امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نكاتي مهم درباره ترزيق داروي زير پوستي
من ران و شکمم همیشه جا تزریق ها درد داره...مخصوصا اگه ضربه بخوره تیر میکشه و درد وحشتناکی دارهconfused2confused2confused2
چیکار کنم؟؟؟
وقتی احساس میکنی داری به بن بست میرسی و زندگی خیلی تخیلی شده به یاد بیار که قبلا هم اینطوری شده بود ولی گذشت. این لحظات فرصتهایی برای بزرگ شدن هستند.icon_biggrin
(2011/10/21, 12:21 AM)parisa2087 نوشته است: من ران و شکمم همیشه جا تزریق ها درد داره...مخصوصا اگه ضربه بخوره تیر میکشه و درد وحشتناکی دارهconfused2confused2confused2
چیکار کنم؟؟؟

واسه ربیف رو نمی دونم ولی پرستار من گفت که اگر محل تزریقت درد داره روز بعد از تزریق یک حوله گرم کن بزار رو محل تزریق . به من گفت به هیچ وجه همون روز تزریق کمپرس یخ یا گرم رو انجام نده چون بعدش اون محل نمی دونم چی میشه این تیکه اش یادم نیست smiling ولی گفت روز بعدش این کارا رو بکن.
من البته مشکل نداشتم تا الآن ولی شما یک امتحانی بکنید ببینید بهتر میشه ؟
ضمن اینکه به من گفت که بعد از تزریق حدود 5 دقیقه ای آروم بشینم از جام تکون نخورم بعدش بلند بشم .

بعد یک چیز دیگه اینکه من روی ران و شکم رو دستگاه می زدم تا هزار روز جاش درد داشت دیگه با دست میزنم اون جاها رو دیگه درد نداره. شما هم اگر با دستگاه می زنید امتحان کنید با دست زدن رو ببینید چطور میشه ؟ اگر بهتر شدید با دست تزریق کنید ...
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : parisa2087
مرسی دوست عزیزمlove51
من فقط یک بار با دستگاه تزریق کردم بعدشم نشستم زار زار گریه کردم آخه خیلی درد داشتrolleyesrolleyesrolleyes

همیشه با دست میزنم اما باز جاش قرمز میه تا چند هفته و اون قسمت درد دارهconfused2
وقتی احساس میکنی داری به بن بست میرسی و زندگی خیلی تخیلی شده به یاد بیار که قبلا هم اینطوری شده بود ولی گذشت. این لحظات فرصتهایی برای بزرگ شدن هستند.icon_biggrin
برای جلوگیری از قرمز شدن که 2 ساعت قبل از تزریق و 2 ساعت بعد از تزریف از کرم الوئه ورا استفاده کنید. اما واسه دردش همون که گفتم جواب میده.
البته من اون اوایل محل تزریق رو اشتباهی انتخاب می کردم همینطوری میشد. امیدوارم واسه شما زود خوب بشه دیگه نه درد داشته باشید نه اینکه مشکلی پیش بیاد agreement2
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : parisa2087
love51love51love51love51love51love51
مرسی عزیزمicon_question
من همه موارد رو رعایت میکنم اما بازم بشدت درد دارم angry3angry3angry3 چون تو این 20 خورده ای سال فکر میکنم جمعا حساب کنم روی هر قسمت 300 بار زدم rolleyes برای خودم یک پا آبکشم laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3 اما خوب بروی خودم نمی یارم باید تحمل کرد دیگه wink2wink2wink2agreement2agreement2agreement2icon_question
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
بچها تروخدا سرزنشم نکنید من روپام همون سال اول بازو اصلا.باسن گاهی شکم هردفعه.از جای کبودی که نگید از من یخ گذشتهsad2sad2بخدا از تزریق جاهای دیگه وحشت دارمsadsadsad
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
اووووووووههههههههه...... icon_cry
چقدر شلوغش کردین بابا.خوبه زیر جلدیه.شما اگه میخواستین پنی سیلین تزریق کنین چی کار میکردین.اینقدم تیتیش بازی در نیارین.Smile
مائیم که اصل شادی و کان غمیم****سرمایه‌ی دادیم و نهاد ستمیم
پستیم و بلندیم و کمالیم و کمیم****آئینه‌ی زنگ خورده و جام جمیم
alipجان از این که ام اسو تجربه کردی یا نه نمیدونم...........ولی اصلا موضوع تی تیش بازی نیست.........من ربیف میزنم آمپولم سر سوزنش خیلی نازکه ولی اینکه در چه شرایط روحی تجربه کنی خیلی مهمه.....من خیلی سال پیش پرستاری قبول شدم از ترس آمپول زدن نرفتم این رشته رو ادامه بدم که ای کاش میرفتم....ابن 3سال که ربیف میزنم بیشتر با خود آمپول زدن مشکل داشتم.........تا 3ماه اول یه خانمی برام میزد........این خانم رفت مسافرت .......دیگه احساس کردم که فقط خودم میتونم برای خودم این کار و انجام بدم که خیلی برام بهتر شد .........من خیلی اهل سفرم معمولا کولم همیشه آماده ست برای مسافرت .........دیگه استرس ندارم ومن قبل از آمپول زدن کیسه یخ رو 10 دقیقه میدارم جایی که میخوام تزریق کنم بعد همون قسمت و نیشگونی توسطح وسیع نگه میدارم آروم تا 10 میشمرم .....الان دیگه ذهنم به آرامش رسیده و دیگه سوزش .کبودی تدارم
 تشکر شده توسط : TootFarangi
من از وقتی بازو ها و ران راستم رو حذف کردم مشکلی نداشتمconfused2
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر طب سنتی درباره ام اس و درمان آن ostad2000 96 104,708 2019/01/24, 01:06 AM
آخرین ارسال: مینا1234