•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 21
  • 22
  • 23(current)
  • 24
  • 25
  • ...
  • 29
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نوسان قیمت سینوکس
(2013/07/21, 09:34 AM)AVID2000 نوشته است:
(2013/07/21, 08:37 AM)nahid نوشته است: خوب چرا آقا فریبرز سینووکس رو از اونجا بیشتر از سه برابر قیمت گرفته ؟
تامین اجتماعی که حدود 48 تومنه؟
داروخانه شهید کاظمی گفته 48 تومن با تامین اجتماعی و 37 تومن با خدمات درمانی.

داروخانه نمونه طالقانی را شرکت سیناژن به من معرفی کرد و من تا بحال 2 دفعه از این داروخانه خرید کردم . یکبار با قیمت 16500 تومان و این دفعه هم به قیمت 156000 تومان. خودم هم تعجب کردم که چرا قیمتش زیاد شده برای همین با 13 آبان تماس گرفتم و اونجا هم همین قیمت را تائید کردند

(2013/07/18, 09:33 AM)مـه ســـا نوشته است: امروز 27 تير ماه از داروخانه شهيد كاظمي پرسيدم
با بيمه تامين اجتماعي قيمتش 48 تومن بود
همچين يه افزايش قيمت خيلي آروم و خزنده

من امروز 30تیر ماه مجددا با 13 آبان تماس گرفتم و قیمت سینووکس با بیمه تامین اجتماعی را سوال کردم . دوباره قیمت را 157000 تومن اعلام کردند.
مه سا خانم این داروخانه شهید کاظمی آدرسش کجاست؟
داروخانه هلال احمر کرج هم 157000 تومن بود ولی من از معاونت درمان رایگان گرفتم baybay
خدایا حواست هست؟
صدای گریه ام از گلویی در میاید که تو از رگ به آن نزدیکتری
با سلام به دوستان
قیمت داروی سینووکس با بیمه تامین اجتماعی به مبلغ 1.580.000 ریال می باشدقابل توجه که بیمه های خدمات درمانی و نیروهای مسلح بیمه سینووکس و رسیژن را قبول کرده اند سینووکس 480.000 ریال و رسیژن 1.080.000 ریال می باشد با توجه به مذاکرات انجام شده با تامین اجتماعی مشکل بیمه این دو دارو حداکثر تا دو هفته آینده حل خواهد شد در موردخبر های جدید خواهشمندیم از دوستان با ما ارتباط برقرارکنند. با تشکر
 تشکر شده توسط : nahid , mahshid.h , AVID2000
با خدمات درمانی که قیمتش 37300 هست نه 48000 تومان؟!

ما میخواستیم بدونیم قضیه چیه که همین روزا قیمتها در داروخانه های مختلف فرق میکنه باهمون بیمه های یکسان ؟!
مثلا یکی با بیمه تامین اجتماعی میخره 48000 یکی دیگه از داروخانه ای دیگه با همون بیمه میخره حدود 157000 ؟ الان که هنوز دو هفته دیگه نشده قضیه چیه ؟
چه فرقی بین داروخانه ها هست ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , AVID2000
آنها که ارزان تر یا قیمت قبلی می دهند هنوز لیست جدید تاهدات بیمه را اجرا نمی کنند یا به دستشان نرسیده یا نمی خواهند فعلا اجرا کنند اگه بخواهند اجرا کنند و تمام داروهای که تاهداتشون فرق کرده وارد سیستم بشه
قیمت داروهای اصلی پائین تر آمده ولی قیمت داروهای مشابه ایرانی بالاتر می ره
ولی بالاخره هر چقدر هم مقاومت کنند امروز و فردا این اتفاق در داخل همه داروخانه ها روخ می ده
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
(2013/07/19, 07:29 AM)hessam نوشته است: از آرژانتین
ولی برخی هم داروی آرژانتینی را به داروی ایرانی ترجیح می دهند
Hessam aziz ta be hal shenidi in daroo argantini dar khood oon keshvar masraf nmishavad.........jaleb ast ke in daroo dar iran az hargooneh tarfeh va maliat azad ast agar ab( water ) miavardadnd arzan tar tamam mishodicon_biggrin))
به نظرتون من اگر فردا دکتر برام سینووکس نوشت دوهفته صبر کنم؟یعنی با تامین اجتماعی میاد پائین تر؟؟؟اخه فعلا چندتا بتا دارم
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
(2013/07/22, 10:58 AM)aref44 نوشته است:
(2013/07/19, 07:29 AM)hessam نوشته است: از آرژانتین
ولی برخی هم داروی آرژانتینی را به داروی ایرانی ترجیح می دهند
Hessam aziz ta be hal shenidi in daroo argantini dar khood oon keshvar masraf nmishavad.........jaleb ast ke in daroo dar iran az hargooneh tarfeh va maliat azad ast agar ab( water ) miavardadnd arzan tar tamam mishodicon_biggrin))

من هم با نظر عارف موافقم،واقعا متاسفم منافع مالی باعث شده خیلی راحت داروهایی که تو کشور سازندش استفاده نمی شه وارد مملکت ما بشه و به قول عارف از همه جور تعرفه و مالیات هم آزاد باشه.
 تشکر شده توسط : حامدی فر , y.saeedi
با سلام
چرا قیمت سینووکس 152000تومان شده است فکری برای ما بیماران هم بکنیدicon_cryicon_cryconfusedsadhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : y.saeedi
در همین لحظه سینووکس با قیمت 152 خریداری شد...
حالا برامون خیریه بسازن!!!
angry
چقدر شعـــــــر نوشتیم برای باران
غافل از آن دل دیوانه که بارانی بود
 تشکر شده توسط : naarin.p , sooorooosh
سلام بچه ها همین الان خبر دار شدم که داروی سینووکس دوباره تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گرفته. یعنی الان قیمت یک بسته حدود 48000 تومن میشه.happy0065.gifparty0048.gif
واقعا ممنون از شرکت سیناژن و خانم دکتر حامدی فر برای پیگیری هاشون
بالاخره نتیجه داد ...agreement2
 تشکر شده توسط : neda.n , رامنا , paeeze , آنا

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 21
  • 22
  • 23(current)
  • 24
  • 25
  • ...