•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر
عاغا عالــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی ینی خیلی خوشگذشتااااااااااااا....هرکی نیومد کلاه سرش رفتevilgrin0039.gif
چون میگذرد غمی نیست
 تشکر شده توسط : farbod bahmani , مـه ســـا , elhamtanha , hamid , mohammadreza1369 , rey123 , م.ه , ابراهیم , kheiri.mahdi , nahid , pariya1361 , matin , hilda , ehsan 10054 , kaveh_plus , matinfard
وای که چقد خوش گذشت امروز...
با این که اولین بارم بود تو جمعتون بودم اما خیلی زود باهاتون صمیمی شدم چون واقعا همتون خونگرم و مهربون هستین
از طرفی شطرنج خوبی امروز بازی نکردم ولی عوضش با دوستای خوبی آشنا شدم
بهر حال منم تشکر میکنم از همه اونایی که اونجا بودن >>>(آقا مهدی/حمید/سجاد/محمد/علیرضا/فربد/آقا ابراهیم/احسان جان/آیدین/کاوه/شروین/آرزو مرسی با آهنگای سنتی/پریا جان/نازنین شطرنج باز حرفه ای/مونا شطرنج باز فوق حرفه ای/مهسا/شهرزاد/مریم/متین/هیلدا/ناناز عزیز/الهام هیچ کس تنها نیست/فرناز/و ...)
اونایی که یادم نیست ببخشید دیگهbaybay
اگه شد ، شد ، اگرم نشد میرم آلمان ...Dash2
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , elhamtanha , hamid , farbod bahmani , rey123 , naazanin , م.ه , ابراهیم , موناامیدوار , kheiri.mahdi , nahid , nanaz , pariya1361 , matin , hilda , ehsan 10054 , kaveh_plus , hamid_147
مرسی از همه
اول از همه از مهدی خیری عزیز ( سرپرست گروه همگام ) بابت تدارک برنامه امروز که واقعا تو اون شرایط و افتاب و فضا و .... به نظرم بهترین بود
بعد تشکر از مریم عزیز که واقعا هم قبل از برنامه و هم حین برنامه خیلی زحمت کشید و با وجود مهمونی که داشت به خاطر ما چند ساعتی پیشمون بود
یه تشکر خیلی خیلی ویژه از فربد بهمنی عزیزم که قرار نبود به خاطر کارهاش بیاد ولی کارهاش رو کنسل کرد و نمیدونم اگه فربد نبود یه قسمت عظیم کارها چطوری انجام میشد
از همه کسانی که در پخش بروشور هم کمک کردن شدیدا ممنونم

همگی خسته نباشید واقعا امروز به اندازه یه سفر ام اس سنتری ازمون انرژی گرفت و خوشحالم که عالی بود

فقط یه اعتراض از داوری مسابقه دوچرخه دارم . یه جا از یه بلندی پرت شدم پایین و داور به اشتباه فکر کرد تقلب کردم Smile (16) و به جا اینکه برم دور بزنم اون محل رو اومدم پایین
درسته که اون کارت هدیه صورتی رنگ بهم نرسید ولی هیچی از ارزشهای من کم نکرده و همه میدونن که قهرمان دوچرخه سرعت هستم .

راجع به مسابقه دارت هم باید بگم که بازهم اشتباهات داوری باعث شد که در عین شایستگی در دور اول مسابقات حذف بشم چون داور بر این عقیده بود که کنار سیبل و روی زمین هیچ امتیازی نداره !!! من نمیدونم آیا این نا داوری ها صرفا اشتباه داوری هست یا دست های پشت پرده باعث این اعمال میشه .

در مسابقات شطرنج هم همون دور اول به خاطر رو در رویی با احسان باعث شد که من کناره گیری کنم به نفع احسان . چون احسان بازی رو خوب نمیدونست . من هر چی گفتم اسب اسبههههههه هر جوری بخواد میتونه بره Dodgy ولی احسان تلاش میکرد بگه اسب L میره . به هر حال نظر من اینه که اسب میتونه هر جور دوست داره بره حتی از رو سر سربازای حریف بپره و شاه رو با لگد بکشه Sleepy
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : hadisss , hessam , farbod bahmani , rey123 , مـه ســـا , naazanin , ابراهیم , م.ه , موناامیدوار , kheiri.mahdi , nahid , maryam.N , pariya1361 , nanaz , matin , hilda , مینا ح , ehsan 10054 , kaveh_plus , hamid_147 , coffeedot , mohammadreza1369 , aalieh , matinfard
(2014/06/20, 08:01 PM)mohammadreza1369 نوشته است: وای که چقد خوش گذشت امروز...
با این که اولین بارم بود تو جمعتون بودم اما خیلی زود باهاتون صمیمی شدم چون واقعا همتون خونگرم و مهربون هستین
از طرفی شطرنج خوبی امروز بازی نکردم ولی عوضش با دوستای خوبی آشنا شدم
بهر حال منم تشکر میکنم از همه اونایی که اونجا بودن >>>(آقا مهدی/حمید/سجاد/محمد/علیرضا/فربد/آقا ابراهیم/احسان جان/آیدین/کاوه/شروین/آرزو مرسی با آهنگای سنتی/پریا جان/نازنین شطرنج باز حرفه ای/مونا شطرنج باز فوق حرفه ای/مهسا/شهرزاد/مریم/متین/هیلدا/ناناز عزیز/الهام هیچ کس تنها نیست/فرناز/و ...)
اونایی که یادم نیست ببخشید دیگهbaybay

منو و دخترمو یادت رفتDodgy
کسی را دارم ..
که انقدر برایم کسی هست که
نگاهم دنبال کسی نیست
این را هزاران بار فریاد زده ام و میزنم که دیگر
کسی به چشمانم نمی آید " هرگز "
 تشکر شده توسط : elhamtanha , farbod bahmani , ابراهیم , موناامیدوار , kheiri.mahdi , nahid , nanaz , pariya1361 , matin , hilda , ehsan 10054 , kaveh_plus , mohammadreza1369
سلام
الان رسیدم خونه
روزی به یاد ماندنی بود با خیلی از دوستان دیدار مجدد و خیلی هم آشنائی بیشتر داشتم.
اسم نمیبرم که از قلم بیفته چون اسم یادم میره ........ یعنی اصن یه وضی....
مثلا امروز زیر انداز که رو زمین پهن شده بود ، گوشه اش جمع شد ... خودم رو کشتم یادم نیومد که اسمش زیر اندازه که گفتم این زیر اندازه اسمش چیه؟؟؟؟؟ گوشه اش رو میزن کنید

گرافیک کامپیوترم به هم ریخته و نمیشه شکلک گذاشت و رنگشو تغییر داد

راستی بعد رفتن بچه ها واسه تمیز کردن پارک چند ساعتی موندیم

یه قاشق کوچولو استیل و یه کارد استیل میوه خوری و یه شال یا روسری یا یه چیزی تو این مایه ها که داخل یک کیسه فریزر بود ، در همون محل استقرار ، پیدا شده در صورتی که .............آقا بقیه متن رو نتونستم تکمیل کنم هی تایپ کردم هی پاک کردم هی تایپ کردم هی پاک کردم هی تایپ کردم هی پاک کردم هی تایپ کردم هی پاک کردم
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : hamid , kheiri.mahdi , nahid , nanaz , مـه ســـا , rey123 , pariya1361 , م.ه , matin , farbod bahmani , hilda , ehsan 10054 , kaveh_plus , elhamtanha , موناامیدوار , mohammadreza1369
سپاس از همه کسانی که زحمت کشیدن
از گروه همگام عزیز و سرپرستشون تا گروه غیر همگام
از زحمتی که به هردو حمید دادیم چه 147 و چه غیر 147 بسیار ممنونم
از پذیرایی و تدارکات و کسانی که زحمت کشیدن در این مسیر (فقط ساندویچش خیلی بزرگ بود ، مگه ما فیــلیـم ؟Dodgy)
مسابقه دوچرخه سواریو ما ندیدیم و به نتیجه شک داریم ، لطفا تصویر آهستشو پخش کنین تا سوء تفاهمها رفع بشه ! Dodgy
از دیدن همه دوستان خوشحال شدم. از محمد رضای شطرنج باز هم معذرت بخاطر تلف کردن وقتش تو شطرنج ! confused
با دیدن محمد رضا یاد احیا افتادم ! چون حدود یک ماهه از تشخیص و عضویتش میگذره، ولی زود با سایت خو گرفت و روحیه قوی داره.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : kheiri.mahdi , hamid , ابراهیم , nanaz , مـه ســـا , pariya1361 , rey123 , م.ه , matin , hilda , ehsan 10054 , kaveh_plus , موناامیدوار , mohammadreza1369 , ahya
دوستای عزیزم خیلی دوستتون دارم واقعا از همتون تشکر میکنم که انقدر با صبر و تحمل هستید و منو تحمل
میکنید!icon_questionicon_questionicon_questionicon_question

مامان مهدیه جات خیلی خالی بودicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
مادر گلم دستهاتونو می بوسم
 تشکر شده توسط : nanaz , rey123 , ابراهیم , م.ه , matin , farbod bahmani , hilda , ehsan 10054 , kaveh_plus , elhamtanha , hamid , موناامیدوار , nahid , mohammadreza1369 , kheiri.mahdi
دوستان منم خیلی خوشحال بودم که امروز تو جمع تون بودم و باهاتون آشنا شدم. دوست دارم دوباره ببینمتون. icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrin icon_biggrinicon_biggrin
دوستتون دارم love28 love28
کسی را دارم ..
که انقدر برایم کسی هست که
نگاهم دنبال کسی نیست
این را هزاران بار فریاد زده ام و میزنم که دیگر
کسی به چشمانم نمی آید " هرگز "
 تشکر شده توسط : nanaz , ابراهیم , م.ه , matin , hilda , ehsan 10054 , kaveh_plus , hamid , موناامیدوار , farbod bahmani , nahid , mohammadreza1369 , pariya1361 , kheiri.mahdi
منم تشکر میکنم از تک تک بچه هایی که تشریف آوردن و مارو توی این برنامه همراهی کردن.جای دوستانی که نبودن هم خالی بود.
و عذر خواهی بابت اینکه من وسط برنامه مجبور شدم برگردم.بارها و بارها گفتم ثانیه به ثانیه با شما بودن برام لذت بخش و انرژی زا هست.
از این لحاظ خیلی خوشحالم که ام اس گرفتم و با شما دوستای گل آشنا شدم.icon_question
 تشکر شده توسط : matin , farbod bahmani , hilda , ابراهیم , rey123 , ehsan 10054 , یه غریبه , kaveh_plus , elhamtanha , hamid , موناامیدوار , nahid , pariya1361 , mohammadreza1369 , kheiri.mahdi , matinfard
سلام چقدر خوب بود خوش گذشت دوستایه شطرتج بازم ممنون
بام بازی کردید icon_question
...
 تشکر شده توسط : ابراهیم , یه غریبه , rey123 , kaveh_plus , elhamtanha , hamid , موناامیدوار , farbod bahmani , nahid , matin , م.ه , pariya1361 , mohammadreza1369 , kheiri.mahdi , matinfard

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 84,367 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 68,895 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 249,073 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 12,729 2015/09/07, 12:57 PM
آخرین ارسال: hamid
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 10,733 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 58,375 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,399 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,774 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,499 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر
  تقویم ورزشی کوهنوردی ام اس سنتر - 6 ماه اول 93 گروه کوهنوردی ام اس سنتر 83 44,167 2014/08/24, 03:43 PM
آخرین ارسال: matiye

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست