امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پالس تراپی در شرایط کرونایی
با سلام و احترام
سال جدید را خدمت شما بزرگواران تبریک عرض می نمایم و آرزوی سلامت و سعادت برای یکایک اعضاء محترم ام اس سنتر دارم.
اوایل اسفند ماه ۹۸ مشخص شد بر روی مغز و ستون فقرات  دارای یکسری پلاک هستم، در ابتدا با توجه به شرایط خاص کشور و بیمارستانها پزشک محترم عنوان داشتند بایستی بستری شوم اما در حال حاضر به صلاح نیست و یک دوره دگزامتازون تجویز نمودند، پس از گذشت سه هفته از آخرین تزریق شرایط برایم به مراتب بدتر از گذشته شده و پس از اطلاع به پزشک محترم عنوان داشتند نیاز به یک دوره پالس در مدت سه روز می باشد، اما از آنجایی که تا به حال پالس نگرفته ام ظاهرا بایستی برای مرتبه اول تحت نظر در مراکز درمانی اینکار صورت پذیرد اما از طرفی با توجه به شرایط بیمارستانها و هشدارهایی که در مورد استفاده از کورتون در شرایط خاص کرونایی داده می شود در حال حاضر مستاصل شده ام که چه باید انجام دهم، برای همین گفتم در اینجا مطلب را مطرح کنم شاید دوستان راهکاری معرفی نمایند.
 تشکر شده توسط : shokolat , hessam
A.khسلام کاربر عزیز.امیدوارم برای حفظ سلامتی فقط و فقط اول امیدت به خدا باشه وبعد به حرف و توصیه پزشک مربوطتون عمل کنید وکمتر خدای نکرده به خود درمانی و تشخیص پیامدهای احتمالی بپردازید عزیز جان یه اسیب جدی همین مصرف بیخوده دگزا هست.رو بهتون برا تزریق و کورتون گیری که عنوانش پالس تراپی انشاالله که خیره وبدون افکار ترس از الودگی کرونا زودتر درمانتون رو شروع کنید که پشیمون نشید.
انشاالله سلامت باشین و پلاک هاتون با فکر اروم و مثبت منهدم بشه.
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : A.Kh
(2020/03/24, 04:25 PM)A.Kh نوشته است:
با سلام و احترام
سال جدید را خدمت شما بزرگواران تبریک عرض می نمایم و آرزوی سلامت و سعادت برای یکایک اعضاء محترم ام اس سنتر دارم.
اوایل اسفند ماه ۹۸ مشخص شد بر روی مغز و ستون فقرات  دارای یکسری پلاک هستم، در ابتدا با توجه به شرایط خاص کشور و بیمارستانها پزشک محترم عنوان داشتند بایستی بستری شوم اما در حال حاضر به صلاح نیست و یک دوره دگزامتازون تجویز نمودند، پس از گذشت سه هفته از آخرین تزریق شرایط برایم به مراتب بدتر از گذشته شده و پس از اطلاع به پزشک محترم عنوان داشتند نیاز به یک دوره پالس در مدت سه روز می باشد، اما از آنجایی که تا به حال پالس نگرفته ام ظاهرا بایستی برای مرتبه اول تحت نظر در مراکز درمانی اینکار صورت پذیرد اما از طرفی با توجه به شرایط بیمارستانها و هشدارهایی که در مورد استفاده از کورتون در شرایط خاص کرونایی داده می شود در حال حاضر مستاصل شده ام که چه باید انجام دهم، برای همین گفتم در اینجا مطلب را مطرح کنم شاید دوستان راهکاری معرفی نمایند.
سلام 
انشالله همه چیز سریع به حالت اولش برگرده 
ولی با توجه به شرایط فعلی بهتره پالس تراپی را در حد امکان در منزل زیر نظر پرستار مجرب و با مشورت با پزشکتون انجام دهید.
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : shokolat , A.Kh
اقا حسام با حرفتون تا حدودی موافقم مشکل زدن این حرف بود که کدوم دکتر محترمی بعد از تشخیص پلاک نسخه دگزارو که کلا رد شده مصرفش برای هر موردی به این دوست عزیز داده confused
موندم اگه تشخیص ویا مشکوک به ام اس هستن دوست عزیز چرا با شرح حال داده شده ۳روز پالس رو پیشنهاد داده angry2
وافعا فقط یه بلندگو کمه داد بزنم مشکل روحی طرف رو دامن نزنن با این حرفهاشون به کورتون گیری.خدا همه ارو فقط کمک کنه.
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

