امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی انجمن ام اس استان خوزستان
معرفی انجمن ام . اس استان خوزستان

بسمه تعالی
انجمن ام. اس استان خوزستان از سال 83 رسماً فعالیت خودرا درمحل اهواز – بیمارستان گلستان – دانشکده توانبخشی روبروی ساختمان MRI – طبقه همکف – اتاق 151 آغاز نموده است .
اعضاء هیئت مدیره و همکاران این انجمن :
- خانم دکتر نسترن مجدی نسب ( رئیس انجمن ام. اس استان ، عضو هیئت علمی دانشگاه ، پزشک متخصص مغز و اعصاب )
- خانم دکتر بیتا شالبافان ( نایب رئیس انجمن ام . اس استان ، پزشک متخصص مغزو اعصاب )
- آقای دکتر رضاصالحی ( عضو هیئت مدیره انجمن ام. اس استان ، عضو هیئت علمی دانشگاه ، دکتری فیزیوتراپی )
- آقای علی معصومی ( عضو هیئت مدیره انجمن ام. اس استان )
- آقای داریوش آرمات ( عضو هیئت مدیره انجمن ام. اس استان ، مسئول کمیته اداری و ارتباطات مردمی انجمن )
- خانم منیره مهرابی کوشکی ( مسئول دفتر انجمن ام. اس استان )
- خانم مرضیه مهرابی کوشکی ( پرسنل انجمن ام. اس )
- خانم ندامت ( پرسنل انجمن ام. اس )
انجمن ام. اس استان خوزستان درطی این 7 سال فعالیتهایی رادرجهت رفاه حال بیماران استان انجام داده است . ازجمله این فعالیتها :
1 – همکاری درطرحهای پژوهشی و تحقیقات درزمینه کشف درمان نوین بیماری ام. اس
2 – تزریق و آموزش تزریق داروهای خاص ام. اس بصورت رایگان توسط خانم کوشکی
3 – هماهنگی با پرستاران شهرستانهای استان (14 ) شهرستان و آموزش نکات اساسی به آنان ، جهت رفاه حال بیماران شهرستانی
4 – ارائه خدمات توانبخشی ، از جمله فیزیوتراپی ، گفتاردرمانی ، کاردرمانی دردانشکده توانبخشی جهت بیماران ام. اس بصورت رایگان
5- ویزیت رایگان بیماران ام. اس دردرمانگاه تخصصی بیمارستان گلستان توسط پزشک متخصص مغزو اعصاب ( با هماهنگی با دفتر انجمن ام. اس )
6 – برگزاری کلاسهای آموزشی ازجمله تغذیه ، یوگا درمحل انجمن ام. اس
7 – ارائه خدمات پزشکی رایگان جهت بیماران ام. اس استان در بیمارستانهای دولتی – دانشگاهی استان ازجمله بیمارستان گلستان .
8 – ارائه برنامه آب درمانی جهت بیماران خانم و آقا بصورت رایگان .
9 – برگزاری همایشهای سالانه و ارائه مطالب جدید جهت بیماران استان .
10 – معرفی بیماران به بهزیستی جهت تحت پوشش قرار دادن ایشان .
11 – هماهنگی با داروخانه امام صادق (ع ) اهواز جهت توزیع رایگان داروی سینووکس و توزیع نیم بهاء داروی رسیژن .
12 – توزیع هدایا به بیماران فعال که همکاری صمیمانه ای با این انجمن داشته اند.
13 – توزیع مقداری ارزاق و کارت هدیه درماه مبارک رمضان .
14 – توزیع کمک هزینه های مالی جهت بیماران بی بضاعت استان.
15 – صدور کارت شناسایی جهت بیماران ام. اس استان.

شماره های تماس با انجمن ام. اس استان خوزستان درتایم اداری ( 2-8 ) : 3743660 - 3743101 الی 2 داخلی 217 - 09395794972
شماره حساب انجمن ام. اس استان خوزستان : 1- 5151510 - 800 - 3107 بانک پاسارگاد شعبه اماینه اهواز ( قابل پرداخت درکلیه شعب این بانک درسراسرکشور )
انجمن ام. اس استان خوزستان
 تشکر شده توسط : warrior , Aynaz , hamid , نسیم , parisa2087 , omid , anaram , MABOB , فریده آذرکیش , امیدوار , hadisss , علی ۶۵ , masoomeh evazzadeh , .nazanin , behzad mkh
سلام.دستتون درد و خسته نباشید.من 4 سال اهواز دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی بودم.تو اون مدت بیمار نبودم.اصلا با این انجمن که توی دانشکده توانبخشیه آگاهی نداشتم.کاش زودتر باهاتون آشنا میشدم.خیلی دوست دارم تو فعالیتتاتون کمکتون کنم.
خداوندا ، قرارم باش
یارم باش
جهان ، تاریکی ِ محض است
میترسم ؛ کنارم باش . . .
 تشکر شده توسط : behzad mkh
خسته نباشید دست همتون درد نکنه مخصوصا خانم کوشکیicon_question
من قبل از اینکه دانشگاه قبول شم وقتی میرفتم انجمن و دانشجوها رو میدیدم میگفتم ای خدا یعنی میشه منم شاخ این غول بیابونی(کنکورو عرض میکنم)بشکنم؟بعد نمیدونم چی شد که همون سال تو همون دانشکده قبول شدم من که میگم همش کار این ام اس بلا گرفته ستlove28
دستتون درد نکنه
اما فعالیت انجمن اهواز در سطح پایینی هستش
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : anaram
سلام.
منونم از زحماتتون. دستون درد نکنه. من چون شاغلم نمیرسم بیام انجمن بهتون سر بزنم. نمیدونستم 5 شنبه ها تعطیله اومدمو برگشتم.
خانم کوشکی لطف شما همیشه شامل من بوده.برای کارت شناسایی باید چه کاری انجام بدم. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.icon_biggrin
هرگز درباره چیزی نگو آن را از دست دادام.
بلکه فقط بگو آن را پس دادم.
سلام من تازه توی این انجمن ثبت نام کردم البته خانم کوشکی باشما بخاطر بیماریم اشنا شدم و از کمکاتون تشکر میکنم منم دوست دارم فعالیتی تا جایی که از دستم بربیاد توی انجمن انجام بدم من ساکن اهواز هستم و خیلی تمایل دارم توی انجمن ام اس فعالیتی داشته باشم. ممنکن میشم راهنمایی کنید. مرسیicon_question

سلام من تازه توی این سایتو انجمن ثبت نام کردم خانم کوشکی من به واسطه بیماریم قبلا با شما اشنا شدم از زحماتتون هم تشکر میکنم خیلی دوست دارم بدونم منم به عنوان یه عضو این انجمن میتونم فعالیتی داشته باشم؟ من ساکن اهواز هستم وخیلی تمایل دارم توی انجمن هرکاری که از دستم بربیاد انجام بدم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید مرسیicon_question
سلام
دوست عزیز برا شرکت در برنامه های انجمن ام اس خوزستان باید به همون انجمن ام اس که توی بیمارستان گلستان اهواز هست مراجعه کنید. خانم کوشکی خودشون در مورد برنامه هایی که ممکنه داشته باشن بهتون توضیح میدن. این سایت فعالیتهاش مختص خوده سایته و به انجمن تهران یا اهواز مرتبط نیس.
اما خب عمده فعالیتهای این سایت در تهران برگزار و اجرا میشه

بودن اسم انجمن خوزستان در این سایت صرفا جهت اطلاع رسانیه برخی برنامه های انجمن خوزستانه که دوستان خوزستانی ببینن و مطلع باشن
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : coffeedot , آنا , behzad mkh
سلام،،با تشکر از زحمات شما.من یه انتقاد راجع ب برخورد مسئولین انجمن دارم. برخورد شما مسئولانه و متواضعانه نیست. من گاهی وقت ها ک با انجمن تماس میگیرم یا کاری دارم با انجمن منو خوب راهنمایی نکردید.من بعنوان یک بیمار ام اس ک هشت ساله این بیماری رو دارم و انجمن ام اس خوزستان رو میشناسم از شما میخوام کمی انسان دوستانه تر و متواضع تر برخورد کنید.من فک میکردم اعضای انجمن کسانی هستن ک از روی علاقه و داوطلبانه دارن کاری رو انجام میدن برای بیماران ولی خلافش ثابت شد ب من.
سلام
دوست عزیز این انجمن یعنی ام اس سنتر از تهران راه اندازی شده و یک انجمن مجازی و اینترنتی هستش.
انجمن استان خوزستان فقط در ام س سنتر یک بخشی به اونها اختصاص داده شده جهت اطلاع رسانی برنامه های خوزستان و ...
و مسئول کارکرد مسئولین خوزستان، ام اس سنتر نیس.
شما هر گونه انتقادی رو همون تلفنی یا حضوری به استحضار مسئولن انجمن خوزستان برسونید
موفق باشیicon_question
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
سلام دوستان من نیاز خیلی خیلی زیادی به اطلاعات معماری طوری مثل پلان یا ریز فضاهای یکی از انجمن های ام اس نیاز دارم حالا هر شهری که بود مهم نیس . کسی میتونه کمکم کنه ؟
خیلی مرسی میشم

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کلاس های ورزشی انجمن ام اس خوزستان مهرابی کوشکی 11 9,147 2018/02/25, 04:32 PM
آخرین ارسال: Kimia naderi
  ارتباط با مسئولین انجمن استان خوزستان anaram 27 24,092 2018/02/11, 01:37 PM
آخرین ارسال: گلبرگ
  برگزاری دوازدهمین همایش سالانه انجمن ام.اس خوزستان منیره مهرابی کوشکی 0 2,309 2016/10/30, 10:08 AM
آخرین ارسال: منیره مهرابی کوشکی
  انتقادات و پیشنهادات مرتبط با انجمن خوزستان سخنگوی انجمن ام.اس خوزستان 33 20,368 2016/07/01, 12:44 PM
آخرین ارسال: Nilooooo
  برگزاری سمینارتازه های دارویی ویژه پزشکان نورولوژیست استان منیره مهرابی کوشکی 0 2,101 2016/01/31, 11:16 AM
  برگزاری شانزدهمین همایش بیماران ام.اس استان خوزستان منیره مهرابی کوشکی 1 3,567 2015/12/25, 09:38 PM
آخرین ارسال: hadisss
  سرویس ایاب ذهاب درمسیرهای شانزدهمین همایش بیماران ام.اس خوزستان منیره مهرابی کوشکی 0 2,131 2015/12/16, 12:36 PM
  اطلاعیه های انجمن استان خوزستان anaram 86 41,108 2015/11/21, 09:29 AM
آخرین ارسال: monirekm
  صحبت های دکترمجدی نسب دربرنامه طعم زندگی شبکه خوزستان مهرابی کوشکی 15 11,502 2015/11/03, 10:29 AM
آخرین ارسال: hadisss
  تخفیف لوازم التحریر و ... جهت بیماران ام.اس استان خوزستان مهرابی کوشکی 7 4,303 2015/10/04, 07:48 PM
آخرین ارسال: msn.alvandi

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست