•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چاپ كارت
حميد بهتر نيست يه شماره حساب بدي كه هر كس سهمش رو بريزه به اون حساب
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
به نظر من 7 و8 یه پیشنهاد هر چی میذارید تورو خدا غمگین نباشه شاد باشه و انرژی بخش هیچ ربطی هم به ناتوانی و از این جور حرفا نداشته باشه
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
(2009/11/02, 05:17 PM)sara نوشته است: حميد بهتر نيست يه شماره حساب بدي كه هر كس سهمش رو بريزه به اون حساب

سارا اول بايد كساني كه ميخوان بگن كه من بدونم چند نفرن !!
بعد حساب كنم مبلغ و شماره حساب رو بدم
ولي بازم ميگم خيلي ضايعس به خاطر 1-2 تومن بريد بانك� Smile
اگه يك ماه پيش بود خودم ميدادم بعدا تو ديدار ها سهمتون رو ميگرفتم ولي الان اصلا پول ندارم
امروزم رفتم سفارش دادم كه 1000 تا چاپ كنن واسم قيمتشم خيلي خوبه يعني ارزون ترين قيمت تو كرج هست چون رفيقمه !
همه جا ميگن 18الي 23 ولي اين داره واسم چاپ ميكنه 10

بازم ميگم كساني كه كارت ميخوان اينجا اعلام كنن تا تعداد دستم بياد اگه بيشتر ميشه برم بگم بازم چاپ كنه
بعدشم كه حاضر شد با پست واستون ميفرستم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
حمید یه شماره حساب بذاریم که
واسه بعدا هم کارای داشته باشه.. Wink
من که موافقم چاپ کنیم زودتر قیمتم
خوبه/..
T a n T a n
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهد
سلام اگه عابر بانک دارید میتونیم براحتی پول بریزیم لازم نیست که بریم بانک ، یا از طریق دستگاه خود پرداز یا تلفنی ( ولی خود پرداز بهتره چون قبض میده .هر کدومتون که داشته باشین فرقی نمی کنه فقط هرکس هر روز که میریزه بگه با چه شماره ای ریخته و...
من فقط میتونم به دکترم و داروخانه خاص و مرکز تزریق بدم ولی فرقی نمیکنه که کی چقدر میخواد هر چقدر شد چه بخواهیم پخش کنیم چه نخواهیم یا نتونیم ، کسانی که میخوان تو این امر شریک باشن بگن که هزینه تقسیم بشه . من منتظرم یه شماره حساب سیبا بدین که بریزیم.
ممنون از زحمتتون. Wink
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
منم با شماره حساب کاملا موافقم
دوست دارم وقتی که چشمات می بندی....با من به دردای این دنیا می خندی....
فكر كنم تعدادش نفري 100 تا كارت كافي باشه نه ؟
شماره حسابم , من كه سيبا ندارم ولي اگه بخواييد ميتونم شماره كارت و شماره حساب پاسارگاد و مسكن رو بدم
فقط اگه واريز به صورت كارت به كارت باشه من نميدونم از كجا بايد بفهميم كه كي ريخته !!؟؟
ولي از يه لحاظ كارت به كارت خوبه كه احتيج نيست بريم بانك و واريزم از atm بانك كارت بايد انجام شه .
ولي اگه يكي كارت نداشته باشه مشكل ميشه اين قسمت !
نظر من اينه كه هر دو باشه يعني هم شماره حساب هم شماره كارت
مث حس ی عشق تازه بودی
بچه ها من هنوز منتظرم كساني كه كارت ميخوان اعلام كنند !!!

فعلا :
� � � � �علي . مرتضي . سلمان . مهسا . (فكر كنم ) ناهيد و سارا
� � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � � �� � � � � � � �گفتن كارت ميخوان

يعني ديگه هيچ كس كارت نميخواد ؟

تعدادم نگفتيد ! نفري 100 تا خوبه ؟ ( كمتر كه نه ولي اگه كسي بيشتر خواست بايد بگه . كمترم به خاطر اين ميگم نه كه حالا يه خورده بيشتر باشه اتفاقي نميوفته هزينشم جوري نيست كه واسه كسي سنگين باشه باز اگه كسي با هزينشم مشكل داشت به خودم بگه )
مث حس ی عشق تازه بودی
من خونه ام ، خب الان باید چه کار کنیم؟ :Smile
(2009/11/21, 12:08 AM)فرشته نوشته است: من خونه ام ، خب الان باید چه کار کنیم؟ :Smile

فرشته يعني چي ؟
بايد كاري كني ؟

مث حس ی عشق تازه بودی

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14