(2020/03/24, 07:36 PM)shokolat نوشته است: اقا حسام با حرفتون تا حدودی موافقم مشکل زدن این حرف بود که کدوم دکتر محترمی بعد از تشخیص پلاک نسخه دگزارو که کلا رد شده مصرفش برای هر موردی به این دوست عزیز داده confused
موندم اگه تشخیص ویا مشکوک به ام اس هستن دوست عزیز چرا با شرح حال داده شده ۳روز پالس رو پیشنهاد داده angry2
وافعا فقط یه بلندگو کمه داد بزنم مشکل روحی طرف رو دامن نزنن با این حرفهاشون به کورتون گیری.خدا همه ارو فقط کمک کنه.

البته سارا خانم منم دیروز پیش دکتر بودم که گفت حمله داری
اول میخواست بهم دگزامتازون بده که گفتم حساسیت دارم
گفت بتامتازون بدم که گفتم تو ایام عید 2 تا زدم
و به ناچار پالس 3 روزه برام نوشت (بخاطر وضعت کرونا بیشتر از 3 روز نمیزنن) و امروز تو بیمارستان گفت اگه بعد از 3 روز خوب نشدی 5 روزه اش میکنیم
تا اونجایی که میدونم کورتون اونم تو حجم و اندازه پالس خیلی میتونه تو سیستم ایمنی بدن تاثیر بذاره و تو این روزهای کرونایی خیلی به صلاح نیست
عاقبت خاک شود.حسن جمال من و تو. خوب و بد میگذرد.وای بحال من و تو.
(2020/04/06, 09:00 PM)حمید نوشته است:
(2020/03/24, 07:36 PM)shokolat نوشته است: اقا حسام با حرفتون تا حدودی موافقم مشکل زدن این حرف بود که کدوم دکتر محترمی بعد از تشخیص پلاک نسخه دگزارو که کلا رد شده مصرفش برای هر موردی به این دوست عزیز داده confused

و به ناچار پالس 3 روزه برام نوشت (بخاطر وضعت کرونا بیشتر از 3 روز نمیزنن) و امروز تو بیمارستان گفت اگه بعد از 3 روز خوب نشدی 5 روزه اش میکنیم
تا اونجایی که میدونم کورتون اونم تو حجم و اندازه پالس خیلی میتونه تو سیستم ایمنی بدن تاثیر بذاره و تو این روزهای کرونایی خیلی به صلاح نیست

اقا حمید عزیز امیدوارم اوضاع و احوال جنابعالی همچون گذشته برقرار و روبراه باشه.قربونت یه چیزی رو بهتر بود میگفتی چرا دوتا بتامتازون رو زده بودی،قربونت یه نکته ارو از من بعنوان خواهر داشته باش وقتی دکترا ببینن بیمار خوددرمانی احیانا کرده و نتیجه عینی مشاهده نکنن و بپرسن از بیمارو شرح اوضاع رو جویا بشن یه ذره که نه کلی شاکی میشن و روند درمان رو به صلاحدید خودشون و درس صبر دادن به مراجعه کننده با هر دارو و تکنیک به خوده مریض میگذارن.درخصوص پالس زیاد دلهره به خودت راه نده واقعا فقط یه مشت داروی شیمیایی با عوارض بالا رو به جونت میخری خدا اونروز رو نیاره با جواب نگرفتن از متیل پریدنیزولون های تو سرم بعنوان پالس بدن مقاومت پیدا کنه بعدش راه دیگه رو هم بلدن پیشنهاد بدن confused
پلاسما فرز رو خوب یاد گرفتن دکترای عزیز که عین موش آزمایشگاهی همه چیو میگن در کنار خود بیمار امتحان کنیم.
خوب میشی پالس رو هم بخوبیه میگذرونی مطمئن باش.

نه اصلا قبول ندارم من آخرین خواب ازمایش های دو سال اخیر رو حتی با مصرف ریتوکسی که دیگه اخر صف هست رو برا اثبات سیستم دفاعی بدن که میگن ضعیف هست تو ام اس رو عکسشو میزارم براهمه.
اتفاقا سیستم ایمنی بالای بدن باعث خورده شدن غلاف میلین که از جنسچربی رو اعصاب هست میشه.

(2020/04/06, 09:55 PM)shokolat نوشته است:
(2020/04/06, 09:00 PM)حمید نوشته است:

اقا حمید عزیز امیدوارم اوضاع و احوال جنابعالی همچون گذشته برقرار و روبراه باشه.قربونت یه چیزی رو بهتر بود میگفتی چرا دوتا بتامتازون رو زده بودی،قربونت یه نکته ارو از من بعنوان خواهر داشته باش وقتی دکترا ببینن بیمار خوددرمانی احیانا کرده و نتیجه عینی مشاهده نکنن و بپرسن از بیمارو شرح اوضاع رو جویا بشن یه ذره که نه کلی شاکی میشن و روند درمان رو به صلاحدید خودشون و درس صبر دادن به مراجعه کننده با هر دارو و تکنیک به خوده مریض میگذارن.درخصوص پالس زیاد دلهره به خودت راه نده واقعا فقط یه مشت داروی شیمیایی با عوارض بالا رو به جونت میخری خدا اونروز رو نیاره با جواب نگرفتن از متیل پریدنیزولون های تو سرم بعنوان پالس بدن مقاومت پیدا کنه بعدش راه دیگه رو هم بلدن پیشنهاد بدن confused
پلاسما فرز رو خوب یاد گرفتن دکترای عزیز که عین موش آزمایشگاهی همه چیو میگن در کنار خود بیمار امتحان کنیم.
خوب میشی پالس رو هم بخوبیه میگذرونی مطمئن باشد.
من بتامتازون رو بخاطر اینکه از روز اول عید حمله داشتم و بيمارستان و مطب تعطیل بود و دسترسی به دکتر نداشتم به فاصله سه روز یک بار هرعدد زدم
در ضمن اینم بگم که پالس تراپی رو با اینکه کورتون ضرر داره خیلی دوست دارم
خیلی حال خوبی داره 
به قول یه نفر میگفت داداش این کورتون از یه لول تریاک بیشتر میچسبه (میگفت من امتحان کردم میدونم) 
خدا عالمه
منم 4/5 ساله که پالس نگرفتم (دقیقا قبل از شروع ریتوکسیماب)
و الانم بخاطر فشار کاری خیلی زیاد که قبل سال داشتم حمله زدم
امیدوارم با همین پالس خوب بشم و کارم به پلاسما فرز نکشه تا حالا پلاسما نشدم و انشا الله با همین دوره پالس حل میشه (دکتر که می‌گفت همین پالس سه روزه بسه)
ممنون
عاقبت خاک شود.حسن جمال من و تو. خوب و بد میگذرد.وای بحال من و تو.
 تشکر شده توسط : shokolat
بلی گفتم که ما هممون درجه دکتری تو ام اس و حملات داریم wink2
قطعا با استراحت و دور بودن از محیط استرس زا خوبه خوب میشه همه چی  icon_question

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد شرایط قبل از آزمایش و M.R.I hessam 0 1,313 2019/11/14, 07:45 PM
آخرین ارسال: hessam
Sad راهنمایی در مورد عدم تاثیر پالس تراپی Hasty 44 28,307 2016/05/10, 02:15 AM
آخرین ارسال: leili-asmaneh
  حمله جدید درست بعد از پالس کرتن Kamyar 11 7,619 2016/03/21, 12:49 PM
آخرین ارسال: آنا
  آیاحساسیت به بوازعوارض پالس تراپی است؟ sargol 2 2,434 2012/12/18, 01:47 PM
آخرین ارسال: sargol

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان