امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مکمل D3 بر روی ام اس تاثیر ندارد
من تستای قبلیم اکی بودم ولی ایندفعه اومدم پایین
بهم 50000 واحد دادن در هفته 1 عددangry3
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : sooorooosh , همسر یک مشکوک به ام اس , یه غریبه
http://mscenter.ir/Thread-%D9%88%D9%8A%D...9%87%D8%AF
اینم یه لینک دیگه.. که باز اثرd3 رو در کنترل ام اس بررسی کرده....فکر میکنم تاثیرش مشخصه تا حدودی ...نباید روی یه تحقیق تصمیم گرفت..یه مدت پیش اگر خاطرتون باشه یه مقاله داده بودن که تو کانادا تحقیق انجام شده...و تاثیر گروه اینتر فرون رو در درمان ام اس زیره سوال برده بودن....در صوری که fda هیچ نظری نداده...و تو سایتش هنوز گروه دارویی اینتر فرون به عنوان درمان تایید شده ام اس مورد استفاده قرار میگیره
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : ghaside , همسر یک مشکوک به ام اس , یه غریبه , نازی ی , nahid
به خوردن د3 ادامه می دهیمممممممممممممممممممممfoodanddrinkfoodanddrink
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
 تشکر شده توسط : sooorooosh , همسر یک مشکوک به ام اس , nahid
(2012/10/17, 01:25 PM)sooorooosh نوشته است: http://mscenter.ir/Thread-%D9%88%D9%8A%D...9%87%D8%AF
اینم یه لینک دیگه.. که باز اثرd3 رو در کنترل ام اس بررسی کرده....فکر میکنم تاثیرش مشخصه تا حدودی ...نباید روی یه تحقیق تصمیم گرفت..یه مدت پیش اگر خاطرتون باشه یه مقاله داده بودن که تو کانادا تحقیق انجام شده...و تاثیر گروه اینتر فرون رو در درمان ام اس زیره سوال برده بودن....در صوری که fda هیچ نظری نداده...و تو سایتش هنوز گروه دارویی اینتر فرون به عنوان درمان تایید شده ام اس مورد استفاده قرار میگیره

اتفاقا سروش جان من یک مقاله گذاشتم توی سایت که به تفصیل نتیجه مقاله ای که گفته بود اینترفرونها تاثیر ندارد را نقض کرده بود و دلایل اینکه چرا این مقاله چنین نتیجه گیری کرده بود را نوشته بود
 تشکر شده توسط : sooorooosh , نازی ی , نازلی
الان يادم افتاد بايد دو هفته يه بار ميخوردمicon_cryconfused
ولی به نظر منم تاثير داره به هر حال ويتامينه حالا رو ام اس اثر نداشته باشه ولی در کل واسه بدن که بد نيست!!
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
 تشکر شده توسط : sooorooosh , نازلی , همسر یک مشکوک به ام اس
من هفته ی پیش آزمایش دادم برای آنزیم های کبدم دکتر چکاپ کامل نوشت آنزیم ها خوب بودند ولی معلوم شد d3 خونم پائینِ و کم خونی دارم 2تا آمپول d3 داده هر 15 روز یکی بزنم ، درست میشه انشاءالله
 تشکر شده توسط : nazii , همسر یک مشکوک به ام اس , nahid
تو این تحقیق گفتن روی چی اثر نداره ؟ روی خستگی ؟ روی درمان ام اس ؟ یا .... ؟
خوب اگه منظورشون تاثیر ویتامین در خستگیه که اشکالی نداره خودمون میدونیم wink2
تاثیر ویتامین در درمانشم خوب بازم عیب نداره توقع نداریم یه ویتامین بتونه بیماری به این پیچیدگی رو درمان کنه Smile (16)confused2
ولی روی کند کردن روندش یا بدتر نشدنش که حتما اثر داره ، اینم میدونیم !agreement2
بذارید دکترا کارشونو بکنن ، کاری بهشون نداشته باشین ما باید ماهی دو تا کپسول ویتامین دی بخوریم icon_cry
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : ghaside , همسر یک مشکوک به ام اس
این خبر رو من جدیدا گذاشتم:
http://mscenter.ir/Thread-%D8%AA%D8%B4%D...#pid262407
سه ماه پیش که رفتم پیش دکتر طقاء اون هم گفت هفته ای یکبار بخور. حتی گفت خواهر برادرات هم بخورن.
دیگه نمیدونم اینکه گفته تاثیر نداره منظورش از چه لحاظه و چرا خبرها ضدونقیضنconfused2
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : همسر یک مشکوک به ام اس

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خطر ابتلا به ام اس تحت تاثیر فصلها است محمود 15 8,705 2012/01/13, 11:08 PM
آخرین ارسال: TootFarangi
  تاثیر ام اس بر روابط اجتماعی و انتخاب خانواده neda sedaghat 0 2,694 2011/07/02, 03:47 PM
آخرین ارسال: neda sedaghat
  تاثیر داروی ایدز در درمان ام اس hamed 5 4,845 2010/02/23, 08:44 AM
آخرین ارسال: محمود

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان