امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قرص امگا3
راستی اگه قرص امگا 3 میخورید به هر دلیلی یادت باشه توی قسمت other ingredients پشت قوطیش ببینید که paraben یا مشتقات اونو نداشته باشه. گاهی از پارابن به عنوان نگهدارنده استفاده میشه که بعضی مقالات دیدن که پارابن با سرطان سینه ارتباط داشته (البته هنوز کاملا ثابت نشده ولی این مشاهدات اونقدر قوی بوده که شرکتها سعی کردن این فرآورده رو از محصولاتشون حذف کنن)
در ضمن معمولا پرل امگا 3 ازین ماهیها تهیه میشه که کمترین میزان جیوه رو دارن. اما اگه روی قوطی نوشته شده باشه که از چه ماهی استفاده شده خیلی بهتره چون آدم خیالش راحت میشه دیگه.
این ماهیها کمترین جیوه را دارن:
Anchovies
Butterfish
Catfish
Clam
Crab (Domestic)
Crawfish/Crayfish
Croaker (Atlantic)
Flounder*
Haddock (Atlantic)*
Hake
Herring
Mackerel (N. Atlantic, Chub)
Mullet
Oyster
Perch (Ocean)
Plaice
Pollock
Salmon (Canned)**
Salmon (Fresh)**
Sardine
Scallop*
Shad (American)
Shrimp*
Sole (Pacific)
Squid (Calamari)
Tilapia
Trout (Freshwater)
Whitefish
Whiting

در ضمن ازین جیوه تو این قرص نترسید. امروزه متخصصین میگن این قرص ها از خود ماهی کمتر جیوه دارن و بنابر این مصرف اونها رو به مصرف زیاد ماهی ارجح میدونن.
در ضمن گفته میشه امگا 3 تهیه شده از ماهی استفاده ازش نسبت به امگا 3 تهیه شده از گیاهان برای بدن راحت تره.
... I'm a fighter ...
"از پیش غصه خوردن ، دوبار غصه خوردن است."
 تشکر شده توسط : طلایه , neda.n , برگ 7 , zohaa
من 3 سال پیش که برا اولین بار رفتم دکتر برای ام اسم بهم داد خیلی سر سری گرفتم و نخوردم چون زیاد جوش زدم و چاق شدم تا دیروز دوباره دکتر رفتم گفت که او مگا3 در حال حاضر واجب تر از آمپولهایت است. ولی باز از چاقی و جوش می ترسم نمی دانم چکار کنم!!!@@
 تشکر شده توسط : رامنا
(2013/08/26, 09:46 PM)آذرستون نوشته است: من 3 سال پیش که برا اولین بار رفتم دکتر برای ام اسم بهم داد خیلی سر سری گرفتم و نخوردم چون زیاد جوش زدم و چاق شدم تا دیروز دوباره دکتر رفتم گفت که او مگا3 در حال حاضر واجب تر از آمپولهایت است. ولی باز از چاقی و جوش می ترسم نمی دانم چکار کنم!!!@@

راستش منم فکر میکردم چاق کرده... اما همش به خودم میگفتم اشتباه میکنی رامنا! ولی راست میگی به نظرم چاق میکنه...

به نظرم میتونی یک روز در میون بخوریش. وقتی هم مصرف میکنی شب ها صورتت رو با صابون تی تری فیروز بشور... لا مصب دشمن جوشه!

حالا یه امتحان بکن اگه جواب گرفتی اینجا هم بنویس Smile
... I'm a fighter ...
 تشکر شده توسط : paeazan
(2013/08/26, 09:46 PM)آذرستون نوشته است: من 3 سال پیش که برا اولین بار رفتم دکتر برای ام اسم بهم داد خیلی سر سری گرفتم و نخوردم چون زیاد جوش زدم و چاق شدم تا دیروز دوباره دکتر رفتم گفت که او مگا3 در حال حاضر واجب تر از آمپولهایت است. ولی باز از چاقی و جوش می ترسم نمی دانم چکار کنم!!!@@

من اصلا قبول ندارم- الان من 8 ساله امگا3 مصرف میکنم نه چاق شدمو نه جوش میزنم-حتما عوامل دیگه ای باعث چاقیو جوش زدن شماست
هیچوقت به کسى که بهت اعتماد داره، دروغ نگو

هیچوقت به کسى که بهت دروغ میگه، اعتماد نکن . . .
 تشکر شده توسط : رامنا
(2013/08/26, 10:59 PM)nazanin200312 نوشته است:

من اصلا قبول ندارم- الان من 8 ساله امگا3 مصرف میکنم نه چاق شدمو نه جوش میزنم-حتما عوامل دیگه ای باعث چاقیو جوش زدن شماست

البته نازنین جان آدمها هم با هم فرق میکنن... مثلا دیدی شاید که یکی کیلو کیلو گردو بخوره جوش نمیزنه ولی یکی اگه فقط دوتا گردو بخوره جوشاش در میاد...
ولی چاق شدن رو هنوزم فکر نکنم آخه همش نصف قاشق روغن هم نمیشه همش... میشه هر هفته سه قاشق و نیم روغن... نمیدونم والله...
... I'm a fighter ...
 تشکر شده توسط : nazanin200312
(2011/12/09, 02:07 PM)maedeh نوشته است: ارهقرص خیلی خوبیه اصلا ادم سالم هم بخوره خوبه الته من نمیخورم

چون کلا از قرص خوشم نمیاد اما دکترم بهم داد گفتم نمی خورم agreement2

دوست خوبم منم بعضيا رو ديدم که از قرص خوردن خوششون نمياد ولي ادم در طول زندگيش بالاخره ناگزير به مصرف دارو ميشه. قرصهاتو بخور گلمhappy0065.gif love51 smiling smiling smiling
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان