•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چطور با عشق های شکست خورده کنار بیاییم؟
نمیدونم با مسائل عرفان، عرفان کیهانی و... چقدر آشنایی دارید.
ولی عرفا کسایی هستند که از یه عشق زمینی شروع میکنن و به عشق و حقیقت نهایی دست پیدا میکنن
هر عشقی که نتونه شما رو به خدا وصل کنه عشق نیست و تنها میشه اسم یه رابطه رو روش گذاشت.
هیــــــــــچ انسانی نمیتونه به طور کمال عشق رو به ما هدیه کنه
تنها خداست که عاشق واقعیه و ما تنها باید عاشق اون باشیم...
این که شما بعد از به قول معروف شکست عشقی برید سراغ یه فرد و یه موجود زمینی دیگه در واقع یه خلا دیگه تو وجود خودتون به وجود آوردین
توصیه میشه بعد از بهم خوردن یه رابطه تا فراموشی کامل طرف و برطرف کردن اون خلا وجودیتون دوباره رابطه ای رو شروع نکنید
وگرنه روز از نو روزی از نو!!!
 تشکر شده توسط : mahsa24 , مستانه , paeeze , همراز
icon_questionicon_questionicon_questionicon_question

بایدکه جمله جان شوی تالایق جانان شوی............... گرسوی مستان می‌روی مستانه شو مستانه شو
 تشکر شده توسط : mahsa24 , nazaninamiri70
(2015/05/17, 12:13 PM)nazaninamiri70 نوشته است: نمیدونم با مسائل عرفان، عرفان کیهانی و... چقدر آشنایی دارید.
ولی عرفا کسایی هستند که از یه عشق زمینی شروع میکنن و به عشق و حقیقت نهایی دست پیدا میکنن
هر عشقی که نتونه شما رو به خدا وصل کنه عشق نیست و تنها میشه اسم یه رابطه رو روش گذاشت.
هیــــــــــچ انسانی نمیتونه به طور کمال عشق رو به ما هدیه کنه
تنها خداست که عاشق واقعیه و ما تنها باید عاشق اون باشیم...
این که شما بعد از به قول معروف شکست عشقی برید سراغ یه فرد و یه موجود زمینی دیگه در واقع یه خلا دیگه تو وجود خودتون به وجود آوردین
توصیه میشه بعد از بهم خوردن یه رابطه تا فراموشی کامل طرف و برطرف کردن اون خلا وجودیتون دوباره رابطه ای رو شروع نکنید
وگرنه روز از نو روزی از نو!!!

خوب دلایل شما هرچند پایه علمی نداره و بیشتر اعتقادیه ولی قابل احترام Smile
 تشکر شده توسط : mahsa24 , مستانه
خب آره مسائل عرفان رو نمیشه با علم توضیح داد!! چون علم تقریبا ناتوانه در برابرش
ولی حتی علم هم ثابت کرده که بعد از پایان یه رابطه و فراموشی کامل نباید رابطه ای رو شروع کرد!!
 تشکر شده توسط : mahsa24
خب نازی جون با این اوصاف اونوقت باید تنها موند؟؟
تنهایی رو چیکارش کنیم؟؟
البته من خودم مخالف سر سخت عاشقیهای الکی هستم

بایدکه جمله جان شوی تالایق جانان شوی............... گرسوی مستان می‌روی مستانه شو مستانه شو
(2015/05/17, 12:31 PM)nazaninamiri70 نوشته است: خب آره مسائل عرفان رو نمیشه با علم توضیح داد!! چون علم تقریبا ناتوانه در برابرش
ولی حتی علم هم ثابت کرده که بعد از پایان یه رابطه و فراموشی کامل نباید رابطه ای رو شروع کرد!!

راستش من شک دارم در مورد ادعای شما در مورد اثبات علمی که میفرمایید. جای دور نریم. پست ۳ همین تاپیک که مرجعش صحبت های یک پزشک روانشناس در ایران هست این مساله رو تایید نمیکنه. بلکه اون رو در موارد متفاوت متمایز میکنه.
مستانه جان کی گفته تنهایی فقط با رابطه با یه جنس مخالف پر میشه؟؟
میتونی از تنهاییت نهایت استفاده رو ببری
چه میدونم کلاسای مفید، ورزش و...
حداقلش اینه چیزی از دست ندادی!
وقتی سرت شلوغ باشه و مثلا کلاس نقاشی رفته باشی وقتی یه منظره میکشی بعد از تموم شدنش نگاه میکنی میبینی چیزی رو که تو بعد این همه وقت و هزینه و الهام گرفتن تونستی روی یه تیکه برگه بیاری و خدا اونو به طور زنده و بی نهایت زیبا تر ساخته عاشق میشی....
اون وقته که با تمام تنهایات رو با خدا صحبت میکنی، چایی میخوریو... مثل ذلیخا!!!!

پست 3 رو خوندم ولی ننوشته بود که با شروع یه رابطه دیگه!
نوشته با کمک متخصص و یا روانشناس
که باز اینم به میزان اندیشه هر فرد بستگی داره!
خوب ادعای اولیه شما در مورد اثبات علمی این قضیه بود که من با استناد به اون پست عرض کردم که هیچ صحبتی در مورد رد نظر من نشده. (یکم آدم کلمات رو سنجیده استفاده کنه خیلی بهتره)
من مسلما از هر نگرشی که به آدم احساس آرامش میده استقبال میکنم و شاید بیانات شما مسیری باشه که من و خیلی هامون داریم طی میکنیم. اما این مساله رو نباید فراموش کنیم که خودمون رو از ارتباطات اجتماعی و رابطه با جنس مخالف محروم کنیم به خوف اینکه به ما ضرر بخوره.
به نظر من کسی که توی زندگیش ریسک کرده و تجربه های گوناگون اندوخته کوله باری با ارزش تر از کسی داره که اصلا وارد این مسائل نمیشه. یه جورایی شبیه هندویئزم!
اگر هم فقط تکیه شما به آیه ۲۸۶ سوره بقره است که میگه خدا کسی را تکلیف نمیکند مگر به اندازه آنچه که اندوخته....به نظر من آیات بسیار دیگری داریم که انسان رو به پویا بودن تشویق میکنند.
ولی من اصلا حرفتون رو قبول ندارم!
البته ببخشید
نمیشه به صرف تجربه به روحت ضربه زد که!
منم نگفتم با جنس مخالف نباید رابطه داشت، میگم رابطه ای خاص نباید داشت
من خودم اکثریت دوستام جنسیت پسر دارن، ولی اون دوستی که بخواد عشق و دوست داشتن و رابطه خاص توش باشه نه!
خیلیم ازشون درس میگیرم خیلیم واسشون احترام قائلم همینطور اونا
من کل حرفم اینه که این چیزی که شما بهش عشق میگین رابطس و نه عشق!
عشق واقعی هیچوقت شکست نمیخوره!!
یه عاشق واقعی هیچوقت تو فکر جایگزین کردن نیست
البته من فقط از حیث مباحث عرفان گفتم، و این ممکنه تو هر شخصی متفاوت باشه
(2015/05/17, 01:10 PM)nazaninamiri70 نوشته است: ولی من اصلا حرفتون رو قبول ندارم!
البته ببخشید
نمیشه به صرف تجربه به روحت ضربه زد که!
منم نگفتم با جنس مخالف نباید رابطه داشت، میگم رابطه ای خاص نباید داشت
من خودم اکثریت دوستام جنسیت پسر دارن، ولی اون دوستی که بخواد عشق و دوست داشتن و رابطه خاص توش باشه نه!
خیلیم ازشون درس میگیرم خیلیم واسشون احترام قائلم همینطور اونا
من کل حرفم اینه که این چیزی که شما بهش عشق میگین رابطس و نه عشق!
عشق واقعی هیچوقت شکست نمیخوره!!
یه عاشق واقعی هیچوقت تو فکر جایگزین کردن نیست
البته من فقط از حیث مباحث عرفان گفتم، و این ممکنه تو هر شخصی متفاوت باشه

من فکر نمیکنم جایی از حرفام کلمه عشق رو بکار برده باشم. من فقط در مورد رابطه حرف زدم. ببین پست ها رو!

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنار اومدن با ام اس zahra k 38 17,577 2019/12/31, 08:58 PM
آخرین ارسال: زهراخانم
  چطور جبران کنم kamyab 20 12,318 2015/03/28, 11:09 PM
آخرین ارسال: sajede
  شکست را خوب قورت دهید paeazan 0 2,181 2013/09/15, 10:34 AM
آخرین ارسال: paeazan
  چطور ارتباطات آسیب دیده یا قطع شده را بهبود بخشیم؟ شهرزاد 2 2,790 2012/05/25, 02:55 PM
آخرین ارسال: پویش

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست