امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال از علائم عود ام اس
من یه مدته خیلی بهتر بودم اما چند روزی کف پام خیلی داغ میکرد و بیشتر انگشتام بی حس بود توجه نکردم و از دیروز عصری هم پشتم یه جورایی میگیره ....سرچ کردم بعضی ها این علائم رو داشتن اما نفهمیدم این عادیه یا برای شروع حمله هست؟
چیزی که یادم رفت بگم که من مشکلیبابت عدم تعادل و چشمی ندارم فقط وقتی خیلی خسته بشم همون عدم تعادل کم سراغم میاد
کسایی که چند سال این بیماری رو دارن اطلاع نداشتن که جواب بدن؟ فردا میرم دکتر مشخص میشه اما یه سر به آخرین تاپیکها بزنین بعد یه نیگاه به عنوان انجمن بندازین
یه جورایی به شخصه من از عنوان انجمن گمراه شدم بقیه رو نمیدونم "انجمن تخصصی ام اس"

گفت و گو اعضا
من میگم...... تو میگی.........
متن ترانه های زیبای ایرانی
نوشته هاي زيبا و خواندني
امروز چقدر ورزش کردی؟
کودکان نسل گوگل مغز مرده هستند
هر چه مي خواهد دل تنگت بگو
ایا تا کنون باخودتان حرف زدید؟
آواتار نفر قبلی
نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج
 تشکر شده توسط : fireboud , سامان , Parla
(2013/03/01, 04:34 PM)khatereh. نوشته است: من یه مدته خیلی بهتر بودم اما چند روزی کف پام خیلی داغ میکرد و بیشتر انگشتام بی حس بود توجه نکردم و از دیروز عصری هم پشتم یه جورایی میگیره ....سرچ کردم بعضی ها این علائم رو داشتن اما نفهمیدم این عادیه یا برای شروع حمله هست؟
چیزی که یادم رفت بگم که من مشکلیبابت عدم تعادل و چشمی ندارم فقط وقتی خیلی خسته بشم همون عدم تعادل کم سراغم میاد
اگه این علائم بیشتر از 48 ساعت با شما همراه است باید به پزشک اطلاع بدید
اگه این علائم هم زمانی که بروز میکنند با دیگر علایم ،زمان مجزایی داره التهاب هست حمله نمیشه گفت
ولی در نهایت بهتره با پزشک مشورت کنید
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : hamid , paeazan , نازلی , sargol , shahrzad , khatereh. , سمانه میم
خاطره جان سوالتون در حد تشخیص هست
اینجا ما دکتر نیستیم و تمام پاسخ ها صرفا بر اساس تجربه هست .

پاسخ سوالتون رو هم فربود عزیز لطف کردن و در پست قبلی ارائه دادن
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : sargol , khatereh.
(2013/03/01, 09:52 PM)khatereh. نوشته است: کسایی که چند سال این بیماری رو دارن اطلاع نداشتن که جواب بدن؟ فردا میرم دکتر مشخص میشه اما یه سر به آخرین تاپیکها بزنین بعد یه نیگاه به عنوان انجمن بندازین
یه جورایی به شخصه من از عنوان انجمن گمراه شدم بقیه رو نمیدونم "انجمن تخصصی ام اس"

گفت و گو اعضا
من میگم...... تو میگی.........
متن ترانه های زیبای ایرانی
نوشته هاي زيبا و خواندني
امروز چقدر ورزش کردی؟
کودکان نسل گوگل مغز مرده هستند
هر چه مي خواهد دل تنگت بگو
ایا تا کنون باخودتان حرف زدید؟
آواتار نفر قبلی
نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج
خاطره عزیزبروازیک دکترمتخصص بپرس که بیماران ام اسی فقط وفقط بایدراجع به ام اس حرف بزنندراجع به بقیه چیزهاحق ندارندببین اون دکترچی جوابتومیده.عزیزاین تایپیکهایی که گفتی همه اش لازم هستن میدونی برای چی لازمن براینکه روحیه بیمارهاشادبشه بشینن باهم گفتگوکنن وبرای جک بگن وبخندن ودلنوشته های قشنگ برای هم ارسال کنن این همه شون ارتباط مستقیم بابیماری ام اس داره دوست عزیزچنانچه یکی روحیه اش عالی باشه بیاداینجا همه ش راجع به بیماری ام اس بخونه برای زنگ تفریح اون تایپیکهای دیگه نباشن خب طبیعی هست که اون طرف روحیه شو ازدست میده.درسته اینجاانجمن تخصصی ام اس پس محتوای اصلیش صحبت راجع به بیماری ام اس هست همونطورکه گفتم اون تایپیکهای دیگه بعنوان زنگ تفریح برای شادکردن روحیه بیماران هستند.ببین اگه مدرسه زنگ تفریح وبیکاری ورزش نداشت توی اون مدرسه دانش آموزا,می موندن؟

مدیران وناظرین عزیزمنوببخشیدکه من اینهمه اینجاحرف زدم
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : shahrzad , اهورا , حسین8
(2013/03/01, 10:08 PM)fireboud نوشته است: اگه این علائم بیشتر از 48 ساعت با شما همراه است باید به پزشک اطلاع بدید
اگه این علائم هم زمانی که بروز میکنند با دیگر علایم ،زمان مجزایی داره التهاب هست حمله نمیشه گفت
ولی در نهایت بهتره با پزشک مشورت کنید

ممنون..... توی داروهام فقط یکی هست که قبلا نداشتم یا اینکه فراموش کردم به اسم باکلوفن بقیه مثل همیشه ویتامین هست d و امگا3
اینکه کورتن نداد یعنی علائم شروع حمله نیست

(2013/03/01, 10:12 PM)hamid نوشته است: خاطره جان سوالتون در حد تشخیص هست
اینجا ما دکتر نیستیم و تمام پاسخ ها صرفا بر اساس تجربه هست .

پاسخ سوالتون رو هم فربود عزیز لطف کردن و در پست قبلی ارائه دادن

من هم میدونم شما دکتر نیستین اما چون ویزیتم امروز عصر بود ....خواستم از تجربه بقیه استفاده کنم
 تشکر شده توسط : اهورا

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تفاوت علائم اظطراب با ام اس esiso 6 2,036 2020/08/19, 06:56 PM
آخرین ارسال: هليا
  سوال past 21 4,833 2020/01/07, 11:48 AM
آخرین ارسال: glassheart
  سوال در مورد شرایط قبل از آزمایش و M.R.I hessam 0 1,313 2019/11/14, 07:45 PM
آخرین ارسال: hessam
  سوال؟ شبه ام اس naz.gigili 22 24,107 2016/12/06, 02:46 PM
آخرین ارسال: nahid
  سوال در مورد طب سنتی چینی برای درمان ALS javadit 1 2,847 2014/07/02, 01:51 PM
آخرین ارسال: nahid
  سوال مهم adrina 5 3,396 2013/05/06, 04:43 PM
آخرین ارسال: moon light
  سوال راجع به همه چیز TootFarangi 96 56,597 2012/08/04, 03:47 PM
آخرین ارسال: مهندس
  سوال در مورد روند سیر بیماری ام اس در مردان sooorooosh 19 17,137 2012/06/17, 10:05 PM
آخرین ارسال: okhtapus
  سوال در مورد وضعیت حسی حرکتی یگانه 5 4,519 2012/04/16, 11:24 PM
آخرین ارسال: N00shin
  سوال در مورد تزریق (سیکلو فسفایت) احمدرضا 0 2,406 2011/12/30, 06:22 AM
آخرین ارسال: احمدرضا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان