•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی مراکز پزشکی با تسهیلات ویژه ام اسی ها
در اهواز خیلی از خدمات برای بیماران ام اس رایگانه
یه اطلاع رسانی کنم
البته خانوم کوشکی مسئول انجمن در تاپیک مخصوص اطلاع رسانی هم میکنه
با کارت شناسایی ام اس میشه توی بیمارستان گلستان اهواز کلیه خدمات رو رایگان انجام داد
از قبیل MRI ،آزمایش خون، نوار عصب، ویزیت پزشکای مغز و اعصاب در خوده درمانگاه بیمارستان، استخر رایگان در بهترین جای اهواز، تخفیف بهای برق، فیزیوتراپیه رایگان حتی و .... خیلی خدمات دیگه
با کارت انجمن مراجعه میکنی بیمارستان و دیگه مابقیش مفتکی wink2
اونوخته منه احمق به جا اینکه برم رایگان کارامو انجام بدم از اونجایی که کلاسه کار خیلی برام مهمه خدا تومن پول میدم اینور اونور laughing3 و تا به حال خدمات رایگان رو امتحان نکردم
البته به گفته ی خود مسئولین خدمات در بهترین کیفیت داره انجام میشه اونم توی یکی از بیمارستانی معروفه اهواز
حالا فکرامو کنم اگه از افااااااااااده ها طبق طبقم دست برداشتم حتما مراجعه می کنم( خداییش دوس دارم مراجعه کنم برا کارام به بیمارستان گلستان ها)
آدرس: اهواز- گلستان- بیمارستان گلستان- انجمن ام اس هم واقع در دانشکده ی توانبخشیه
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : ابراهیم , دربند , محبوب64 , paeazan , nazaninamiri70 , zohaa , spring , پریا حقیقت پور
آیا هنوز هم بیمارستان سینا آزمایش های مربوط به ام اس رو رایگان انجام میده یا نه ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , spring , پریا حقیقت پور
سلام سلاااااااااااااااام به تمامیه دوستان گلم به نظرتون بهتر نبود این تاپیک رو بزارین مخصوص تهران و کرج .اخه اینجوری بچه های دیگه اعصابشون حداقل بهم نمیریخت

.دلم میخواد مسول سایت دقت کنن که فقط بیمارای تهرانی و کرجی از هزینه ها نمینالن آ.angry2angry2angry2angry2angry2angry3angry3angry3angry3angry3angry3
 تشکر شده توسط : spring , RoOo$aAa , Exhautless , پریا حقیقت پور
(2014/01/11, 10:59 AM)الیزابت تیلور نوشته است: سلام سلاااااااااااااااام به تمامیه دوستان گلم به نظرتون بهتر نبود این تاپیک رو بزارین مخصوص تهران و کرج .اخه اینجوری بچه های دیگه اعصابشون حداقل بهم نمیریخت

.دلم میخواد مسول سایت دقت کنن که فقط بیمارای تهرانی و کرجی از هزینه ها نمینالن آ.angry2angry2angry2angry2angry2angry3angry3angry3angry3angry3angry3
دو تا پست بالا تر از خودتون رو بخونید برای مثال
خدمات استان خوزستان هست پس صرفا به استان تهران اختصاص پیدا نمیکنه
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : hadisss , spring , پریا حقیقت پور
یه چیزی رو از طرف کسی پرسیدم کسی جواب نداد. خودم یافتم !
درتهران آزمایش ها نه در بیمارستان سینا که هستی جان گفتن رایگانه و نه آزمایشگاه قلهک (فقط 20 درصد تخفیف داره )، فقط آزمایشگاه یکتا رایگانه که اونم نمیدونم چقدر معتبره ؟!
چقدر امکانات برای ام اسی ها هست !icon_cry
 تشکر شده توسط : SSA , spring , پریا حقیقت پور
ناهید جان آزمایشگاه یکتا برای بیماران ام اس و خانواده ی درجه اول آن ها رایگانه

من در 3 مورد حتی چکاب کامل هم رایگان بوده برام اونم با کارت ام اس

شماره تماس آزمایشگاه جهت اطمینان : 02166565866
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : fireboud , nahid , SSA , barzegar , spring , م.ه , پریا حقیقت پور
شهرزاد جون یکتا رو میدونم رایگانه ، فقط سابقه و درجه اعتبارش رو نمیدونم. چون سایتی چیزی ازشون ندیدم .
الان آزمایشگاه بیمارستانهای دولتی و آموزشی هم خیلی ارزونه ولی من که اطمینان به کارشون ندارم بخصوص اونایی که آموزشی و درمانی هستن ، چون دانشجوها توشون کار میکنن.
 تشکر شده توسط : spring , پریا حقیقت پور
(2014/01/21, 11:11 PM)شهرزاد نوشته است: ناهید جان آزمایشگاه یکتا برای بیماران ام اس و خانواده ی درجه اول آن ها رایگانه

شهرزاد خانم
کدوم سمت میشه حالا این یکتا ؟
MS خر است !

smilingsmiling
(2014/01/27, 04:24 PM)مرتضی نوشته است:
(2014/01/21, 11:11 PM)شهرزاد نوشته است: ناهید جان آزمایشگاه یکتا برای بیماران ام اس و خانواده ی درجه اول آن ها رایگانه

شهرزاد خانم
کدوم سمت میشه حالا این یکتا ؟

انقلاب - خ دکتر غریب - نبش خ قدر - پلاک 124
gone out

follow the white rabbit
[/b]

ازمایشگاه تشخیص توی بلوار فردس هم برای بیماران ام اس رایگان هست.کارت مارتم نمیخواد فقط دفترچه کافی هست.البته توی دفترچه قید شده بیماری دیگه
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : fireboud , م.ه , پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مراکز دریافت حواله دارو ( پیامک معاونت درمان وزارت بهداشت) nahid 37 32,863 2017/11/18, 10:22 PM
آخرین ارسال: sadegh
  مراکز ارائه دهنده ی تست های VEP و NMO M.amiri 4 6,739 2016/01/19, 11:37 AM
آخرین ارسال: M.amiri
  لیست مراکز خدمات ، مشاوره و تزریق اینتروفرون neda.n 1 15,798 2014/08/05, 07:05 PM
آخرین ارسال: nahid
  اطلاعات مراکز MRI (آدرس و تلفن مراکز ام آر آی) fireboud 2 536,601 2012/02/14, 11:17 AM
آخرین ارسال: fireboud

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست