•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کیف حمل دارو
سارا جان من امروز رفتم و کیف گرفتم.چون واسه عید لازمش داشتم..این آدرسو شماره تلفنهایی که میدم باهاشون تماس بکیر تا محل سکونتتو بگیو اونا بگن چطوری بگیری.البته اینم بگم که رایگانه.
تهران-بلوار افریقا-خیابان شهید دستگردی(ظفر)پلاک 273 تلفن 88885286-88885213
شرکت سیناژن تلفن 44666203-4
کیف حمل دارو رو از انجمن های ام اس می تونید بگیرید اونجا نوع داروتون مهم نیست. شهر های بزرگ همشون انجمن دارن
 تشکر شده توسط : eglantine
من كيف مخصوص آوونكس دارم اما تا حالا استفاده نكردم. كسي واسه مسافرت استفاده كرده كه تجربه شو در اختيار بقيه بذاره؟
 تشکر شده توسط : eglantine
بابا ما که همه قم رو زیر پا گذاشتیم از انجمن ام اس تا تموم داروخانه های تک نسخه ای و جفت نسخه ای و هلال احمر نه دستگاه تزریق بتافرون داشتن نه کیف حمل دارو بهمون دادن . تنها راهنمائی که فرمودند گفتند وقتی خواستی بری بیرون یه خورده یخ بکوب داروهاتو بزار توی پاکت فریزر بنداز تو یخها .
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
 تشکر شده توسط : eglantine , sayeh_r
بچه ها تورو خدا ،‌خواهش ميكنم ، اصلا تمام التماس هاي موجود ...
...مطابق انجمن و تاپيك پست بديد.
اسم انجمن رو ببينيد نوشته معرفي ! يعني جاي بحث و سوال اينجا نيست .

رسم فروم اينه كه بعد از تذكر هر موقع اشتباهي صورت گرفت پست حذف بشه ولي من به خاطر احترام خاصي كه به همه دوستان دارم اين كار رو انجام نميدم و در عوض اين انتظار رو دارم كه در مقابل احترام احترام باشه . چرا كه بعدش وظيفه منه اين تاپيك هاي به هم ريخته رو درست كنم .

تاپيك كيف مسافرتي اونكس
تاپيك سفر با دارو
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : anaram , hamed , ostad2000 , sargol , eglantine , arezooo82
داروهایی که باید بین دمای 2-8 درجه نگه داری شن رو تو کیف حمل دارویی که شرکت سینا ژن میده میشه تا 14 ساعت نگهداری کردالبته به شرطی که کیسه ژل رو 24 ساعت تو دمای پایین فریزر بذارید مثلا -20 درجه تو جا یخی یخچال فایده نداره
این تجربه شخصی منه از جایی نخوندم که منبع بخواین.
salam dostam man faghat mikhastam ye hoshtary bedam,,,,,,,,,,,,,khaily movazeb bashin kiseye jell sorakh nashe chon dioxide karbone jamede va vaghty yakh mizane damash be-90 mirese va agar dasteton behesh bokhor ta ostekhonetoono misozone be omide rozy ke hich kas ms nadashte bashe
داوود جان مطمئني ؟
يكي از كيسه هاي ژله اي يخ من پارسال سوراخ شد .
منم گرفتم تو دستم . ژل به دستم هم خورد ولي دستم سالمه
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : zaynab
سلام البته با اجازه مدیر سایت توضیح اینکه آدرس شرکت سیناژن تغییر کرده و رفته شهرک غرب و یه ساختمون خیلی با کلاس گرفته البته لیف حمل دارو هم رایگان میده و نمی پرسه چی تزریق میکنین . فقط اسم و آدرس میگیره منم رفتم یکی گرفتم .رایگانه دیگهevilgrin0039.gif
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم , موجیم که آسودگی ما عدم ماست ....
 تشکر شده توسط : saffari_mo , eglantine
من دارم اما ژله نیست 2تا یخ خشک هست با یه کیف باحال که دارو و یخ توش فیکس میشه و تکون نمیخوره و حرارت هم از دست نمیده 24 ساعت هم نگهداری می کنه یعنی یخش اب نمیشه اما نمیدونم مامانم از کجا گرفتsmiling
زندگی نبرد است جرات حضور در آن را داشته باشید

[تصویر:  28018023802572124662.jpg]

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: