امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توانایی ها و استعداد های من
(2012/05/01, 11:05 AM)Sina نوشته است: سلام
بدون مقدمه میرم سر اصل مطلب

من از بچگی دنبال چیزای تازه بودم ... همین الانشم هر روز دنبال یه چیزی هستم که برام تازگی داشته باشه از یه کافه جدید گرفته تا پیاده رو و یه رشته ورزشی جدید و .....

این اخلاقم باعث شد تا جایی که میتونم رشته های ورزشی مختلف رو تست کنم یا توی موسیقی یا کار های فنی یا درس و ...

بالاخره رسیدم به کامپیوتر و به بحث برنامه نویسی که باعث میشه من هر روز با نوشتن یه برنامه تازه یه چیزه جدیدی رو خلق کنم و این تنوع رو خودم ایجاد کنم

حالا شاید توی ریاضی خیلی ضعیف باشم یا در مورد تاریخ و جغرافی اطلاعات خاصی نداشته باشم ولی برنامه نویس خوبی هستم

در نهایت با این که من خیلی کار ها رو نمیتونم به خوبی انجام بدم ولی در حد خیلی بالایی توی برنامه نویسی استعداد دارم ...

حالا منظورم از این همه حرف اینه که :

آیا شماها به استعداد ها و توانایی های خودتون پی بردین ؟؟؟؟؟؟
مثلا من توی نقاشی و موسیقی و ریاضی و رقص و ...... استعداد دارم
سلام .....
من از سن 14 ..15 سالگي خياطي رو دوست داشتم ...يادم نميره يه روز كه مامان خونه نبود ..يكي از پيرهناشو برداشتم شروع كردم به اينكه اونو اندازه ي سايز خودم بكنمش ..بعداز قيچي زدن موندم ديگه چيكارش كنم ..مجبور شدم بندازمش آشغالي ..بعداز اون مامان فهميدو خيلي دعوام كردlaughing3laughing3 ..اين شد برا انتخاب رشته رفتم طراحي لباس ..الانم دارم ليسانسشو ميگيرم ..خيلي تو اين كار استعداد دارم ...خوشحالم كه ادامه دادمش. ..توخيلي كاراي ديگه استعداد دارم ..فقط يادم نره از همون اول تو رياضي استعداد نداشتم icon_cryicon_cryicon_cry..confused2confused2confused2confused2
ولي تورقصم استعداد زيادي دارم ..يعني دوست دارم .party0048.gifparty0048.gifparty0048.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

چه حس دوست داشتني بود وقتي مي شنيديم:
بي سروصدا وسايلتونو جمع كنيد باصف بريد توحياط "امروز معلم نداريد....

""يادش بخير"" smilingsmilingsmiling

(2012/05/01, 11:05 AM)Sina نوشته است: سلام
بدون مقدمه میرم سر اصل مطلب

من از بچگی دنبال چیزای تازه بودم ... همین الانشم هر روز دنبال یه چیزی هستم که برام تازگی داشته باشه از یه کافه جدید گرفته تا پیاده رو و یه رشته ورزشی جدید و .....

این اخلاقم باعث شد تا جایی که میتونم رشته های ورزشی مختلف رو تست کنم یا توی موسیقی یا کار های فنی یا درس و ...

بالاخره رسیدم به کامپیوتر و به بحث برنامه نویسی که باعث میشه من هر روز با نوشتن یه برنامه تازه یه چیزه جدیدی رو خلق کنم و این تنوع رو خودم ایجاد کنم

حالا شاید توی ریاضی خیلی ضعیف باشم یا در مورد تاریخ و جغرافی اطلاعات خاصی نداشته باشم ولی برنامه نویس خوبی هستم

در نهایت با این که من خیلی کار ها رو نمیتونم به خوبی انجام بدم ولی در حد خیلی بالایی توی برنامه نویسی استعداد دارم ...

حالا منظورم از این همه حرف اینه که :

آیا شماها به استعداد ها و توانایی های خودتون پی بردین ؟؟؟؟؟؟
مثلا من توی نقاشی و موسیقی و ریاضی و رقص و ...... استعداد دارم
سلام .....
من از سن 14 ..15 سالگي خياطي رو دوست داشتم ...يادم نميره يه روز كه مامان خونه نبود ..يكي از پيرهناشو برداشتم شروع كردم به اينكه اونو اندازه ي سايز خودم بكنمش ..بعداز قيچي زدن موندم ديگه چيكارش كنم ..مجبور شدم بندازمش آشغالي ..بعداز اون مامان فهميدو خيلي دعوام كردlaughing3laughing3 ..اين شد برا انتخاب رشته رفتم طراحي لباس ..الانم دارم ليسانسشو ميگيرم ..خيلي تو اين كار استعداد دارم ...خوشحالم كه ادامه دادمش. ..توخيلي كاراي ديگه استعداد دارم ..فقط يادم نره از همون اول تو رياضي استعداد نداشتم icon_cryicon_cryicon_cry..confused2confused2confused2confused2
ولي تورقصم استعداد زيادي دارم ..يعني دوست دارم .party0048.gifparty0048.gifparty0048.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

چه حس دوست داشتني بود وقتي مي شنيديم:
بي سروصدا وسايلتونو جمع كنيد باصف بريد توحياط "امروز معلم نداريد....

""يادش بخير"" smilingsmilingsmiling
 تشکر شده توسط : yummy , chipchip , neda.n , saba. , nahid , afsaneh , minoshka , برگ 7 , سمانه ٧ , HannahZ
یه وخ نگین دختره چه ریا کاره چه از خودش تعریف میده Smile (52)
اما خدای استعداد و توانایی و خلاقیت هستم Tongue
اینو خودم که نمیگم که
هر کی با من در ارتباط بوده اعتراف کرده
اول از همه کلی حافظه م قویه
فوق العاده خلاقم
از هر لوازم دور ریختنی میتونم اثری خلق کنم
از کاغذ و روزنامه و بطری گرفته تا چوب و هر جور وسیله ای
به خیاطی علاقه ندارم اما با پارچه هم اثرای جالبی درست می کنم
در زمینه کامپیوتر هم یه وختایی کارایی من در آوری و جالب انجام میدم
درست کردنه کار دستی از مورد علاقه ترین کارامه
ماکت سازی یکی از کاراییه که توش مهارت خاصی دارم
البته همه ی این کارا بسته به اینه که حس و حالشو داشته باشم و توی جوّش قرار بگیرم . اون وقته که دیگه یکی نیس جلومو بگیره
توی درس استعدادم عالی بود و حتی توو دانشگاه شاگرد اول بودم
کلا توی زندگیم دخترونه عمل نمی کنم و همیشه جوری بودم که انگاری یه مرد تشریف دارم و فکر می کنم رمز موفقیت هام سفت و سخت بودنمه
خودمو آدمی می دونم خیلی توانا و خستگی ناپذیر
هر چند از وقتی ام اس اومد توی زندگیم کمی روحیه م رو تضعیف کرده و مشکلات دیگه ای هم هست اما قوی تر از این حرفام
خلاصه ی استعدادم اینکه ذهنی خلاق دارم و به اشیاء اطرافم دیدی متفاوت دارم و اونها رو موجود فرض می کنم
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : yummy , paeazan , chipchip , neda.n , nahid , afsaneh , minoshka , برگ 7 , سمانه ٧ , HannahZ , omid
همسر من خیلی باهوش و خلاقِ، شاگرد زرنگ دانشگاه بود
الانم همینطوره، خیلی حالیشه
هرکه را دیدم از مجنون و عشقش قصه گفت
کاش میگفتند در این ره، چه بر لیلا گذشت sad2
 تشکر شده توسط : saba. , nahid , neda.n , afsaneh , گيتي , minoshka , محسن گرامي , سمانه ٧ , HannahZ
یکی از استعدادام جا افتاد
شاعر و نویسنده ...
می نویسم
پاک می کنم
گاهی حفظشون می کنم
گاهی خطشون می زنم
خلاصه اینم برا خودش عالمی داره ...
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : paeazan , saba. , nahid , neda.n , afsaneh , minoshka , محسن گرامي , omid
خوب وحالا منagreement2
از دوران کودکی و از وقتی یادم میاد به نجوم و ستاره شناسی علاقه بسیار زیادی داشتم و دارمagreement2
از 15 سالگی هم به الکترونیک و اختراع کردن علاقه پیدا کردم و طرح دادم(البته بماند که طرحام به درد خودم میخورد و به جشنواره ای نرسید)laughing3laughing3
داستان نویسی رو دوست دارم مخصوصا نوشتم داستانهای ترسناک و تخیلیsmiling
تو ورزش به اسکیتو وشنا و کوهنوردی خیلی علاقه دارم واسکیتو در حد پیشرفته کار میکنم(حتی بعد از اینکه به ام اس دچار شدم)icon_biggrin
شیرینی پزی وترشی درست کردنو خیلی دوست دارمsmiling
سنتور میزنمsmiling
وهمچنین به امدادگری و یاد گیری زبانهای مختلف هم علاقه زیادی دارم
و البته هر روز به یه چیز جدید علاقه پیدا میکنم حالا ببینیم اخرش چی میشیمlaughing3laughing3laughing3
 تشکر شده توسط : nahid , neda.n , afsaneh , گيتي , ayda.m , minoshka , محسن گرامي , سمانه ٧ , HannahZ
من نقاشم ، طراحی و چاپ رو پارچه میکنم وطراحی داخلی هم میکردم که الان وقتشو ندارم چون میخوام آیلتس بگیرم اونم 7.
ولی همیش واسه اینکه میتونستم دنیا رو رنگی تر ببینم و اون چیزیو که دوست دارم بکشم ذوق مرگم،،،icon_biggrin
 تشکر شده توسط : مریییم , mahdie , paeazan , سمانه ٧ , HannahZ
با سلام
صدام خيلي خوبه ولي نه كسي من رو كشف كرد و نه دنبالش رفتم
تاتر بازي ميكنم در حد بنز
قدرت طنز پردازيم هم خيلي بالاست
گر ببري به سروري بر سر زلف جان من
زنده شوم به يك نفس از دم جان فضاي تو
 تشکر شده توسط : سمانه ٧ , HannahZ , عروس
من خیلی خوب می تونم با بچه ها ارتباط برقرار کنم الانم ی معلمم تو پایه ابتدایی. واقعا وجودشون برای من ی انگیزست.
آشپزیمم خوبه به شرط اینک برم سراغش.
نقاشیمم بد نیس
 تشکر شده توسط : HannahZ , عروس
مربی پیش دبستان...مربی نقاشی کودک...مدرس سیاه قلم...مربی عروسک سازی...مربی اموزش حفظ قرآن ..
خونه دارکامل...
شاعر ونویسنده داستان کوتاه هایی که هیچوقت چاپ نشدrolleyes
لیسانس زیست شناسی و معلم خصوصی درسای مرتبط با رشتم
بقیشو نمیگمN_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)
چون میگذرد غمی نیست
 تشکر شده توسط : HannahZ , عروس , nahid
اینکه حس ششمم خییییییییلی قویه
باور ندارید از مهندس بپرسیدevilgrin0039.gif
بیا و همیشه کنارم بمان.کنارم که باشی
یعنی<رسما تعطیلی تمام دردها>

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست