•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کیفیت سینووکس مثل آونکس هست یا نه ؟ عوارض کدوم کمتره ؟
ماتیلات عزیز ممنونم از لطفت icon_questionicon_question

رضا جان ممنونم بابت پاسخت عزیز icon_question

اسم من بهنام هست یا است!

گفتی گل گیلاس عمرش از همه کوتاه تر است و با بادی می ریزد.
اما من لحظه ای را به یاد دارم که گل زندگی ام پژمرد با یک حرف،
باد هم نمی وزید...
 تشکر شده توسط : Matilat , mehdi.abdn
سلام .. من آنا هستم .. ازمهر84 متوجه شدم که ام اس دارم ولی خیلی خفیف وتقریبا از اون موقع حدود 1 سال آونکس وبعد هم سینووکس استفاده میکنم .. هر دو مثل هم هستند فرقی ندارند .... من تازه این سایت رو دیدم خیلی خوشحال شدم .. امیدوارم همه زودتر خوب خوب بشیم
 تشکر شده توسط : mehdernet2
دوستان یه سوال:
اگه این آمپولهای سینووکس و آوونکس و... واسه کنترل بیماری هستند، پس چطوریه که کسی که اینارو مرتب میزنه و رعایت میکنه، دوباره دچار حمله میشه؟؟؟

باد هم نمی وزید...
 تشکر شده توسط : mehdi.abdn
دکترا میگن سینووکس 35 تا 40 در صد جلوی حمله یا پیشرفت بیماری رو میگیره نه 100 در صد
سینووکس با بیمه 20 هزار تومنه و اگه بیمه تکمیلی دارین همینو هم میدن یعنی مجانی در میاد.بعضی از دوستان هم میگن هلال احمر یا در شهرستانها از اولش با بیمه رایگانه. شما از انجمن و دانشگاههای علوم پزشکی هم بپرسین.ممکنه بیمه ها و شهرها فرق داشته باشن.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2010/04/11, 03:47 PM)tanha نوشته است: دوستان یه سوال:
اگه این آمپولهای سینووکس و آوونکس و... واسه کنترل بیماری هستند، پس چطوریه که کسی که اینارو مرتب میزنه و رعایت میکنه، دوباره دچار حمله میشه؟؟؟

ام اس گرفته به خاطر حساس بودنش ... زندگیش ... رفتارهاش ... افکارش
هر چقدر هم دارو قوی باشه ... حتی اگه درمان کامل هم بشه و همون حالات قبلی رو ادامه بده بازم مریضه و دوباره بیماریش عود میکنه
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : mina_a , Shahram54
(2010/04/11, 10:12 PM)سینا نوشته است: ام اس گرفته به خاطر حساس بودنش ... زندگیش ... رفتارهاش ... افکارش
هر چقدر هم دارو قوی باشه ... حتی اگه درمان کامل هم بشه و همون حالات قبلی رو ادامه بده بازم مریضه و دوباره بیماریش عود میکنه

سینا جون من هیچ جوری نتونستم منظورتو بگیرم از این پست! نتونستم درست جمله بندی کنم! میشه یه کم واضحتر بگی؟

باد هم نمی وزید...
 تشکر شده توسط : mehdi.abdn
سینا فوق تخصص ام اسه به حرفاش گوش بدین .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
میگه اگه دارو مصرف کنه اما بازم به حساسیت هاش ادامه بده، مثلا استرس داشته باشه یا عصبی بشه یا هرچیزه دیگه ی تنش زا سراغش بیاد هیچ فایده ای نداره
این رفتارا برای یه بیمار ام اس حکم سم رو دارن
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : tanha
من از سال 82 تا 85 آوونکس مصرف کردم. در آنزمان سینووکس ساخته نشده بود بنابراین آوونکس جزء داروهای طرف قرارداد بیمه بود و من هر ماه حدود 40.000تومان برای 4عدد آوونکس پرداخت میکردم که هزینه آنرا هم از بیمه مکمل دریافت میکردم و در واقع برایم رایگان تموم میشد.
تمام عوارض این دارو را در هر بار تزریق داشتم. تب و لرز، تن درد، تکرر ادرار، سستی و ضعف شدید، ناتوانی بیشتر...
اولین سری که سینووکس به بازار اومد، بیمه تعهدش را تغییر داد و برای پرداخت هزینه سینووکس متعهد شد. من فقط یکماه سینووکس مصرف کردم. در آنزمان دکترم را عوض کرده بودم و ایشون با مصرف سینووکس مخالف بودند. توضیحاتی هم دادند که الان بخاطر ندارم.
البته ایشون با مصرف هیچکدوم در شرایط بیماری من موافق نبودند و توضیح دادند که ترکیبات xفرون برای بیمارانی مفیده که حداقل ده قدم بدون کمک راه بروند و من در آن زمان اصلا نمیتونستم قدم بردارم.
(نگران نباشید الان خیلی خوب هستم.)(لبخند)
(شکلک هام غیرفعال هستند!)
(2010/04/11, 10:43 PM)behbood نوشته است: سینا فوق تخصص ام اسه به حرفاش گوش بدین .
ناهید جان شما لطف داری ... ببخشین جسارت شد
ولی منظور من اینه که فرض کنین اصلا ما ام اس نداریم
اگه همون آدم قبلی باشیم که به خاطر نوع زندگی کردمون که شامل همه چیز اعم از نوع فکر کردن و حساسیت داشتن به چیزای الکی و خود خوری کردن و .... اینجوری شدیم ... بازم مریضیم
فقط فرقش اینه که اون موقع دیگه سینووکس مصرف نمیکنیم
تنها جان منظور من اینه که اگه یه کم نوع زندگیش و تغییر بده حتی اگه دارو هم مصرف نکنه مطمئنا دیگه هیچ حمله ای سراغش نمیاد
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : tanha

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سینوفارم و سینووکس Shirin6795 3 1,081 2021/06/17, 11:21 AM
آخرین ارسال: Ali7mahboobi7
  اثربخشی و عوارض تزریق سینومر vahid.sh 44 34,733 2019/01/01, 01:05 PM
آخرین ارسال: mahbub
Lightbulb عوارض تزریق - تب و لرز، درد Narges 75 59,023 2017/10/03, 06:05 PM
آخرین ارسال: yas8866
Rainbow مصرف چای مرزه بعنوان مسکن درد بعد از تزریق سینووکس sharmin 11 11,353 2015/12/06, 12:17 AM
آخرین ارسال: seebche
  عوارض اکستاویا sami 67 64,589 2015/11/14, 10:38 PM
آخرین ارسال: hadis64
  تفاوت اکتووکس ، آوونکس و سینووکس asal2_20 5 10,076 2015/09/30, 01:42 PM
آخرین ارسال: sayeerfan

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست