امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 2.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونگی تخصیص یارانه دارو به بیماران صعب العلاج
از کجا بفهمیم ما هم جزءشون هستیم یا نه ...
اگه واسمون نریختند باید کجا پیگیری کنیم ؟
اصلن ما یارانه نخواستیم قیمتا رو بیارین پایین
مردم که دیوونه نیستند برن دارو بگیرن الکی..angry3
خدایا من در کلبه حقیرانه خود کسی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری
من چون تویی را دارم وتو چون خود نداری...

تشکر شده توسط : spring
همش وعده های الکی!!!
همش شعار!!!!angry3
زندگی باوری میخواهد از جنس امیدicon_question
 تشکر شده توسط : spring
برای کسانی که داروی خارجی میگیرن میریزن ؟

جواب : پَ توقع داری برای تو هم بریزن ؟ :60:
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : spring , nazaninamiri70
کاشکی به جای پرداخت یارانه یک فکر اساسی جهت کاهش قیمتها و همچنین کاهش تورم انجام پذیرد.
با خداوند بزرگ همه چیز شدنی است
.
angry
 تشکر شده توسط : sooorooosh , spring
angry2
این دقیقاً ریا هست-به قول خواجه شهرم:
واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می‌کنند
چون به خلوت می‌روند آن کار دیگر می‌کنند

این یاسین هست که تو گوش تلاوت میشه
اگر میخواید بدین خوب بدین دیگه تو کارت ریختن و یارانه نداره- خدا شاهد هست بر این موضوع که هزاران بار رفتم داد زدم. به خدا هیچ کس داد نخرید- همین کسانی که فقط ریا و سالوسی تمام وجودشون رو فرا گرفته-تنها چیزی که براشون اهمیت نداره معیشت مردم و داروشون هست-
به بهانه حمایت از من و تو امثال من و تو هم امرار معاش میکنن- این کاسهی دریوزگی هست که این آقا به اسم من و بیماری من دست گرفته و تجارتش رو ول کرده- الان رو این نام اعانه مردم و جمع میکنه-اون و قت هم نوع من مادرش میاد میگه من 30 سال معلم آموزش و پرورش بودم داروی یک ملیون و ششصد هزار تومنی دخترم رو از کجا بیارم؟ زنی که معلم یک روز من و شما بوده میگفت چکار کنم؟برم خ.نهی کی رو تمییز کنم؟
شرم بر تو که با اسم این آدم حقش رو میگیری و صدای اون بینوا رو هم هیچ کس نمیشنوه.
کس ندیدیم که انکار کند وجدان را
حرف وجدان دگر و گوهر وجدان دگر است
کس دهان را به ثناگویی شیطان نگشود
نفی شیطان دگـر و طاعت شیطان دگر است
کـس نگفته است ونگوید که دد ودیو شویـد
نقش انسان دگر ومعنی انسان دگر است
کـس نیامد که ستاید ستم وتفرقه را
سخن از عدل دگر ، قصه احسان دگر است

هرکه دیدم بخدمت کمری بست بعهـد
مرد پیمان دگر وبستن پیمان دگر است

بترس - بترس
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : یه غریبه , spring , paeeze , negar_ka84 , Azad , محمود
الحق والانصاف سروش حرف دل منو به بهترین شکل گفت.آفرین به تو.اینا قصدشون چیز دیگست وگرنه پولو از این حساب به اون حساب کردن چه معنایی میتونه داشته باشه جز اینکه توی این جابجایی پول،آقایون به دزدیهاشون برسن وجیبشونو پر کنن.تف به این پولی که اونا میخورن که از خون سگ هم نجس تره.ایشالا که خیر وخوشی از زندگی شون نبینن.ایشالا که این پولا درد بی درمون بشه توجونشون.کرم بزنن الهی
 تشکر شده توسط : sooorooosh , یه غریبه , spring , paeeze
دقیقا چه سواستفاده ای می شد اونجور؟؟؟؟؟ دوست عزیز، بیا یه بار ببرمت داروخونه، در به درِ حواله و تایید بیمه که شدی، میفهمی "شما مار خوردید افعی شدید". راه رو سر همه ی سواستفاده های احتمالی بستید. وقتی به خاطر 2 روز زودتر دارو گرفتن، منو تا امیرآباد کشوندن و سوال جواب کردن که واسه چی 2 روز زودتر اومدم دارو بگیرم و دونه دونه آمپولام رو کی زدم، یعنی سواستفاده تعطیل! لااقل برای من و امثال من که آدمای عادی هستیم، تعطیل!
الان همه میشینن میگن چه خوب! یارانه دارو هم میدن بهشون! چه می فهمن من بودم که 1,600 پول دارو دادم. کو یارانه دلت خوشه؟؟؟؟؟؟
اما مشکل اینه که دیگه مردم که پِی این قضیه رو نمیگیرن. امثال من در به در دارو میشن. اونا خودشون رو فرشته نشون دادن،همین کافیه.
 تشکر شده توسط : sooorooosh , earth , نازلی , spring , paeeze , kaveh_plus , Azad
مثل این که تا اواخر هفته آینده بیماران خاص از طریق داروخانه ها در جریان قرار می دهند
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : spring , nahal
جدیدا یزد چقدر محبوب شدهTongue

حالا با این همه یارانه دارو و ماهانه 40 و اندی و اینا چیکار کنیم ....شرمندمون کردن:60:

میخوان مثلا واسه آوونکس 20-30 هزار تومن ماهی بدن بهمون به عنوان یارانه و کمک هزینه....

بعد بگن خب نریم خارجی نگیرین برین ایرانی بگیرین که 500 تا تک تومنیه بعد پولاتونو پس انداز کنین

تازه با بقیه پولاتونم مسکن مهر ماااااااااااااااندگار بگیرینconfused

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , nahid , hessam
اول باید آونکس بخری تا یارانشو بدن ، فکر کردی الکیه بری با یارانت تفریح و گردش ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : hessam

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزییات بسته حمایتی وزارت بهداشت برای ۱۳۱ هزار بیمار خاص و صعب‌العلاج SMA 2 2,258 2019/08/11, 01:50 PM
آخرین ارسال: SMA
  ارائه خدمات هوشمند به بیماران ام اس محمود 41 33,084 2019/06/02, 08:29 AM
آخرین ارسال: parisaa
  بودجه بیماران خاص کاهش یافت nahid 3 2,134 2019/01/03, 01:38 PM
آخرین ارسال: minas
  راه‌اندازی شبکه مراکز جامع خدمات بیماران خاص nahid 0 1,389 2018/11/12, 06:15 PM
آخرین ارسال: nahid
  درمان بیماران ام-اس در پژوهشگاه رویان محقق خواهد شد hamdam 22 19,381 2018/10/12, 06:38 PM
آخرین ارسال: kohedard
  بیماران خاص نگران دارو نباشند nahid 0 1,816 2018/07/24, 07:35 PM
  حمایت بیمه ای بیماران ام اس nahid 0 1,945 2018/01/17, 06:34 PM
  رایزنی مجلس با وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف هزینه های درمانی بیماران خاص nahid 0 1,982 2017/12/14, 06:46 PM
  درمان بیماریهای صعب العلاج با زهر جانوری niloofary 0 2,134 2017/02/26, 09:45 AM
آخرین ارسال: niloofary
  ورود جلیقه های خنک کننده ویژه بیماران MS به بازار yummy 66 40,168 2017/02/14, 07:58 PM
آخرین ارسال: pesareshoja_ir71

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان