امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کدام باهوشترند، زنان يا مردان ؟
مرسی از همتون برای جملات سرشار از امید. دوستای خوب، برام دعا کنید
همه زندگیم به هم ریخته! سخته آدم باهوش باشه! وقتی باهوشی و به جزئیات توجه میکنی، و این جزئیات اگه نامربوط و درهم برهم باشن، آدم عذاب میکشه! خدا به همه آدما فقط صبر و آرامش بده. همین و بس...
 تشکر شده توسط : شهرزاد , Ahoura , ثریا , مینا ح , kaveh_plus , hilda , niloufar
اتفاقا علیرضا همیشه به من میگه بچه های ام اسی خیلی باهوشن فقط سعی کن از این استرسا و دلهره ها زودتر بیای بیرون به خوب شدن فکر کن فقط همین.
آخر هرچیزی خوبه ، اگه خوب نشد پس هنوز آخرش نشده!

چارلی چاپلین
 تشکر شده توسط : ثریا
(2012/03/10, 12:21 PM)sohaa نوشته است: اي بابا
من باهوش ترم يا تو؟ مامان باهوش تره يا بابام؟
چه فرقي داره آخه؟ خوشبخت خوشبخته، بدبخت هم بدبخته!
خوش به حال عقب افتاده ها (ايزوله ها) يي كه هيچ چيزي از دنيا نميفهمن!
من الان باهوش تر از همه باشم.. چه معني داره؟ چه تاثيري توي كيفيت زندگيم داره؟ هيچي!
صبح و شب، مثل چي بدو، تلاش كن، آخرش كه چي؟ هيچي!

آخرش همه چي! ديگه چي ميخواي از اين دنيا؟!
ديگه نبينم و نخونم و نشنوم....
لبخند بزن! لبخند!

تشکر شده توسط : hilda
آخه اینم تحقیق داره
معلومه که خانوما باهوشترن
evilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : ثریا , niloufar
آقایون کلا هی میرن تحقیق می کنن بلکه یه کور سوی امیدی پیداکنن.
بگردید آرزو بر جوانان عیب نیست.:60::60:
ارزش ماورایی هرکس، به اندازه حرفهاییست که برای نگفتن دارد...
 تشکر شده توسط : hilda , niloufar , شيدا رها
طبق تحقیقاتی که به عمل آمده دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که اگر کریستوف کلمب دارای همسر بود آمریکا هیچ وقت کشف نمیشد، بدین ترتیب که:
کریستوف کلمب: خانوم من میخوام برم سفر
خانوم کریستوف کلمب: کجا میری؟
خانوم کریستوف کلمب: کی میری؟
خانوم کریستوف کلمب: با چی میری؟
خانوم کریستوف کلمب: چجوری میری؟
خانوم کریستوف کلمب: کی میای؟
خانوم کریستوف کلمب: دیر نیای؟
خانوم کریستوف کلمب: خانومم همراتونه؟
خانوم کریستوف کلمب: منم بیام؟
خانوم کریستوف کلمب: چی بپوشم؟
خانوم کریستوف کلمب: مامانمم بگم بیاد؟
کریستوف کلمب: غلط کردم angry3 نمیرم angry3 غلط کردم angry3 نمیرم angry3 غلط کردم angry3 نمیرم angry3
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : niloufar , Ali 324 , شيدا رها , # پریسا # , kaveh_plus , booshveg
khon hagh dashte khanoome cristof kolomp digeeee che maani dare asan bere ghare kashf kone in hame jango dava she bad sare gharehe valaaaaaaaaaaaSmile (16)Smile (16)Smile (16)smilingsmilingwink2
 تشکر شده توسط : chipchip
به نظر من این جور مسائل نسبی هستن و نمیشه به قطعیت گفت که مردها باهوش ترند یا زن ها، فرقی هم نمیکنه
چیزی که مهمه اینه که آدم ها باید بدونن از اون هوشی که خدا بهشون داده ،کم یا زیاد، چجوری استفاده کنن،همینSmile (16)
خدایا دستم به آسمانت نمی رسد
اما....
تو که دستت به زمین می رسد بلندم کن....
 تشکر شده توسط : chipchip
نمیشه با قطعیت جواب داد هربار دانشمندا یه چیز میگن من گیج شدم
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : ثریا
زنان واقعا از مردها باهوشترند'

یک نظریه این است که زنان به دلیل وظایف چندگانه‌شان در زندگی مدرن، به تدریج باهوشتر شده‌اند
نتیجه یک پژوهش نشان می‌دهد که ضریب هوشی زنان از مردها بیشتر است.
بر اساس گزارشی که در روزنامه ساندی تایمز منتشر شده، از زمان ثبت نتایج آزمون‌های ضریب هوشی در نزدیک به ۱۰۰ سال گذشته، زنان به طور میانگین در رتبه‌ای پایین‌تر از مردان قرار می‌گرفتند، ولی مطالعه‌ای که جیمز فلین، پژوهشگر شناخته‌شده ضریب هوشی انجام داده است، نشان می‌دهد که فاصله زنان و مردان در این زمینه نه تنها کاهش یافته است، بلکه زنان در این رقابت، از مردها پیشی گرفته‌اند.
جیمز فلین به ساندی‌تایمز گفته است که به نظر او، نیازهای عصر مدرن باعث افزایش استانداردهای هوشی انسانها شده است.
او گفت: "در صد سال گذشته مردان و زنان به تدریج در آزمون‌های ضریب هوش پیشرفتهای بیشتری کرده اند، ولی سرعت رشد زنان بیشتر بوده است."
این پژوهشگر اضافه کرد: "این (روند) نتیجه مدرنیته است. پیچیدگی دنیای مدرن، مغز ما را وادار به انطباق می‌کند و ضریب هوش ما افزایش می‌یابد."
او گفت یک نظریه این است که ضرورت‌های گذران زندگی امروزین، از جمله اداره خانواده و داشتن شغل به طور همزمان باعث شده است زنان (به دلیل وظایف چندگانه‌شان) باهوش‌تر شوند. نظریه دیگر نیز این است که زنان همواره می‌توانسته‌اند در آزمون‌های ضریب هوشی امتیازات بالاتری کسب کنند، ولی این موضوع تنها به تازگی روشن شده است.
آقای فلین که یافته‌های پژوهش خود را در کتابی جدید منتشر خواهد کرد، به ساندی تایمز گفت: "مغز انسان‌های مدرن به شیوه‌ای متفاوت در حال رشد است و پیچیدگی شناختی آن بیشتر شده است. در آزمون‌های ضریب هوشی نیز که ما به عمل می‌آوریم، این شاخص در حال افزایش بوده است."
او در عین حال گفت که برای بررسی بیشتر روند کنونی، باید به داده‌های بیشتری دست یافت.
در دهه ۱۹۸۰ میلادی در چارچوب پدیده‌ای تحت عنوان "اثر فلین" گفته شد که ضریب هوشی افراد در کشورهای غربی در هر دهه نزدیک به سه واحد بیشتر شده است، به گونه‌ای که ضریب هوشی ساکنان این کشورها در دنیای مدرن در مقایسه با ساکنان آنها در حدود ۱۰۰ سال پیش به طور میانگین ۳۰ واحد بیشتر است.
در آن زمان گفته شد که ضریب هوشی افراد ژنتیکی و مربوط به وراثت نیست، بلکه می‌تواند ارتقا پیدا کند.
افرادی از کشورهای غرب اروپا و همچنین آمریکا، کانادا، نیوزیلند، آرژانتین و استونی در مطالعه اخیر آقای فلین شرکت کرده‌اند.
براساس این پژوهش، نتیجه آزمون ضریب هوش زنان و مردان در استرالیا تقریبا مشابه بوده است، ولی زنان در نیوزیلند، استونی و آرژانتین به طور میانگین ضریب هوشی بیشتری از مردان داشته‌اند.

15 ژوئيه 2012 - bbc
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : ثریا , sargol

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خصوصیت های زنان که مردان از آن متنفرند pedram 0 2,439 2014/07/25, 02:42 PM
آخرین ارسال: pedram
  کدام یک از این 7 عشق را تجربه کرده اید؟ شیوا29 0 2,249 2014/05/14, 04:42 PM
آخرین ارسال: شیوا29
  خانه داری زنان از نگاه مردان paeazan 0 2,372 2014/04/19, 01:05 AM
آخرین ارسال: paeazan
  مردان وفادار چه ویژگی‌هایی دارند؟ (+تست) paeazan 11 8,640 2014/03/05, 09:21 AM
آخرین ارسال: ساناز66
  کدام بهترین است، فرزند اول، وسط یا آخر؟ paeazan 10 6,720 2013/12/02, 04:57 PM
آخرین ارسال: spring
  مردان بهتر رانندگی می کنند یا زنان؟/مناظره خیالی لاله صدیق و مایکل paeazan 5 4,499 2013/12/02, 12:16 AM
آخرین ارسال: منصور91
  99میلیون رنگی که فقط زنان درک میکنند sargol 0 1,853 2012/11/21, 08:41 PM
آخرین ارسال: sargol
  زنان و خصوصیات آنها fereshteh 106 50,880 2012/08/06, 05:10 PM
آخرین ارسال: blue sky
  زنان و رانندگی nahid 167 78,675 2012/03/08, 10:59 PM
آخرین ارسال: yummy
  مردان، بی احساس های احساساتی!!! fereshteh 8 4,982 2010/02/25, 09:12 PM
آخرین ارسال: earth

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان