امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک هزینه داروی سینووکس
خوب پایتخته دیگه همه چیزش با بقیه فرق میکنهShy خدا بزرگه این مشکلم به مرور زمان درست میشه، البت تا اونموقع دیگه همگی خوب شدن دیگه احتیاجی به تزریق نیسicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
به امید اونروز که همگی خوب خوب بشن menmen
دست خدا بالا دست همه اس
زندگی مرا بارها و بارها درهم کوبید
اما صدای شکستنم را کسی نخواهد شنید
این منم قهرمان خودم.....
 تشکر شده توسط : محمد ارجمند پور , ali1357
طبق اطلاعات جدید و اعلام خود مرکز بیمارستان دوتا داروخانه معرفی شده که بدون هزینه داروی سینووکس رو توزیع میکنن با نسخه و حواله ی دارو این سری خودم تست میکنم در صورت صحت اطلاع میدم Smile
یقین داشته باش روزی پروانه خواهیم شد ...
بگذار روزگار تا میتواند پیله کند ...
نیلوفر جان صحت داره منم رایگان گرفتم ، قبلا هم توی این پست نوشتم.

1- داروخانه دکتر تاجبخش (خ شریعتی- ظفر- نرسیده به نفت) 22255554
2- داروخانه صبا (خ شهید بهشتی- نرسیده به تقاطع سهروردی -پ 108) 88403532
در ضمن گفتن فقط سینووکس . حواله هم حتما همراهتون باشه.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
حواله چیه دوستان؟؟؟
آنچه مرا نکشد، نیرومندترم میسازد.
این را در مدرسه ی جنگِ زندگی آموخته ام...
برگه ای هست که برای سهمیه دارو به مدت یک سال از معاونت داروی وزارت بهداشت گرفته میشه.
به این تاپیک مراجعه کنید.
 تشکر شده توسط : samiramiss
همون معرفی نامه اس که رو شیشه های داروخانه 13 آبان زده بودن ؟؟؟؟
من تا حالا برای خریدن آمپولام از هلال احمر به این حواله احتیاجی نداشتم ...
Unknown
آنچه مرا نکشد، نیرومندترم میسازد.
این را در مدرسه ی جنگِ زندگی آموخته ام...
بله داروخانه های مربوط به 13 آبان و هلال احمر حواله نمیگیرن ولی رایگان نمیدن .
برای رایگان گرفتن از دو داروخانه ای که در چند پست قبل نوشتم در تهران رایگان سینووکس میدن باید داشته باشید.
 تشکر شده توسط : samiramiss
چند وقت پیش رفتم یکی از داروخانه ها که رایگان سینووکس میدن ، نسخه 8 تایی داشتم گفت فقط 4 تا تایید شد ! گفتم چرا ؟ گفت دو بار 8 تا و یک بار 4 تا تایید میشه و دوباره دوبار 8 تا و یک بار 4 تا ! ( نمیدونم این مقررات مسخره چیه و مربوط به کجاست !) بعد گفت میخوای برو داروخانه شهید کاظمی درستش کن چون اونجا نماینده بیمه همیشه هست . گفتم من امروز لازم دارم دیگه حوصله ندارم اونجا هم برم .
حالا فکر کنم به خاطر همین مقررات بیخود ، من بعدا بی نسخه میشم و باید برم دکتر بگم بنویسه !
دوستان من 3 تا آمپول سینووکس دارم چون دکتر دارومو عوض کرده دیگه احتیاج ندارم داروها هم تو یخچال بوده همیشه اگر کسی نیاز داشت بهم پیام بده

دوستان من 3 تا آمپول سینووکس دارم چون دکتر دارومو عوض کرده دیگه احتیاج ندارم داروها هم تو یخچال بوده همیشه اگر کسی نیاز داشت بهم پیام بده
[size=x-large]
به نظرم بهتره با تماس با انجمن ام اس به انجمن تحویل بدید که در مواقع ضروری استفاده کنن. چون هر کسی سینووکس میزنه ، سهمیه داره و میتونه رایگان بگیره .
 تشکر شده توسط : hadisss , nilan

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیمه طلایی-پرداخت بدون سقف هزینه بیماران خاص paeazan 33 30,110 2019/12/15, 09:11 AM
آخرین ارسال: glassheart
  بنیاد بیماریهای خاص (دریافت کمک هزینه دارو) nahid 116 149,741 2018/11/19, 03:46 PM
آخرین ارسال: Amirshayan
  حواله دریافت داروی رایگان برای بیماران ام اس استان البرز مرتضی 22 16,950 2016/10/25, 10:01 PM
آخرین ارسال: majid1

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان