امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل عوارض موضعی تزریق ربیف و رسیژن ونابودی ماهیچه
سلام دوستان.بیش از 8 ساله که تزریق ربیف و رسیژن داشتم.با وجود توجه و رعایت توصیه هایی از قبیل کمپرس و... ،ماهیچه های بالای رانم صدمه دیدند وحالت نکروزه پیدا کردند.و الان بافت ماهیچه ای ام دچار فرورفتگی شده.در مورد شکم هم که بسیار حساس تره معمولا اصلا تزریق نمی کنم.بازوهام هم مختصر حالت فرورفتگی پیدا کردند.rolleyes
چه پیشنهادی می کنید؟آیا جای دیگری هم هست که بتونم تزریق کنم؟آیا پیوند ماهیچه ممکن هست؟[/font][/size]گر راهنماییم کنید خیلی ممنون می شم.
تا شقایق هست زندگی باید کرد.love28
 تشکر شده توسط : neda.n , OMG! , zenith , زینب رفیعی , hilda , zohaa
من مشکل را با پرستار ربیف درمیان بگذاشتم
ولی تجربه من:
به من گفتند ناحیه هایی که نکروز می شه دوهفته استراحت بده
و
تزریقاتتم به صورت هشت عمودی و افقی در هر ناحیه در زمان تزریقش ( سه هفته ای یک بار نوبت هر ناحیه می شه )که یک نوبت 8 عمودی نوبت بعد 8 افقی را انجام بده
(یعنی:یک بار هشت عمودی و دفعه بعدی که دوباره نوبت آن ناحیه شد هشت افقی تزریق کن) و ناحیه تزریقت را جوری انتخاب کن که 3 هفته ای یک بار (یعنی هفته چهارم) آن ناحیه تزریق انجام بشه
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : successful , neda.n , OMG! , زینب رفیعی , zohaa
نكروز؟
درموردش بيشتر توضيح ميدين؟
ناحيه شكم رو نبايد تزريق كرد؟[/php]
به هر ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﺁﺳﯿﺒﯽ ﮐﻨﯽ ﺁﻥ ﭼﯿﺰ ﺟﺎﻥ ﮔﯿﺮﺩ ، ﭼﻨﺎﻥ ﮔﺮﺩﺩ ﮐﻪ ﺍﺯ ﻋﺸﻘﺶ ﺑﺨﯿﺰﺩ ﺻﺪ ﭘﺮﯾﺸﺎﻧﯽ،
ﻣﺮﻭﺡ ﮐﻦ ﺩﻝ ﻭ ﺟﺎﻥ ﺭﺍ ﺩﻝ ﺗﻨﮓ ﭘﺮﯾﺸﺎﻥ ﺭﺍ ، ﮔﻠﺴﺘﺎﻥ ساز زندان را بر اين ارواح زنداني،
 تشکر شده توسط : OMG! , زینب رفیعی , zohaa
(2014/01/16, 06:50 PM)mahdie نوشته است: نكروز؟
درموردش بيشتر توضيح ميدين؟
ناحيه شكم رو نبايد تزريق كرد؟[/php]
تعربف علمیش :
مرگ سلول

ولی آنچیزی که ما می بینیم جمع و سفت شدن یک نقطه از بدن بخاطر تزریق نادرستمان هست
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : mahdie , OMG! , zenith , زینب رفیعی , maede , zohaa
من بتافرون می زنم
ولی مدتیه همیشه روی پام کبوده .... یعنی جا تزریق خیلیییییییییی دیر خوب می شه ...

یعنی دوست عزیز شما هم این جوری می شدی ؟؟؟
چترها را باید بست
زیر باران باید رفت
فکر را خاطره را زیر باران باید برد
 تشکر شده توسط : OMG!
کبودی نداشتم angel
من حتی از یخ بعد از تزریق استفاده نکردم confused2
 تشکر شده توسط : OMG!
من از دکترم سوال کردم گفت باید کاملا گردشی بزنی که هر قسمت بعد حدود 5 تا 6 تزریف بعدی نوبتش بشه مثلا اگر بازو را میزنی باید انقدر گردشی باشه که بعد بازوی چپ و شکم و زیر ناف و باسن چپ و راست ، دوباره نوبت به بازو چپ بشه این باعث میشه حدوده یک هفته به هر ماهیچه استراحت داده بشه ....
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : OMG! , successful , زینب رفیعی , zohaa
من خیلی بدنم کبود شده الان 6 ماهه که فقط روی شکم تزریق می کنم البته هفته ای دو بار بتافرون . ولی همچنان کبود و قرمزه
 تشکر شده توسط : سها
(2014/01/25, 12:23 PM)negar_negar92 نوشته است: من خیلی بدنم کبود شده الان 6 ماهه که فقط روی شکم تزریق می کنم البته هفته ای دو بار بتافرون . ولی همچنان کبود و قرمز

این کبودی ها و فرورفتگی ها کم کم خوب می شه
اگه قرا ر بود خوب نشه که من تا حالا مقعر شده بودمlaughing3
24 ساعت بعد از تزریق کرم آلوئه ورا می زنید؟یا نمی زنید؟
فکر نمی کنم بزنید
اشتباه میکنید که 6 ماهه فقط به شکم می زنید باید چرخشی باشه
دیگه باید 96 روز طول بکشه که دوباره به جای اول برای تزریق برگردید
 تشکر شده توسط : hilda , cloner , samiramiss
من هرجور حساب میکنم 3 هفته نمیشه مگه تو هر ناحیه نباید یه تزریق انجام بدیم؟؟؟؟ خوب کلاً 8 تا ناحیه وجود داره من اولین تزریق رو اگه تو بازو انجام بدم دوباره برای تزریق 8ام می رسم به همون ناحیه که هفته ی چهارم نمیشه هفته ی سوم میشه و کلاً 2 هفته از تزریق تو اون ناحیه می گذره حالا کجای کار ایراد داره؟؟؟؟؟confused2
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : مریم۷۲ , cloner

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درد پشت سر و چشمها و مشکل در بلع غذا golpesar_ghandeasal 7 11,944 2020/04/17, 10:13 PM
آخرین ارسال: Bahar89
  مشکل جویدن و بلعیدن zaynab 29 20,229 2018/12/11, 07:36 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  مشکل در حرف زدن kia 31 33,545 2018/07/02, 10:13 PM
آخرین ارسال: 2018Shaghayegh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست