امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیلاتیز و MS
#1
پیلاتیز و MS

درمان
گستره ای از درمان های ارائه شده در مرکز درمانی MS Lincs وجود دارد که زندگی با MS را آسان تر می سازد
اکسیژن درمانی و فیزیوتراپی و توانبخشی ، و همچنین آروماتراپی ، رفلکسولوژی و پیلاتیز به عنوان درمانهای کمکی به حال بیماران مفید می افتد!
پیلاتیز
پیلاتیز چیست؟
پیلاتیز درمان با ورزش است که به تعادل ، انعطاف پذیری و قدرت ، و همچنین کاهش استرس و افزایش آگاهی بدن کمک می کند .
تمرین شامل حرکات آهسته اندازه گیری شده و تکراری و شبیه به کسانی که در ارتباط با انجام حرکات یوگا هستند می باشد. با این حال ، در حالی که تاکید تمرینات یوگا عمدتا در کشش است که ،درپیلاتیز تمرکز بر روی افزایش قدرت مرکزی است.
پیلاتیز و MS
روش تمرینی پیلاتس متشکل از ورزشهایی است که تمرکز روی پیشرفت انعطاف و قدرت در تمام اندامهای بدن دارد بدون اینکه عضلات را حجیم کند یا آنها را از بین ببرد. پیلاتیز با توجه به این که بر روی عضلاتی کار می کندکه کلیدی برای ثبات و تعادل کلی است و عضلات اطراف ستون فقرات ،می تواند برای کسانی که مبتلا به ms هستند مفید باشد.
این روش تمرینی از حرکات کنترل شده ای تشکیل شده که بین بدن و مغز هارمونی فیزیکی ایجاد کرده و توانایی بدن افراد را در هر سن بالا می برد. پیلاتیز همچنین ماهیچه ها را قوی میسازد ، و می تواند در روشی مشابه به یوگا کمک به تقویت ذهن کمک کند.همچنین دربالا بردن و تقویت سیستم ایمنی بدن بالا بردن تمامی قوای بدن بالا بردن تمامی قوای بدن کاهش دهنده دردهای مهره ای و کمر ،پیشرفت انعطاف و تعادل،افزایش قابلیت تحرک مفاصل،حجیم کردن فضای ریه و بالا بردن قابلیت تنفس و کاهش اضطراب ،تقویت سیستم قلبی عروقی،بالا بردن دامنه حرکتی مفاصل و عضلات موثراست.
نیز با ورزش پیلاتس خواب بهتر عصبانیت کمتر استرس و خستگی به حداقل خواهد رسید.
اعتقاد پیلاتس از تقویت قوای بدنی کسب و حفظ بدنی سالم و ذهنی سالم برای اجرای خوب کارهای روزانه و دیگر فعالیتهای بدنی است

تمامی حقوق این خبر متعلق به سایت ام اس سنتر میباشد و انتشار خبر بدون درج نام ام اس سنتر غیر مجاز میباشد

ترجمه از: همدم
http://hamdam2002.tk/
منبع:

http://www.lincsms.ukhot.com/information...ments.html

http://www.lincsms.ukhot.com/information...lates.html
باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : warrior , fireboud , Aram , انیس , # پریسا # , esmaeil , مـه ســـا , sami , Hasty , najva , Prime , zenith , MFhealth , هانیه , زهرا59 , successful , sattar , hamid , sargol , سها , آنا , پریس
  
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان