امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا فکر میکنیم آمپول بهترین داروست ؟
من فک نمی کنم آمپول بهترین درمان است مسلمن هیچ کس دوست نداره هفته ای یه بار تا سه بار یا حتی بیشتر خودش رو اذیت کنه و درد و سختی بعدش رو تحمل کنه! اما وقتی آمار نشون می ده که این تزریق ها سرعت پیشرفت بیماری رو کند می کنه و وقتی نسبت به راههای دیگه دلایل علمیه محکم تری برای داروها وجود داره، خوب این بهترین راه رو به آدم اشاره می کنه!! در ضمن داستانی که شما گفتید یه داستانه تمثیلیه. ما الان با یه مشکل واقعی داریم دست و پنجه نرم می کنیم!! دقیقن مثله حالتیه که فردا امتحان داشته باشی و به جای اینکه از این آخرین لحظه ها بهترین استفاده رو داشته باشی بشینی و بگی خدا خودت یه جوری حلش کن!! اما شاید بهتر باشه درس رو بخونی و در همون حین از کسی یا چیزی یا نیرویی که بهش اعتقاد هم داری کمک بخوای!! البته این هم بتز تمثیله:-)
عذاب می کشم ولی عذاب من گناه نیست
وقتی شکنجه گر تویی،شکنجه اشتباه نیست
 تشکر شده توسط : شاهین , MFhealth , movahedi , zenith , S.A.R.A
والله این نظ ررو باید اوناییکه هی امپول میسازن باید جواب بدن نه ما ؟

بعدشم چی بگیم والله سوراخ سوراخ میشیم انگار نه انگار هیشکی جوابگو نیست ولی خب شجاعتمون رو به رخ میکشیم Smile (16)

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : movahedi , S.A.R.A
کی همچی فکری کرده؟بگو تا خودم دعواش کنم...angry3
اصلا هر که طرفدار امپوله بیاد این ربیف منو بزنه جایزه بهش کوپاکسونم تجویز میکنم...هفته ای10 تا امپول بزنه
میشه عین توروش پالهN_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : movahedi , ehsan 10054 , zenith
(2012/06/24, 01:13 PM)somaye_602000 نوشته است: منم تا حالا تزریق نکردم توی اروپا و آمریکا تزریق این آمپولا خیلی خیلی کمتر ایرانه عجیبه اینجا با اولین حمله تزریق ها را شروع میکنن در صورتیکه ممکنه ام اس خوش خیم باشه و دیگه حمله ای در کار نباشه این آمپولا خیلی خیلی عوارض دارنangry2

منم تا حالا شکر خدا تزریقی نداشتم happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , احسيني , nedaaa , movahedi , zenith
زدن امپول برمیگردد به طرز فکر شما
اگر فکر کنید که امپول تنها راه نجات شماست پس ناخداگاه بدن شما امپول میخواهد
اما اگر فکر کنید که دارو یا امپول کاری برای شما نمیکند و این خود شما هستید که با افکار مثبت و شاد بودن میتوانید همیشه سالم بمانید و افکار منفی را برای همیشه از ذهنتان دور کنید پس دارو را قطع کنید و زندگی را شروع کنید اما اینبار با انرژی مثبت ،اینبار شادتر از همیشه،و اینبار پر امیدتر از همیشه
باور کنید که دارو فقط فقط شمارا ضعیفتر میکند و حس بیماری را بیشتر به شما میدهد
در نهایت شمایید که باید انتخاب کنید و دقت داشته باشید که انتخاب شما ذرهایی نباید شک تردیدی درونش باشد جزئ این انتخابتان محکم نخواهد بود
 تشکر شده توسط : movahedi , zenith
شما كه خودتون هم آونكس مصرف ميكنيد زير نظر يكي از بهترين دكتراي ايران يعني حداقل توي پروفايلتون اينطوري اومده
تفكر مثبت قسمت عمده درمانه....اما همش نيست...
اگه بود شما هم آونكس رو قطع ميكردي و فقط مي رفتي تو كار انرژي مثبت

لطفا كاربرا رو از ادامه درمان نا اميد نكنيد
 تشکر شده توسط : paeazan , n.gh , afsaneh , hadisss , S.A.R.A
عزيزان حتي بزرگان دين ما به هنگام بيماري نزد حكيم ميرفتنlove28 اونها كه هم توكلشون از ما قوي تر بود وهم ابرو اعتبارشون نزد خدا
شايد امبولاي فعلي بصورت صددرصد مفيد نباشن اما اين اصلا به اين معنا نيست كه درمان رو كنار بزاريم
درمان حقيقي دست خداست ولي شايد بزشكان واين داروها وسيله اي از جانب خداوند براي درمان ما باشهAngel

داشتن انرزي مثبت عاليهagreement2اما تنها تكيه به انرزي مثبت داشتن خيلي كار سنجيده اي نيستangry2(البته به نظر من)

تو رو آرزو نکردم
این یعنی نهایت درد
خیلی چیزا هست تو دنیا که نمیشه آرزو کرد
 تشکر شده توسط : S.A.R.A
گاهی از آمپول خسته میشم ولی وقتی میبینم بازدن هفته ای یه آمپول همه چی خوبه ومن مشکلی ندارم وmsمن خاموش مونده پس عقل حکم میکنه ادامه بدم توکل به خدا انشاالله درمان قطعی پیدا میشهhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
به اندوه خود لبخند بزن...
یه شبا با گریه تزریق میکنم ولی بعدش میگم این آش کشک خالس....پس الکی نق نزنSmile (16)
چون میگذرد غمی نیست

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین شعار یا جمله برای روز جهانی ام اس h.kakavand 34 26,773 2012/05/10, 08:00 PM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان