امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توانایی ها و استعداد های من
شاعر و نویسنده ام از کودکی
نفر اول شهرستانی و استانی تا سالهای متمادی در رشته شعر و داستان
آشپز و خیاط خوبی هستم و گلدوزی و بافتنی هم انجام میدم.
سلیقه خوبی دارم و همه در امور مختلف روی نظرات من حساب میکنند.
ازهر آشغالی بهره برداری میکنم و یه چیز خوشگل درست میکنم.! wink2
هر کی میاد خونمون عاشق کارایی میشه که رو در و دیوار انجام دارم.
عاقا کلأ آدم خلاقی هستم...agreement2
این روزای سختو که بگذرونم، میزنم رو شونه خدا و میگم :
جنبه رو حال کردی ؟!!
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , hadisss , nahid , silent
من در رشته ی ورزشی دوچرخه سواری استعداد فوق العاده ای دارم زمانی هم که ام اس واسم تشخیص داده شد تمرینات مرحله کشوری بودم و با اطمینان میگم در آینده ای نه چندان دور دوباره ادامه میدم
در زمینه هنری هم علاقه و هم به نسبت استعداد دارم فقط از خیاطی و بافتنی خوشم نمیاد
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : nahid , coffeedot , hadisss
آقا من عاشق رقص هستم و استعداد خوبی هم دارم و همیشه از همه سر بودم از نظر رقصیدن تو فامیل N_aggressive (35)>>اما نگرانیم از اینه که یه روزی بیاد و من نتونم ادامه بدم و مجبور شم توی مهمونی و عروسی ها سر جام بشینم و حرکت نکنم confused2
 تشکر شده توسط : Reza_N , niloofary
من فکر میکنم که در زمینه ی موسیقی استعداد دارم چون الان 2 سال هست که نواختن گیتار رو شروع کردم و با علاقه ادامه میدم و امیدوارم روزی بتونم در یک تیم موسیقی فعالیت کنم ، به ساخت انواع هنرهای دستی هم مشغولم و شک ندارم که در این زمینه هم بی استعداد نیستمagreement2icon_biggrin
زندگی با همه وسعت خویش محفل ساکت غم خوردن نیست، حاصلش تن به قضا دادن نیست، اضطراب و هوس و دیدن و نا دیدن نیست، زندگی جنبش جاری شدن است از تماشاگه اغاز حیات تا بدانجا که خدا میداند...

تشکر شده توسط : omid , hadisss , Reza_N , niloofary
استعداد فوق فوق بالایی در حفظ آهنگ دارم فقط کافیه ی آهنگ ی بار از ۱۰۰ کیلومتری گوشم رد شهlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3اگه یک صدم استعدادشو توی درس خوندن داشتم الان دکترامم گرفته بودمconfusedconfusedconfused
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : Reza_N , niloofary
من تابلو فرشهای زیبایی درست میکردم ولی الان دیگه چون میدونم واسه چشمم وگردنم ضرر داره گذاشتمش کنارconfused2
ساقیا امشب صدایت با صدایم سازنیست
یاکه من بسیارمستم یاکه سازت ساز نیست
ساقیا امشب مخالف مینوازد تارتو
یا که من مست وخرابم یا که تارت تارنیست
 تشکر شده توسط : Reza_N , niloofary , glassheart , mstoday

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان