•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چطور با عشق های شکست خورده کنار بیاییم؟
منم موافقم باهاتagreement2 باید جایگزیت پیدا کرد تا عشق قبلی رو فراموش کردsmiling البته به نظرم باید کاملا قبلی رو فراموش کرد... icon_question
 تشکر شده توسط : احسان , meysam2 , alireza1111 , persiankitty80 , naarin.p , pariya1361
رفته بودم دکتر روانشناس گفت باید تصمیم جدی بگیری

دکتر داستانی تعریف کرد آره منم با خانومی دانشگاه دوست بودم و .....خلاصه نشد.

آخرش باحال بود من ازدواج کردم و ایشونم ازدواج کردن و با هم روابط خانوادگی داریم

منم گفتم آقای دکتر پس ایشون رو به هر شکلی زیارت میکنینlaughing3

فقط باید با خودمون کنار بیاییم،عاشق خودمون شیم خودمون رو اذیت نکنیم و تصمیم جدی بگیریم بعد از خودمون

دیگران گریان و خودمان خندان باشیم،خوب باشیم، ،"با خوب بودن جاذبه پیدا کنیم

کسی رو بخاطر گذشته دفع نکیم و قضاوتی نکنیم،حتی اگر شرایط برات خوب نبود، سوختن و ساختن رو یاد بگیری

خوب باشی.

یک عاشق خیلی خطرناک میتونه باشه" واقعا میگم"

داستان مادرانه رو نگاه کرده باشین زنه بعد از 18 سال زندگی باز نگاه شوهرشو میفهمه،

راجب به عشق زنها چیزی نمیدونم فقط اینو میدونم یک زن وقتی مادر میشه صاحب فرزند میشه خیلی راحت زبان بدن و

غیرکلامی طرف مقابل رو میفهمه،اینکه رعنا بعد از 18 سال میفهمه واقعیت داره.خیلی زندگی ها با عشق نیست ولی

شروع و پایانش با خوبی و سازگاری هم هست
 تشکر شده توسط : simin , pariya1361
اگه عاشق نشديد بهتون نصيحت ميكنم محتاط باشيد و تمام دلتون و خرج كسي نكنيد بدونيد كه دل شما محل زندگي خدا ..خانواده ..دوستان و مهم تر خودتون هم هستش و عشق شما هم مثل بقيه فقط قسمتي از اون و به خودش اختصاص ميده اگه موفق بشيد همه رو فداي يكي نكنيد خداي نكرده اگه با شكستي هم مواجه بشيد خيلي راحت ميتونيد از زمين خوردن خودتون جلوگيري كنيد و روح و قلبتون و ترميم كنيدagreement2
اگه هم عاشق شديد و مشكل فراموش كردنش هستش بهتره اول همه چي و برا خودتون مشخص و حلاجي كنيد و ببينيد كجاي كار اشتباه بوده؟تا ديگه همين اشتباه و تكرار نكنيدangry2
بعدهمه خاطرات و پاك كنيد منظورم چيزهايي مثل عكس و كادو و يادگاري هستش اگه بتونيد چيزهاي كوچيك و دور بندازيد كم كم ميتونيد ذهنتون و هم خالي كنيد البته بخشي از خاطرات بعدها باقي ميمونه اما به اندازه الانش عذاب اور نخواهند بود...مجبور نيستيد مكانها و تكيه كلام ها يا تمام چيزهايي كه اون شخص و به ياد ميارن و هر روز غبار روبي كنيد و با اشك ريشه اون و تر نگه داريد تا در نبودش هم زندگي و اينده رو درگير كنه confused

هرگز هرگــــــــــــــــــــــــــــــــــــــز به اين فكر نكنيد كه يكي از همين روزها..يك ماه ديگه يا يك ساله ديگه پشيمون ميشه و بر ميگرده...با اين روياكه مياد و نميبخشيدش يا ميبخشيدش و از نو شروع ميشه عمرتون و موقعيتهاتون و هدفهاتون و فدا نكنيدهرگزangry2
مطمئن باشيد اگه برگشت برا اين هستش كه ميدونه هر زمان كه دلش بخواد ميتونه با شما بازي كنه ميدونه كه دوستش داشتيد و باز هم ميره..يادتون باشه كه ادمها وقتي دردسراغشون مياد سراغ مسكن ميرن...شما براش حكم يك مسكن هستيدنه عشق و شريك زندگي...

تلاش برای زنده کردن یک رابطه از دست رفته مثل اینه که بخوای یه چای سردشده رو با ریختن آب جوش گرم کنی نه رنگش مثل اول میشه نه طعمش !!

عشق چنان زندگي تكراري و عوض ميكنه كه وقتي رفت احساس خلا ما رو سردرگم ميكنه بهتره هدفهايي و كه فراموش كرديد و بياد بيارييد وقتي انسان موفق و خوشحالي باشيد ادمهاي موفق تر و لايق تر سراغ شما ميان اگه افسرده بشيد كسي از دلسوزي نمياد عاشق شما بشه اونكه رفت تموم شد چه بدبخت و ضعيف باشيد چه خوشبخت چيزي از اون شخص كم نميشه هر كاري ميكنيد در حق خودتون ميكنيد...اون شخص و به خدا واگذار كنيد دنيا دار مكافاتهAngel
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : simin , naarin.p , sms , hyd69hyd , pariya1361 , مهديه , ostad2000 , MFhealth , بیتا بامداد
منم شکست خوردم ولی اسمشو میذارم پیروزی
•برای من، زندگی یک بره به هیچ وجه کم ارزش​تر از زندگی یک انسان نیست.
 تشکر شده توسط : naarin.p , pariya1361 , majid1
سخته ولی اگه رفت به درک که رفت
اسم زیبای اباالفضل
نمک زندگیمونه
 تشکر شده توسط : persiankitty80 , simin , hyd69hyd , pariya1361 , famoon
ایول به سعیدwink2 والله به درک که رفت همون بهتر که رفت درد بگبرهlaughing3
 تشکر شده توسط : pariya1361
سعید حرف دل منو زدیevilgrin0039.gif
•برای من، زندگی یک بره به هیچ وجه کم ارزش​تر از زندگی یک انسان نیست.
 تشکر شده توسط : pariya1361
خیلی سخته ... مخصوصا اگه احتمال بدی واسه بیماریت رهات کرده
و همه ی زندگیت شده باشه و هیشکی هم نفهمه چی میگی!!
همه بگن دوست نداشت اگه داشت ولت نمی کرد
ولی بدونی که شاید خیلی دوست داشته و بخاطر خودت رفته
واسه یه ادم تنها تحمل این درد خیلی سخته ...
جاشو هیچکس نمیتونه پر کنه
هیچکس و هیچ چیز ....
آنچه مرا نکشد، نیرومندترم میسازد.
این را در مدرسه ی جنگِ زندگی آموخته ام...
 تشکر شده توسط : موناامیدوار , تنها , hyd69hyd , pariya1361 , حدیث ادریسی , nilan
عشق اگه عشق باشه شکست واسش معنا نداره!
آخه اینایی که هی زرت و زرت میرن عاشق میشن و بعد ول میکنن و میگن شکست خوردیم که شکست نیست!
بستگی داره ما به چی عشق بگیم...
به نظر من اینا فقط رابطه هستن و باید وقتی تموم میشن یه واژه دیگه ای براش به کار برد؛

عشق واقعی به این راحتیآ شکست نمیخورهBlush حتی با جدا شدن!
 تشکر شده توسط : Ghost , یه غریبه , عمومهربان , pariya1361 , famoon
عشقی که شکست بخوره که عشق نیست...Dodgy
و بی آنکه بخواهی دچار میشوی...
دچار یعنی نگاهش تنها چاره ات میشود
و من دچار ان نگاه ساده ات شدم
دچار یعنی من..
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنار اومدن با ام اس zahra k 38 17,320 2019/12/31, 08:58 PM
آخرین ارسال: زهراخانم
  چطور جبران کنم kamyab 20 12,279 2015/03/28, 11:09 PM
آخرین ارسال: sajede
  شکست را خوب قورت دهید paeazan 0 2,166 2013/09/15, 10:34 AM
آخرین ارسال: paeazan
  چطور ارتباطات آسیب دیده یا قطع شده را بهبود بخشیم؟ شهرزاد 2 2,774 2012/05/25, 02:55 PM
آخرین ارسال: پویش

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست