•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کیف حمل دارو
من وقتی آمپول میزدم از پرستارم یه کیف حمل دارو گرفتم که هم خودش عایق بود و هم یه کمپرس که بعداینکه تو یخچال میذاشتی کار یخ رو میکرد که اونو تو کیف میذاشتم .این چند ساعتی امپولو خنک نگه میداشت
 تشکر شده توسط : FBF , kohedard , helli
عزیزم من دانشجوام همیشه هم داروهامو با خودم باید ببرمangry3
میتونی ژل یخ بگیری اگه کیف حمل دارو هم داری داروتو بذار توش ژل یخو هم بزار کنارش
اگه کیف نداری هم میتونی بذاریش تو کلمن کنارش هم یخ بذاری
من از هر دو روش استفاده میکنم Smile (52) تا 10 ساعت واسه من که جواب داد داروم هم چیزیش نشد Angel
 تشکر شده توسط : kohedard , helli
میتونی به انجمن ام استون مراجعه کنی
اونجا کیف رو در اختیارت میزارن
یا هم همینی که بچه ها نوشتن
کنار ژل یخ یا بطری آب یخ زده با عایق کاری آمپولتو حمل کن
منم خودم قبل از کیف عایق کاری و بطری یخ زده کارمو راه مینداخت
الان با کیف راحته راحتم
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : kohedard , ارکیده
میشه یه عکس از این کیف حمل دارو تون بذارید؟Blush خیلی ممنون میشمicon_question
 تشکر شده توسط : kohedard , hadisss
کیف حمل داروهای مختلف با هم شکل و شمایلش فرق داره . شما هم که ننوشتید چه دارویی مصرف میکنید.
ولی میدونم قبلنا عکس کیف سینووکس و آونکس و بتا و... رو زدن توی سایت.

یه چیزی که در نظر داشته باشید اینه که بسته آمپولهای ما لازم نیست همش کنار یخ قرار بگیره ، مثلا من یکی دوبار با سینووکس سفر رفتم ، فقط ویال حاوی پودرش رو که خیلی هم کم حجمه گذاشتم یه جای خنک . سرنگ و سر سوزن و آب مقطر که یخچالی نیستن. اینا همه جا اشغال میکنه و میشه در سفر جداشون کرد و غیر یخچالی ها رو توی کیف دیگه ای گذاشت.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : مریم 1361 , helli , hadisss , maryam.N
(2014/07/19, 11:48 AM)nahid نوشته است: کیف حمل داروهای مختلف با هم شکل و شمایلش فرق داره . شما هم که ننوشتید چه دارویی مصرف میکنید.
ولی میدونم قبلنا عکس کیف سینووکس و آونکس و بتا و... رو زدن توی سایت.

یه چیزی که در نظر داشته باشید اینه که بسته آمپولهای ما لازم نیست همش کنار یخ قرار بگیره ، مثلا من یکی دوبار با سینووکس سفر رفتم ، فقط ویال حاوی پودرش رو که خیلی هم کم حجمه گذاشتم یه جای خنک . سرنگ و سر سوزن و آب مقطر که یخچالی نیستن. اینا همه جا اشغال میکنه و میشه در سفر جداشون کرد و غیر یخچالی ها رو توی کیف دیگه ای گذاشت.

ممنون ناهید جانlove51 برای اسویمر/کوپامر می خواستم. چون همه می گفتن که از کیف داروی قبلی شون(مثلا سینوکس) واسه نگهداری اسویمر استفاده می کنن فکر کردم اسم دارو مهم نیست و همه ی کیفا یه شکلهBlush

(2014/07/19, 12:04 PM)hadisss نوشته است: مرسی ناهید
دوست عزیز، به قول ناهید شما نگفتی اسم آمپولتون چیه
به طور مثال ماهایی که ربیف میزنیم نوع و شکل کیفمون رو در اینجـــــــــــــــــــــا میتونی مشاهده کنی

ممنونم حدیث جانicon_question
 تشکر شده توسط : hadisss , nahid
salam negar jon, 1soali dashtam , man chand mahi ke motevajeh shodam ms daram , baraie edameh tehsil bayad 1mahi be keshvare digeh beram ,man chetor mitonam in kif tahaieh konam , , faghat address Tehran mibinam, thankslove51
نمی دانم چه می خواهی!

ولی امشب دعا گویم

برای تو

برای رفع غم هایت

برای قلب زیبایت

برای راز پنهانت

و می دانم !

خدا از آرزوهایت خبر دارد

یقین دارم دعا حتماً اثر دارد
Smile
 تشکر شده توسط : nahid
معمولا کیف ها رو شرکت های سازنده ی داروها تهیه می کنن و در اختیار بیماران قرار میدن
که مثلا من به واسطه ی انجمن ام اس محل سکونتم تونستم کیف رو دریافت کنم
شما هم در صورت امکان به انجمن ام اس محل سکونتتونمراجعه کن و ایشالا که بتونن کیف رو در اختیارتون قرار بدهند
البته شنیده بودم از کالا پزشکیا هم میشه کیف های خنک کننده رو تهیه کرد. فقط دقت داشته باش اون نوع کیف ها، الزاما برا داروهای ما تهیه نشده و کلا خنک کننده س
اگر بتونی از طریق انجمنتون اقدام کنی کیف مخصوص خود دارتون که دقیقا طراحی شده برای نوع آمپولتون رو تهیه کنی

بعدش کیف رو برا چی میخوای؟ آمپول داری؟ آخه معمولا برا حمل آمپولاس
آمورل قرصه یا آمپول اونوقت؟ icon_cry
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : glassheart , helli , nahid
شرکت اسوه برای حمل اسویمر یه کیف مخصوص داده wink2ولی جالب اینجاست که دارو با پکیج خودش ، توش جا نمیشه!Smile (16)
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : helli , nahid
(2014/07/19, 01:39 PM)ابراهیم نوشته است: شرکت اسوه برای حمل اسویمر یه کیف مخصوص داده wink2ولی جالب اینجاست که دارو با پکیج خودش ، توش جا نمیشه!Smile (16)

ممنون چه خبر خوبیicon_biggrin
شرکت اسوه ست دیگه! یه بار ماه رو 28 روز حساب می کنه یه بار اندازه ی پکیجش رو اشتباه حساب می کنه کلا شرکت باحالیه! امیدوارم توو داروش از این کم و کاستی ها نداشته باشهicon_crylaughing3
 تشکر شده توسط : nahid

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • 10
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: