•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • 17
  • ...
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وضعيت جسماني فعليتون چجوريه؟
خوب نیستمSad
 تشکر شده توسط : mohammadreza1369
دوستان لطفا فقط با خوبم و خوب نیستم پاسخ ندید یکمی توضیح بدید درباره اینکه قبلا چه علائمی داشتید که برطرف شده و احساس خوب بودن دارید و چه علائمی رفع نشده و اینکه اگه خوب نیستید چه علائمی دارید و....
البته امیدوارم همگی کاملا خوب خوب خوب باشید
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , مریییم , helli
مثلا دستام کارنمیدن داغ وسردمیشن چشمام تاری رودارن پای چپم لرزش داره البته بیماری من هنوزکتترل نشده درمراحل اولیه م تقصیراکستاویا شدکه بمن نساخت
الان روربیفم هنوزبه دوزکامل نرسیدم ببینم نتیجش چیهconfused2
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , مریییم , helli , سیامک 8 , Exhautless , mohammadreza1369 , omid882
(2014/09/14, 02:00 PM)tinookhe نوشته است: مثلا دستام کارنمیدن داغ وسردمیشن چشمام تاری رودارن پای چپم لرزش داره البته بیماری من هنوزکتترل نشده درمراحل اولیه م تقصیراکستاویا شدکه بمن نساخت

عزیزم همه اول بیماریشون این علائم را داشتند زمان می بره تا کامل برطرف بشه باید تحمل داشت دعا می کنم که هر چه زودتر بیماریت کنترل بشه
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , ساناز66 , مریییم , helli , mohammadreza1369
(2014/09/14, 02:00 PM)tinookhe نوشته است: مثلا دستام کارنمیدن داغ وسردمیشن چشمام تاری رودارن پای چپم لرزش داره البته بیماری من هنوزکتترل نشده درمراحل اولیه م تقصیراکستاویا شدکه بمن نساخت

عزیزم ایشالله خیره ، نگران نباش ایشالله که ربیف بهت میسازه و خوب و سرحال میبینمت icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : ساناز66 , مریییم , tinookhe , liliyum , helli , mohammadreza1369
به دعای همتون احتیاج دارم بچه هاsad2
 تشکر شده توسط : ساناز66 , liliyum , مریییم , mahdiye1989 , helli , Exhautless , mohammadreza1369 , omid882
منم خوب نیستم بعد دکترمم الان نیستsad
چند وقته هر روز یه مشکل جدید پیدا می کنم گاهی مشکله خوب میشه بلافاصله یه مشکل جدید پیش میاد یه روز بی قراری پا یه روز سنگینی سرو گردن. یه روز سردرد شدید. الان که مثلا خوبم حس می کنم طرف راست بدنم سنگینه . فکر کنم بیشترشم از ترس و استرس باشهconfused2

(2014/09/14, 02:09 PM)tinookhe نوشته است: به دعای همتون احتیاج دارم بچه هاsad2

منم همینطورsad2 برای منم خیلی دعا کنین بچه هاAngel
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , سیامک 8 , mohammadreza1369
وضعیت جسمانیم لایک داره خدارو شکر...agreement2
امید وارم همه خوب باشن و اونایی ام که ایده آل نیستن زود بهبود پیدا کنن...
اگه شد ، شد ، اگرم نشد میرم آلمان ...Dash2
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , لیلی مسیحا
خداروشکر منم خیلـــــــــــــــــــــــــــــــــــی خوبمagreement2
امیدوارم همتون خوبِ خوب باشید icon_biggrin
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : mohammadreza1369 , لیلی مسیحا
(2014/09/14, 02:44 PM)helli نوشته است: منم خوب نیستم بعد دکترمم الان نیستsad
چند وقته هر روز یه مشکل جدید پیدا می کنم گاهی مشکله خوب میشه بلافاصله یه مشکل جدید پیش میاد یه روز بی قراری پا یه روز سنگینی سرو گردن. یه روز سردرد شدید. الان که مثلا خوبم حس می کنم طرف راست بدنم سنگینه . فکر کنم بیشترشم از ترس و استرس باشهconfused2

(2014/09/14, 02:09 PM)tinookhe نوشته است: به دعای همتون احتیاج دارم بچه هاsad2

منم همینطورsad2 برای منم خیلی دعا کنین بچه هاAngel
ایشالا زود خوب میشی صبر داشته باش و بیخیال باش

ایشالا زود خوب میشی
خیلی مهمه دارو بهت بسازه
ایشالا ربیف میسازه بهتون و زوده زود خوب میشید
 تشکر شده توسط : مریییم , mohammadreza1369 , helli , mahdiye1989 , movahedi , ساسان , برگ 7 , Godfires

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • 17
  • ...
  • 21
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاثير جنسيت جنين در بهبود وضعيت مادر مبتلا به ام اس mehdernet2 5 4,787 2014/04/11, 07:00 AM
آخرین ارسال: neghar

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان