•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 57
  • 58
  • 59(current)
  • 60
  • 61
  • ...
  • 64
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيشنهاد
سلام ممنون حمید جان یکی شو درست کردی انشالله دومیش هم خودت درست میکنی
ممنون از توجه ات
موفق باشی
اللهم عجل لولیک الفرج
به حق خانم زینب کبری سلام الله
 تشکر شده توسط : موناامیدوار , pariya1361
اگر دوستان مراسم و یا جشنی برگزار کردن شومن ایران "حسن ریوندی" رو به برنامه دعوت کنن ممنون
 تشکر شده توسط : برگ 7 , موناامیدوار , pariya1361
سلام
آفلین آفلین
خسته نباشی حمید جان خیلی قشنگ شد ممنون که درستش کردی
موفق باشی
اللهم عجل لولیک الفرج
به حق خانم زینب کبری سلام الله
 تشکر شده توسط : hessam , سمیرا67 , موناامیدوار , pariya1361
آقا حمید سایت داره کاربراش بیشتر میشه..امیدوارم یه روز اندازه فیس بوک معروف شه این سایت Smile البته نه اینکه مریضا بیشتر شن.نه.فقط مردم بیان عضو شن و راجع به ام اس اطلاعاتشون بره بالا
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : fireboud , hessam , سمیرا67 , سمیرا , ابراهیم , موناامیدوار , pariya1361
سلام,

با تشکر از سایت پویای ام اس سنتر و زحمات بی شائبه شما در هر چه پربار تر کردن این ارتباط. نکته ای به نظرم اومد در زمینه شمارشگر تا عید نوروز که در یالای سایت میبینیم. راستش سال ایرانی با همان شاهنشاهی فقط یک نامگذاری حکومتی بود در دوران پهلوی و اساس تاریخی مدونی ندارد. درخقیقت همان (۲۵۰۰ + دوره حکومت پهلوی) میباشد. بر طبق این تقویم آخرین سال زمامداری حکومت پهلوی ۲۵۳۷ بوده و بعد از آن با انقراض این سلسله کاربرد این تقویم هم طبیعتا ملغی میشود.

پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزارم.

علیرضا
الان داشتم از جلو tv رد مى شدم برنامه درباره رفتگران طبيعت بود به نظرم فکر بدى نيومد که ما هم با لباساى نارنجى تو برنامه هاشون که هر چند وقت يک بار به جاهاى مختلف ميرن و آشغالاى تو طبيعت و جمع آورى مى کنن شرکت کنيم که هم باعث ميشه بتونيم درباره ام اس اطلاعات به مردم بديم هم کمکى به طبيعت کشورمون کنيم. البته يه پيشنهاده شايد به يه چيزايى من خوب فکر نکردم wink2
آرزوهاتو يه جا يادداشت کن و يکی يکی به خدا بگو. خدا يادش نميره،ولی تو يادت ميره چيزی که امروز داری، آرزوي دیروزت بود...
(2014/03/10, 12:19 AM)matin نوشته است: الان داشتم از جلو tv رد مى شدم برنامه درباره رفتگران طبيعت بود به نظرم فکر بدى نيومد که ما هم با لباساى نارنجى تو برنامه هاشون که هر چند وقت يک بار به جاهاى مختلف ميرن و آشغالاى تو طبيعت و جمع آورى مى کنن شرکت کنيم که هم باعث ميشه بتونيم درباره ام اس اطلاعات به مردم بديم هم کمکى به طبيعت کشورمون کنيم. البته يه پيشنهاده شايد به يه چيزايى من خوب فکر نکردم wink2

من يه بار باهاشون رفتم همين جمعه
ولي طبق عادت هميشه دير رسيدن confusedفقط به قسمت درختكاري رسيدم
فكر خيلي خوبيه،مخصوصا واسه اطلاعرساني درمورد ام اس،واقعا با درست كردن بروشور عملي ميشهicon_question
به هر ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﺁﺳﯿﺒﯽ ﮐﻨﯽ ﺁﻥ ﭼﯿﺰ ﺟﺎﻥ ﮔﯿﺮﺩ ، ﭼﻨﺎﻥ ﮔﺮﺩﺩ ﮐﻪ ﺍﺯ ﻋﺸﻘﺶ ﺑﺨﯿﺰﺩ ﺻﺪ ﭘﺮﯾﺸﺎﻧﯽ،
ﻣﺮﻭﺡ ﮐﻦ ﺩﻝ ﻭ ﺟﺎﻥ ﺭﺍ ﺩﻝ ﺗﻨﮓ ﭘﺮﯾﺸﺎﻥ ﺭﺍ ، ﮔﻠﺴﺘﺎﻥ ساز زندان را بر اين ارواح زنداني،
 تشکر شده توسط : سمیرا , موناامیدوار , pariya1361
سلام دوستای خوبم
حدود یک روز و نه ساعت دیگه مونده تا سال جدید jumping0047.gif
اومدم هم سال نو رو به همه مردم خوب ایران زمین تبریک بگم و آرزوی تندرستی و آرامش برای همگی داشته باشم
هم اینکه چند روزه میام سایت، تاریخی که بالای صفحه خودنمایی میکنه و نشون میده چند روز و چند ساعت به سال 1393 مونده خیلی دوستش دارم
بخصوص اینکه تاریخ آریایی و زرتشتی رو هم با غرور تمام به نمایش میگذارهhappy0065.gif

واقعا از دوست خوبی که این پیشنهاد رو داده از ته قلب تشکر میکنم و براش یه دنیا دلخوشی و شادکامی آرزو مندم icon_biggrin
بچه ها متشکرم بچه ها متشکرم

به همه تون افتخار میکنم و از خدای مهربون بهترین ها رو برای خودتون و خانواده تون
خواستارم. icon_question
بارها پرسیده بودند
بزرگ شدی میخواهی چکاره شوی؟ ما هیچوقت نگفتیم "خوشبخت" بچه بودیم دیگر، عقل مان نمیرسید
 تشکر شده توسط : سمیرا , hamid , mahdiye1989 , hessam , pariya1361
سلام
سال نو مبارک

نظرتون چیه که یه دسته کلید درست بشه و اسم سایت روش حک شده باشه؟ مثل بعضی دسته کلیدهای چوبی،میشه نارنجی هم باشه
به شکل آرم سایت اگه بشه البته
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : محبوب64 , موناامیدوار , pariya1361
(2014/03/22, 02:35 PM)paeazan نوشته است: سلام
سال نو مبارک

نظرتون چیه که یه دسته کلید درست بشه و اسم سایت روش حک شده باشه؟ مثل بعضی دسته کلیدهای چوبی،میشه نارنجی هم باشه
به شکل آرم سایت اگه بشه البته

سلام زهرا جان
دسته کلید???میشه بیشتر توضیح بدی?icon_cry
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 57
  • 58
  • 59(current)
  • 60