•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 23
  • 24
  • 25(current)
  • 26
  • 27
  • ...
  • 29
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوسان قیمت سینوکس
سلام
ببخشید اما در بحث بودن و نبودن چیزی ، در این مورد " شاهدی بر مصرف داروهای آرژانتینی در آرژانتین"، کسی که معتقد است چیزی وجود دار می بایست مدرک ارائه کند وگرنه آنها که معتقدند چیزی وجود ندارند چه مدرکی ارائه کنند؟ نبودن چیزی مدرک ندارد
 تشکر شده توسط : paeazan , رامنا , FBF , مهدی نصیری , sooorooosh , arezooo82
وقتی قیمت یه دارویی 150000 تومن باشه و من و شما با بیمه 48000 تومن اون رو میخریم یعنی 102000 مابقی رو بیمه به شرکت سازنده پرداخت میکنه. وقتی هم 150000 تومن بابت دارو میدیم یعنی همه هزینه ش رو خودمون میدیم و بیمه خودشو کشیده کنار این وسط. در هر دو صورت شرکت سازنده داره پولش رو میگیره, چه ما بدیم هزینه رو و چه بیمه بده. و در مورد دارویی مثل سینووکس که اغلب چاره ای جز استفاده ش نداریم, با افزایش قیمت برای مصرف کننده, فروش شرکت پایین نمیاد که مثلا ضرر کنه... بنابراین به نظرم منطقی نیست کلا که تو افزایش قیمت بخوایم شرکت سازنده رو مقصر بدونیم...

اما خب میتونیم سر بیمه داد بکشیم. بیمه حقیقتا در همین مدت کوتاه یه عالمه 102000 تومن به جیب زده و براش کلی منفعت داشته... که به قیمت سختی و فشار روی ماها بوده البته... .
... I'm a fighter ...
"از پیش غصه خوردن ، دوبار غصه خوردن است."
 تشکر شده توسط : neda.n , FBF , zohaa , sooorooosh , arezooo82
آخه عملا دلار برای واردات دارو 2 برابر شده.
اگه درصد بیمه تغییری نکرده باشه و اصلا سینوکس کاملا خارجی باشه باید ما هم دو برابر پول بدیم.
یعنی 16 بشه 32 تومن.
حالا چرا 48؟
تازه دارو ایرانیه و حقوق کارگر هم دو برابر نشده.
یعنی افزایش قیمت سینوکس حتی نباید به دو برابر برسه.
چرا باید سه برابر پول بدیم؟
هرچی میکشیم زیر سر این بیمه های محترمه.
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : neda.n , رامنا , sooorooosh
9 مرداد 92,
داروخانه بهشت اصفهان,
بیمه ی تامین اجتماعی,
Cinnovex به قیمت 500 تومان(رایگان)
سحر اضافه کن به فهم آسمانم
 تشکر شده توسط : مـه ســـا
امروز 60 کیلومتر راه کوبیدم رفتم داروخانه 13 آان دارومو بگیرم (رسیژن)
میگن نداریم معلوم نیست کی بیاد
منم دارو ندارم
خدایا 4 تا از این بالادستی هارو بیماری خاص بده
تا یه کمی به فکر ما باشن
ما بچه های ام اس میشه گفت اکثرا خوب هستیم مشکل انچنانی نداریم ولی بیمارای خاص دیگه واقعا خاص هستن
بازم توکل بر خدا
همین الان از انجمن برام اس ام اس اومد بخونین جالبه:
کلیه بیمارانی که از داروی زیفرون(بتاسرون ایرانی) استفاده می کنند و دچار عوارض شدند کتبا گزارش خود را با امضا و نام خانوادگی به انجمن ارائه نمایند یا به شماره 01512256316 فکس نمایند.
انجمن ام اس مازندران
دوستان من دارویه سینووکسمو رایگان میگیرم. به خاطر بیمه هست؟
رها کردن کسی که برای شما ساخته نشده یعنی رسیدن به این درک که برخی آدمها بخشی از سرگذشتتان هستند نه بخشی از سرنوشتتان
فیمت تکمیلی یا تامین اجتماعی?
معصومانه به قطرات باران بنگر,چون مظلومیت دلت را فریاد میزند
با آرزوی سلامتی

سمیرای عزیز

بعد از حذف یارانه شما می بایستی حدود 40 هزار تومان می دادی چون آن 16 هزار تومان هنگامی بود که دارو یارانه ای بود. برای ما فرقی نمی کرد و قیمت ما ثابت بود اما یارانه شامل حال شما می شد که خب با سیاست های جدید حذف شد. البته برخی بر اساس کمک هزینه های معاونت درمان قیمت کمتری پرداخت می کردند. بنابراین از 16 به 40 داستان حذف یارانه بود و از 40 به 156 داستان عدم پوشش بیمه اما از 40 به 56 با اجازه ی شما تغییر قیمت ماست البته پس از 7 سال ثابت تگهداشتن قیمت.
از طرفی درست است که ما تولید کننده ی ایرانی هستیم اما فقط در نظر بگیرید که مقوا و شیشه و ... چقدر از سال 1385 تغییر کرده حالا بماند وسایل و مواد فوق العاده تخصصی مثل محیط های کشت خاص دارویی، رزین های خالص سازی و ... که هزینه ارزی برای ما دارد و شامل ارز مرجع هم نشد
پس بنابراین ما مسلما با پذیرش هزینه بیشتر قیمت را از 1385 تا 1392 ثابت نگهداشتیم اما علاوه بر موادی که برایتان ذکر کردم می دانید که ما پرسنل هم داریم که حقوق هایشان تفاوت کرده و همینطور قیمت آب و انرژی هم که باز همه در جریان هستید
من فکر می کنم که پرداخت یک هزینه ی 50-60 هزار تومانی در ماه برای یک داروی تخصصی که حتما باید کیفیتش مشابه برند آمریکایی مشابه باشد، در مقایسه با هزینه های امروزی و قیمت سایر کالاها منطقی است.

با آرزوی سلامتی
 تشکر شده توسط : FBF , SSA , رامنا , sooorooosh , saffari_mo
مگه برند آمریکایش Smile (52) مشابه
پس اصلیش کجاییه icon_cry
فکر کنم از کانادا میاد Blush
آن هم که سفارتخانه اش را جمع کرد رفت confusedconfused

با این رفتاری که دارند
انتظار دارند که مملکت پیش رفت کنه
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : arezooo82
سلام.
40 به 56 منطقی هست اما 16 به 50 نه!
من که نگفتم همش تقصیر شرکت شماست.
اما باید قبول کنین که برای من مصرف کننده چیزی که عیان است 3 برابر شدن قیمته یا حتی بیشتر.
تازه! هر بار داروخانه 29 فروردین ما رو کلی اذیت میکنه که چرا حواله ندارین.

من شخصا بخاطر همه این بازی درآوردنا، بخاطر زیر آبی رفتن بیمه ها و سخت گیری داروخانه ها دو هفتست که سینوکسم رو نخریدم تا تزریق کنم.

حق میدم به شما که از خودتون دفاع کنین.
اما ما هم مشکل رو از زاویه خودمون میبینیم.

برای ما فقط سینوکس نیست.
قرص ویتامین د گیر نیاد یعنی چی؟!
پول کلسیم و آزارام و زینک و جینسینگ و ویتامین د و آمانتادین و ... کم نمیشه.
بخصوص که دکتر وقتی برای من 200 تا مینویسه داروخانه فقط 100 تا میده، چون بیمه تایید نمیکنه.
و یا باید بقیشو آزاد بخرم یا نخورم!
اگر قرار باشه اونا هم سه برابر بشن که واویلاست!

هفته پیش یک آزمایش ساده ویتامین د دقیقا 60 هزار تومن شد.
ام آر آی حدود 200 تومن.
بقیشم که دوستان درجریانن.
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : hessam , رامنا , حامدی فر , sooorooosh , AVID2000 , arezooo82 , paeeze

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 23
  • 24
  • 25(current)
  • 26
  • 27
  • ...
  • 29
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...