•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کیفیت سینووکس مثل آونکس هست یا نه ؟ عوارض کدوم کمتره ؟
اون کسانی که دکترشون آوونکس رو صلاح میدونه به یه دکتر دیگه هم مراجعه کنن ببینن اونم نظرش همونه؟! اگه نبود باید شک کرد. یا باید بگن که یکی نیست یا اگه نگفتن و بدون آوردن دلیل اصرار بر تجویز آوونکس داشتن ، شاید از طرف اون شرکت خارجی حمایت میشن و دارن به نفع اون شرکت کار میکنن ؟؟!! چون وقتی میگن اثراتش یکیه پس دلیلی نداره خارجی تجویز یا وارد بشه مگر برای کسانی که ایرانی� بهشون نمیسازه .

سارا جون لطفا هر وقت رفتی دکتر بپرس چرا آوونکس ؟ مگه ترکیباتش یکی نیست ؟
دوستان عزیز لطفا اطلاعاتی کسب کنین و به ما هم بگین. Wink
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : Pooya.N
سینووکس با آونکس از نظر فرمولاسیون و محتویات دارویی هیچ فرقی با هم نمی کنند و اثرات بالینی اونها هم یکسان است.
در هر دوی آنها که به شکل پودری عرضه می شوند علاوه بر 30 میکروگرم اینترفرون بتا 1a به عنوان ماده اصلی و موثر، مقدار 30 میلی گرم آلبومین سرم انسانی (HSA) و مقدار مشابهی نمکهایی که خاصیت بافری به محلول آماده تزریق می دهند وجود دارد.

این اختلاف نظر ها در مورد تجویز پزشکان، به سلیقه پزشک و یا احیانا منافعی که از تجویز احتمالی یک دارو دارد بر می گردد. وقتی که شرکت بیوژن سازنده داروی آونکس که یک شرکت آمریکایی است سالانه یک میلیارد تومان برای بازاریابی در ایران هزینه می کنند، بخشی از این پول صرف مشوقهایی برای پزشکان می شود.
بعضی از پزشکان نیز هنوز اعتماد به داروی ایرانی ندارند و حاضر نیستند پروسه درمان یک بیمار را با تعویض دارو دچار ابهام کنند.
با همت و امید، ناتوانی خاطره ای بیش نخواهد بود.agreement2
 تشکر شده توسط : pariya , Pooya.N
(2009/10/09, 02:58 PM)behbood نوشته است: اون کسانی که دکترشون آوونکس رو صلاح میدونه به یه دکتر دیگه هم مراجعه کنن ببینن اونم نظرش همونه؟! اگه نبود باید شک کرد. یا باید بگن که یکی نیست یا اگه نگفتن و بدون آوردن دلیل اصرار بر تجویز آوونکس داشتن ، شاید از طرف اون شرکت خارجی حمایت میشن و دارن به نفع اون شرکت کار میکنن ؟؟!! چون وقتی میگن اثراتش یکیه پس دلیلی نداره خارجی تجویز یا وارد بشه مگر برای کسانی که ایرانی� بهشون نمیسازه .

سارا جون لطفا هر وقت رفتی دکتر بپرس چرا آوونکس ؟ مگه ترکیباتش یکی نیست ؟
دوستان عزیز لطفا اطلاعاتی کسب کنین و به ما هم بگین. Wink

دوستان من يه كامنت قبلاگذاشتم در موردمقايسه عوارض مصرف دو داروي سينووكس و آوونكس
مي تونيد بريد به اين آدرس http://mscenter.ir/showthread.php?tid=595
ناهيد جان يدفعه كه اينجا داروخانه آوونكس نداشت من مجبور شدم يه ماه سينووكس بزنم
وقتي بشه گفتم تاكيد كرد فقط آوونكس.
باور كن منم دليلشو نمي دونم.
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
(2009/10/01, 12:32 PM)سینا نوشته است: شهرزااااااااااد
ژلوفین همون ایبوپروفین مدل ۲۰۰۸ هستش عوارضش کمتره ... بهتره
من یک ساعت قبل از تزریق ۴ ساعت هم بعد از تزریق استفاده میکنم اصلا هیچ چیزی دردی حسی کلا حالم خوبه خوب میمونه� :-X

سلام.

ببخشین شما ژلوفن رو 1 ساعت قبل از تزریق، و یکی هم 4 ساعت بعد تزریق مصرف میکنین؟؟؟؟ یعنی خیلی جرات دارین! Exclamation

اینجا لیستی از عوارض جانبی ژلوفن 400 رو مینویسم:

در صورت بروز هر یک از عوارض زیر با پزشک مشورت کنید:
سر درد شدید، اختلالات پوستی، اختلالات بینایی، تنگی نفس، افسردگی یا تغییرات رفتاری، اختلالات شنوایی، بی حسی یا ضعف در دستها و پاها، احساس خستگی، اختلالات ادراری و افزایش وزن.

در صورت بروز هر یک از عوارض زیر مصرف دارو رو قطع کنید و سریعا پزشک را در جریان بگذارید:
درد و سوزش معده یا شکم، مدفوع قیری رنگ یا خون آلود، احساس درد و فشار در قفسه سینه، تشنج، تب با یا بدون لرز، تهوع، سوزش دل یا سو هاضمه، لکه های قرمز کوچک روی پوست، جراحت، زخم یا لکه های سفید روی لبها یا داخل دهان، خون دماغ بدون علت خاص، خونریزی یا کبودی غیر معمول، استفراغ و بالا آوردن خون.

عوارض خفیف دیگر که نیاز به مراقبت پزشکی ندارد ممکن است با ایبوپروفن پیش بیایند مانند درد خفیف شکم یا معده، گیجی، خوا آلودگی، تهوع و استفراغ ، سو هاضمه و سوزش قلب
این عوارض به تدریج در طی درمان با تطبیق بدن شما با دارو از بین میروند، البته در صورتیکه ادامه یافتند به پزشک اطلاع دهید.

من اینارو از تو برگه ای که توی جعبه ژلوفن 400 هست نوشتم.

گفتی گل گیلاس عمرش از همه کوتاه تر است و با بادی می ریزد.
اما من لحظه ای را به یاد دارم که گل زندگی ام پژمرد با یک حرف،
باد هم نمی وزید...

سلام دوستان

همانطور که میدونین آمپول سینووکس ایرانیه و آونکس خارجی! از یکی از آشنایان شنیده بودم که قیمت سینووکس 200.000 تومان هست! این آمپول رو به این قیمت تهیه میکنه (یکی دو ماه قبل از عید 89) بعدا توی اینترنت تو یه وبلاگی خوندم که این آمپول سینووکس رایگان عرضه میشه (با قیمت 400 تومان یعنی 4000 ریال)

رفتم هلال احمر پرسیدم گفتن که سینووکس رایگان هست و آوونکس 400.000 تومان پولش هست!

حالا واقعا قیمت سینووکس چنده؟؟؟! رایگان یعنی بدون پول؟ یا 400 تومان یا 200.000 تومان؟؟؟؟؟؟
آوونکس چنده قیمتش؟؟؟؟

باد هم نمی وزید...
 تشکر شده توسط : hamid , محمود
(2010/04/10, 05:35 PM)tanha نوشته است: سلام.

ببخشین شما ژلوفن رو 1 ساعت قبل از تزریق، و یکی هم 4 ساعت بعد تزریق مصرف میکنین؟؟؟؟ یعنی خیلی جرات دارین! Exclamation

اینجا لیستی از عوارض جانبی ژلوفن 400 رو مینویسم:

در صورت بروز هر یک از عوارض زیر با پزشک مشورت کنید:
سر درد شدید، اختلالات پوستی، اختلالات بینایی، تنگی نفس، افسردگی یا تغییرات رفتاری، اختلالات شنوایی، بی حسی یا ضعف در دستها و پاها، احساس خستگی، اختلالات ادراری و افزایش وزن.

در صورت بروز هر یک از عوارض زیر مصرف دارو رو قطع کنید و سریعا پزشک را در جریان بگذارید:
درد و سوزش معده یا شکم، مدفوع قیری رنگ یا خون آلود، احساس درد و فشار در قفسه سینه، تشنج، تب با یا بدون لرز، تهوع، سوزش دل یا سو هاضمه، لکه های قرمز کوچک روی پوست، جراحت، زخم یا لکه های سفید روی لبها یا داخل دهان، خون دماغ بدون علت خاص، خونریزی یا کبودی غیر معمول، استفراغ و بالا آوردن خون.

عوارض خفیف دیگر که نیاز به مراقبت پزشکی ندارد ممکن است با ایبوپروفن پیش بیایند مانند درد خفیف شکم یا معده، گیجی، خوا آلودگی، تهوع و استفراغ ، سو هاضمه و سوزش قلب
این عوارض به تدریج در طی درمان با تطبیق بدن شما با دارو از بین میروند، البته در صورتیکه ادامه یافتند به پزشک اطلاع دهید.

من اینارو از تو برگه ای که توی جعبه ژلوفن 400 هست نوشتم.

[تصویر:  a11.gif][تصویر:  a11.gif][تصویر:  a11.gif][تصویر:  a11.gif][تصویر:  a11.gif][تصویر:  a11.gif][تصویر:  a11.gif][تصویر:  a11.gif][تصویر:  a11.gif][تصویر:  a11.gif][تصویر:  a11.gif][تصویر:  a11.gif][تصویر:  a11.gif][تصویر:  a11.gif][تصویر:  a11.gif][تصویر:  a11.gif][تصویر:  a11.gif][تصویر:  a11.gif][تصویر:  a11.gif][تصویر:  a11.gif][تصویر:  a11.gif][تصویر:  a11.gif][تصویر:  a11.gif][تصویر:  a11.gif][تصویر:  a11.gif][تصویر:  a11.gif][تصویر:  a11.gif][تصویر:  a11.gif][تصویر:  a11.gif][تصویر:  a11.gif][تصویر:  a11.gif][تصویر:  a11.gif][تصویر:  a11.gif][تصویر:  a11.gif]
راست میگی ؟؟؟؟
من تا حالا نزدیک ۲۰ ورق از این استفاده کردم
دیگه فکر نکنم چیزه دیگه ای از مریضی ها مونده باشه هاااااااا
یه دونه هم اختلالات زناشوئی اضافی کنی دیگه هممون مردیم
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

خدا نکنه سینا جان... هر دارویی عوارضی داره!!!!

خواهشا قیمت داروهای سینووکس و آوونکس رو بگین؟؟؟

باد هم نمی وزید...
 تشکر شده توسط : mehdi.abdn
والا اون چیزی رو که من میدونم بهت میگم
سینووکس یا سیناوکس : مجانی
آوونکس : 200 هزار تومن آزاد
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : mehdi.abdn
سینووکس با همه ی بیمه ها مجانیه؟
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سینوفارم و سینووکس Shirin6795 3 1,089 2021/06/17, 11:21 AM
آخرین ارسال: Ali7mahboobi7
  اثربخشی و عوارض تزریق سینومر vahid.sh 44 34,775 2019/01/01, 01:05 PM
آخرین ارسال: mahbub
Lightbulb عوارض تزریق - تب و لرز، درد Narges 75 59,144 2017/10/03, 06:05 PM
آخرین ارسال: yas8866
Rainbow مصرف چای مرزه بعنوان مسکن درد بعد از تزریق سینووکس sharmin 11 11,375 2015/12/06, 12:17 AM
آخرین ارسال: seebche
  عوارض اکستاویا sami 67 64,618 2015/11/14, 10:38 PM
آخرین ارسال: hadis64
  تفاوت اکتووکس ، آوونکس و سینووکس asal2_20 5 10,106 2015/09/30, 01:42 PM
آخرین ارسال: sayeerfan

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان