امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هر آدمی توی زندگی یک نفر بخصوص را می‌خواهد..
هر آدمی توی زندگی یک نفر بخصوص را می‌خواهد
یک نفر که بی‌قید و شرط عاشقش باشد
یک نفر که با او، خود خودش باشد، بی‌هیچ نقابی !
یک نفر که بی‌هراس از موهای ژولیده و صورت رنگ پریده‌ات، با‌‌ همان قیافه به آغوشش پناه ببری، و سر روی شانه‌هایش بگذاری...

زن و مرد هم ندارد؛ توی زندگی مرد‌ها هم باید زنی باشد، که صورت ِ آفتاب خورده و عرق کرده و ته ریش نامنظمشان را به اندازه ی صورت هفت تیغه ی ادکلن زده دوست داشته باشد، شاید هم بیشتر.…

آدم‌ها توی یک زندگی یک نفر بخصوص را می‌خواهند که برایش درد دل کنند، بی‌آنکه بترسند، بی‌آنکه هراس داشته باشند از حرف‌هایشان یک نفر که آن‌ها را‌‌ همان طور که هستند دوست داشته باشد،‌‌

همان طور غمگین،‌‌ همان طور شیطان،‌‌ همان طور پر حرف؛‌‌ همان طور ساکت،‌‌ همان طور غُرغُرو و‌‌ همان طور شلخته! آدمی که وقت ِ آمدنش آرام شوی و مثل چشمه از حرف‌های نگفته قُل قُل کنی و بجوشی... آدمی که ساعت ِ دیدارش بخواهی بدوی جلوی آینه که "نکند مقبولش نباشم" آدم ِ تو نیست !

توی زندگیِ هر کس، یک نفر بخصوص باید باشد...
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : تنها , kiana , behzad mkh , ayda.m , mahdie , تندیس , محبوب64 , hyd69hyd , kohedard , آرزو , leili-asmaneh , free , اميدوار , موفقیت , azita , arezooo82 , مینا ح , zohaa , i_sh , رنگین کمان , کارون , pedram , nazaninamiri70 , موناامیدوار , mahdiye1989 , عسل راد , hadisss , سمانه ٧ , برگ 7 , مهوش , pariya1361 , coffeedot
بله ادم تو زندگی نمی تونه تنها باشه
نمیشه فردبود وتنها باید زوج بود و بادیگری....
وقتشه جونم قدم بزاری توخونم
قهوموباعشق بریزی توی فنجونم******
 تشکر شده توسط : kohedard , اميدوار , arezooo82 , mahdiye1989 , سمانه ٧ , pariya1361
یک نفر به خصوص؟!!! angry2angry2
تا میای به یکی اعتماد کنی میبینی طرف...angry2angry2
...
 تشکر شده توسط : kohedard , ms13 , اميدوار , azita , arezooo82 , مینا ح , mohammadreza1369 , mahdiye1989 , برگ 7 , pariya1361 , coffeedot , عسل راد
منم موافق مریم هستم
شادی را هدیه کن حتی به کسانی که آنرا از تو گرفتند. عشق بورز به آنها که دلت را شکستند. دعا کن برای آنها که نفرینت کردند. درخت باش بر غم تبرها

روزی که تونستم فرق ام اس و اس ام اس رو برای مامانم توضیح بدم، به حدی احساس غرور میکردم که کریستوف کلمپ از کشف قاره آمریکا اونقدر احساس غرور نکرد!
والا ......
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , عسل راد , pariya1361
من با متن پاییزان موافقم همچین آدمایی هم هس خودم تجربش کردم agreement2agreement2
غمگین مباشید چرا که خوشبختی میتواند از درون تلخترین روزهای زندگی شما زاده شود
 تشکر شده توسط : ms13 , mahdiye1989 , pariya1361
این متن بسیار زیبایی بود که در کتابی خونده بودم و بهش ایمان داشته باشیم چونکه ............ خودت پرش کن

البته اینم بگم هرجور باشی یکی مثل خودت گیرت میاد..من که دوس ندارم اصلا ژولیده باشم و نظافت جزئی از ایمان هست حالا یه وقتی ژولیده باشی

تا وقتی بخودت بخوای برسی قرار نیست دل کسی رو بزنی، خودت دل خودت رو میزنیwink2
 تشکر شده توسط : mahdiye1989
با مریم72 و ms13 موافقم...
واقعا همینطوره...
نمیشه به کسی اعتماد کنی اگه هم این کارو بکنی میبینی طرف همچین میزاره تو کاست.....
جالب تر اینه که مهم این نیست که من کسی رو بخوام یا نه مهم اینه که کسی من رو میخوادیا نه؟!!!
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , mahdiye1989 , عسل راد
باید باشد!
ولی وقتی نیست آدما روز به روز تنها تر میشن
این مسأله هم مختص یکی دو نفر نیست، اکثریت جامعه مون با تنهایی مواجهنwink2
 تشکر شده توسط : cloner , موناامیدوار , mahdiye1989 , مریم 63 , برگ 7 , coffeedot , عسل راد
هر آدمی توی زندگی یک نفر بخصوص را می‌خواهد
یک نفر که بی‌قید و شرط عاشقش باشد
یک نفر که با او، خود خودش باشد، بی‌هیچ نقابی !
یک نفر که بی‌هراس از موهای ژولیده و صورت رنگ پریده‌ات، با‌‌ همان قیافه به آغوشش پناه ببری، و سر روی شانه‌هایش بگذاری.
یاد قصه سیندرلا افتادم...همش قصس...
چون میگذرد غمی نیست
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , cloner , mahdiye1989 , برگ 7
متاسفانه این حرفا حقیقت داره ولی واقعیت نداره.......
آدما با اون چیزی که میبینیم و فکر میکنیم خیلی فرق دارن......
تظاهر بیداد میکنه ، اینه درد من و تو ......
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : موناامیدوار , مریم 63 , cloner , pedram

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه در برابر مشکلات زندگی قوی باشیم rezadehghan 0 1,458 2018/01/08, 02:08 PM
آخرین ارسال: rezadehghan
  دارونماها، جلوه‌ای از تأثیر روان روی تَن در آدمی paeazan 3 3,703 2014/06/13, 12:41 PM
آخرین ارسال: paeazan
  ترمیم زندگی در کمترین زمان شیوا29 1 2,988 2014/05/16, 09:08 AM
آخرین ارسال: سالومه
  درد نشانه‌ای برای ادامه زندگی است paeazan 0 2,495 2014/04/06, 10:24 PM
  چگونه می توان در زندگی خود،حس رضایت به وجود آورد؟ siyavash 3 3,629 2013/09/29, 04:23 PM
Rainbow آشنایی با شیوه زندگی سالم naazanin 0 3,014 2012/11/27, 04:33 PM
آخرین ارسال: naazanin
  تاثیر رنگها در زندگی fereshteh 106 49,980 2012/02/18, 02:08 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  تمرین صبر وقتی خداوند می‌خواهد منتظر بمانید نازلی 0 1,933 2011/10/30, 09:02 PM
آخرین ارسال: نازلی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست