امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
واکسن آنفلوانزا و ام اس
من هر سال واکسن آنفولانزا رو میزنم.
البته دکتر اجازه این کار رو داده .
شما هم از واکسن استفاده کنید

بایدکه جمله جان شوی تالایق جانان شوی............... گرسوی مستان می‌روی مستانه شو مستانه شو
 تشکر شده توسط : سمانه ٧ , kohedard , غزاله
الان اخبار داره میگه 20 و خورده ای نفر به خاطر آنفولانزا فوت کردن و اونایی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند واکسن بزنن!
یعنی ما هم که به خاطر داروهامون که سیتم ایمنیمونوضعیف میکنه باید بزنیم؟
 تشکر شده توسط : غزاله , fariba 68
چنانچه سیستم ایمنی بدنتان خیلی ضعیف هست مانند من با رعایت نکات زیر میتوانید کمتر سرما بخورید . من ذر کانادا مرکز سرما زندگی میکنم و در سرما زیاد راه میروم چون از وسایل عمومی حمل ونقل مثل اتوبوس و مترو زیاد استفاده میکنم اما با رعایت یک سری نکات خیلی به ندرت سرما میخورم. اینجا هم با وجود تمیزی هوا سرما خوردگی و عفونت زیاد هست و من راه حلم چنین بوده و خیلی خوب جوا ب داده.
1_روبوسی نمیکنم با کسی
2_ دستانم را حتما قبل از خورذن هر چیزی میشورم حتی در خانه و این عادت من شده.
3- سیر و زنجبیل هر روز در غذایم وجود دارد
4- ویتامین سی میخورم
5- صبح ها اب ولرم و نیمه جوشش میخورم.
6- در مهمانی اگر همه دستشان در یک ظرف هست و دارن چیپس میخورن من نمیخورم.
7- گاهی بخور بابونه میدم به مدت 15 دقیقه و احساس میکنم تمام سر و کله ام باز میشود.
8-هفته ای دو سه بار اب نمک در بینی میگیرم و اینکار رو ماهرانه انجام میدم و تمام سینوسهام رو شستشو میدم.
حالا شما هم بدون واکسن زدن برید شش ماه این کارها بکنید که من میکنم اگه سرما خوردید مجازید به من هر چی خواستید بگید. من اجازه تام میدم هر چی خواستین بگین . من از اونایی بودم که سالی 12ماه 13ماه مریض بودم. و یک خواهش دیگه سعی کنید از اقوام خارج کشورتان بخواهید بجای شکللات تاریخ گذشته یا لباس و کفش چند بسته قرص سرماخوردگی خوب خارجی بیارن که با خوردن 2 تا دونش سریع خوب بشین و از خوردن انتی بیوتیک جدا خودداری کنید . هشدار جهانی در ارتباط به مقاومت انتی بیوتیکی را جدی بگیرید و باور کنید که در اروپا و کانادا بسیار سخت انتی بیوتیک تجویز میشود، خواهشا این کار را انجام دهید چون خطر مقاومت انتی بیوتیکی در چند سال اینده میتونه هممون رو تهدید کنه و خطرش از ام اس به مراتب بیشتر و مرگبارتر هست.
 تشکر شده توسط : niloofary , nahid , عسل راد , غزاله , helli , mahdi1004 , fariba 68 , elham 66 , paeeze , SSA , غزل
امگا3 برای جلوگیری از سرماخوردگی و انفلونزا معجزه میکنه.من چند ساله استفاده میکنم و دیگه سرما نمیخورمagreement2
 تشکر شده توسط : niloofary , غزل
ﻭااااااﻱ
ﻣﻦ ﻣﻲ ﺗﺮﺳﻢconfused2
ﻣﻦ ﺗﺎﺣﺎﻻ ﻭاﻛﺴﻦ ﻧﺰﺩﻡ
اﻵﻥ ﺩاﺷﺘﻦ ﻣﻲ ﮔﻔﺘﻦ ﺧﻴﻠﻲ ﺯﻳﺎﺩ
ﺷﺪﻩ و ﻭﺯاﺭﺕ ﺑﻬﺪاﺷﺖ ﻫﺸﺪاﺭ ﺩاﺩﻩ
ﺷﻤﺎ ﻫﻤﻪ ﻭاﻛﺴﻦ ﻣﻲ ﺯﻧﻴﺪ ﻫﺮﺳﺎﻝ ﺑﭽﻪ ﻫﺎ
اﻵﻥ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﺮﻳﻢ ﺑﺰﻧﻴﻢ ﻳﻌﻨﻲ!
 تشکر شده توسط : niloofary
من امروز واکسنمو زدم
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : سها
میگن برای همه تجویز نمیشه ، اولویت ها رو در نظر میگیرن. یعنی محدوده به همه نمیرسه ؟
نمیدونم دکتر خودمون باید تجویز کنه یا نه ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : سها
خب برا همه نیس
مثلا توی بروشور داروی خوراکی (مارلا، فینگولید) خوندم که نوشته باید در حین مصرف این قرص، از تزریق واکسن خودداری کنیم
مخصوصا واکسنایی که حاوی ویروس زنده ضعیف شده هستن
برا همین من نمیرم واکسن بزنم چون الان داروم فینگولیده

البته اشاره هم شده با پزشک در این باره صحبت شود

در مورد داروهای تزریقی و تداخل داشتن یا نداشتن واکسن با اونا اطلاعی ندارم!
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : سها , nahid
(2015/12/08, 01:22 PM)سها نوشته است: ﻭااااااﻱ
ﻣﻦ ﻣﻲ ﺗﺮﺳﻢconfused2
ﻣﻦ ﺗﺎﺣﺎﻻ ﻭاﻛﺴﻦ ﻧﺰﺩﻡ
اﻵﻥ ﺩاﺷﺘﻦ ﻣﻲ ﮔﻔﺘﻦ ﺧﻴﻠﻲ ﺯﻳﺎﺩ
ﺷﺪﻩ و ﻭﺯاﺭﺕ ﺑﻬﺪاﺷﺖ ﻫﺸﺪاﺭ ﺩاﺩﻩ
ﺷﻤﺎ ﻫﻤﻪ ﻭاﻛﺴﻦ ﻣﻲ ﺯﻧﻴﺪ ﻫﺮﺳﺎﻝ ﺑﭽﻪ ﻫﺎ
اﻵﻥ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﺮﻳﻢ ﺑﺰﻧﻴﻢ ﻳﻌﻨﻲ!

نقل قول: وزیر بهداشت با بیان آنکه شیوع آنفلوانزا بیشتر از گذشته نیست گفت: این بیماری را در سال ، همه از جمله من ، ‌شما و دیگران به آن مبتلا می شویم ؛ آنچه وجود دارد در حد یک هشدار به زنان باردار و افرادی که کمبود نقص ایمنی دارند هست که آنان باید رعایت کنند و درعین حال تزریق واکسن این بیماری برای همه افراد نیاز نیست.

منبع:
http://www.akharinnews.com/%D8%AC%D9%87%...D8%AA.html
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : سها , niloofary
من كاري به حرف كسي ندارم من از بچگي دست به سرما خوردنم خوب بوده پارسال ٦ دفه سرما خوردم حتي تو تابستون ولي امسال كه واكسن زدم حتي تو دماي -٨ اينجا حتي يه دفه هم سرما نخوردم
بزنم به تختهsmiling
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : سها , niloofary

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست