امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاغلی که به صبر زیاد نیاز دارند
آیا ادعا می کنید که بسیار صبور و با حوصله هستید؟ پس با مطالعه این مطلب می توانید شغل مناسب خود را انتخاب کنید؛ شغلی که کاملا با روحیه شما تناسب داشته باشد.

همه ما صدها هزار بار شنیده ایم که صبر و حوصله در همه جوانب زندگی لازم و ضروری است. این کلیشه ای است که همیشه با آن مواجه هستیم. اما وجود این خصلت در برخی مشاغل به وضوح احساس می شود. یعنی باید واقعا صبور باشید تا بتوانید این کارهای خسته کننده را انجام دهید. کنجکاو شده اید که اینها چه مشاغلی هستند؟ با ما همراه باشید.
1. معلم

تقریبا همه ما می دانیم که معلمی جزو مشاغل دشواری است که حوصله زیادی برای سر و کله زدن با بچه ها را می طلبد. علاوه بر خود شاگردان، باید در مقابل نظرات و رفتارهای خوب و بد والدین آنها هم صبر و حوصله کافی داشته باشید. معلم ها باید برای تدریس و تفهیم دروس حوصله کافی داشته باشند زیرا دانش آموزان در لحظه و فورا مسایل مختلف را یاد نمی گیرند. اگر فردی حوصله تلاش مستمر و رسیدن به نتیجه در طولانی مدت را ندارد بهتر است به هیچ وجه به معملی فکر نکند.

2. مددکار اجتماعی

مددکارهای اجتماعی همیشه در حال مشاور و کمک دادن به افرادی هستند که در زندگی خود با مشکل رو به رو شده اند. برای شنیدن مشکلات مردم و نشان دادن راهکار مناسب و درست، باید صبر و حوصله زیادی داشته باشید.

3. دستیار دندانپزشک

دستیار دندانپزشک نیز جزو مشاغلی است که برای اختیار باید صبر زیادی داشته باشید. این افراد با صبر خود مراجعه کننده را آماده درمان و به آنها کمک می کنند تا بهداشت دهان خود را حفظ کنند. این افراد باید به اندازه کافی آرام و خونسرد باشند تا بیماری که از کارهای دندانپزشکی هراس دارد را آرام کنند.

4. تکنسین داروخانه

تکنسین داروخانه همیشه باید به تلفن ها و مشتری ها پاسخ دهد. نسخه ها را برای مراجعه کننده آماده کند. این افراد همیشه با ارباب رجوع در ارتباط مستقیم هستند. برای سرویس دادن به مشتری ها هم باید صبر و حوصله زیادی داشت زیرا مردم با اخلاق و روحیه های مختلف به داروخانه مراجعه می کنند و شاید برخی از آنها رفتار مناسب و درستی نداشته باشند.

5. پرستار

پرستاری شغل بسیار دشواری دارند. آنها همیشه با بیمار و همراهان بی حوصله آنها سروکار دارند. پرستار باید همیشه با حوصله وسایل لازم برای درمان بیمار را آماده کند، پاسخ گوی نیاز های بیمار باشد، باید پاسخگوی پزشکان باشد و باید همیشه مراقب دستگاه های درمانی و نتیجه آزمایش ها باشد.

برخی از بیماران در خطر مرگ قرار دارند و این وظیفه پرستار است که مراقبت های لازم را انجام دهد.
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : chipchip , nahid , khatereh. , minoshka , arezooo82 , parisa2011 , nazaninamiri70 , spring , elham 66 , mahdiye1989 , سالومه , hilda , sange sabor , مرجان مولایی نژاد , laleh
پس عکاسی کو Sleepy عکاسی رو ننوشتین که Sleepy

6- عکاسی خبری و مستند اجتماعی : یک عکاس Sleepy باید دارای صبر و حوصله زیاد باشد. همان طور که هـــــــــمه می دانیم عکاسی جز مشاغل دشوار و سخت است (بعد کار تو معدن دومی). عکاس ها Sleepy برای دست یافتن به سوژه های خوب و بکر، گاهی اوقات باید از کوه بالا بروند بعضی وقتها باید به داخل آب بزنند ، حتی گاهی جان خود را به خطر بیندازند. تازشم بعضی وقتا فحش میخورن چوب میخورن دنبالشون میکنن ... .
پس برای عکاس شدن باید صبر و حوصله فــــــــــــــــــــــراوانی داشته باشید Sleepy
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : nahid , minoshka , parisa2011 , shokolat , spring , elham 66 , hilda , مرجان مولایی نژاد
یعنی واقعاً همین پنج تا و یه شغل سجاد که حالا شش تا شغل شد نیاز به صبر و حوصله داره؟؟؟؟
یعنی مشاغلی مثل فروشندگی در بوتیک و خرازی ها که خانمها مشتریشونن ، نیاز به صبر و حوصله نداره؟؟؟؟confused2
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : nahid , chipchip , minoshka , shokolat , nazaninamiri70 , spring , سالومه , rey123 , مرجان مولایی نژاد
دستیار دندانپزشک رو به هیچ وجه قبول ندارم ، اینا مال انور آبه ، ما که ندیدیم کارخاصی بکنن!Confused

اون فروشنده ها هم اگه خانما نبودن ورشکست میشدن !Smile (16)Smile (16)
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : chipchip , ابراهیم , minoshka , arezooo82 , shokolat , spring , elham 66 , rey123 , مرجان مولایی نژاد
(2013/06/07, 01:02 PM)ابراهیم نوشته است: یعنی واقعاً همین پنج تا و یه شغل سجاد که حالا شش تا شغل شد نیاز به صبر و حوصله داره؟؟؟؟
یعنی مشاغلی مثل فروشندگی در بوتیک و خرازی ها که خانمها مشتریشونن ، نیاز به صبر و حوصله نداره؟؟؟؟confused2

mage khanoma cheshone?
 تشکر شده توسط : ابراهیم , minoshka , arezooo82 , nazaninamiri70 , spring , مرجان مولایی نژاد
(2013/06/07, 01:41 PM)khatereh. نوشته است: mage khanoma cheshone?
هر وقت با خانمم که میرم خرید به هیچ عنوان تو مغازه نمیرم و از دور فروشنده رو زیر نظر میگیرمevilgrin0039.gif
هر وقت که حس میکنم از کله فروشنده دود در میاد یا موهای سرش سیخ شده ، سریع به موبایلش زنگ میزنم یا اینکه صدای بوق ماشینو در میارم که بیا بریم دیر شده......laughing3
نگو که فقط خانمم اینجوریه همه همینجورینlaughing3laughing3
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : minoshka , parisa2011 , nazaninamiri70 , spring , rey123 , مرجان مولایی نژاد
یعنی این پزشکان زحمتکش شغلشون نیازبه صبروحوصله نداره والله سروکله زدن بااونهمه مریض صبروحوصله بی نهایت زیادی میخواد گاهها بیبماران ازکوره درمیرن وهرچی از دهانشون به دکترمحترمشون میگن واون بنده خدا باصبر وحوصله تموم فقط گوش میکنه.والله هرکسی جای این پزشکان بودتو هرشغلی بعد شنیدن اونهمه بدوبیراه 100٪بی نهایت عصبانی میشد ولی این پزشکان بجای عصبانی شدن باخونسردی تموم گوش میکنن.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : minoshka , shokolat , spring , مرجان مولایی نژاد
سارگل جان این پزشکایی که ازشون میگی کجا هستن؟؟؟؟؟شاید یک از هزار دکتر اینجوری که شما میگی باشه.من اکثر دکترایی که دیدم ازنظر آداب اجتماعی بسیار مشکل داشتن وفقط از شغلشون واسه کسب درآمد بیشتر استفاده میکنن.احساس میکنن بیماری فقط مال دیگرانه واونا عمرجاوید دارن باسلامتی کامل.این میون بعضی دکترا هستن که تاحدودی بیمارو درک میکنن اما اینکه بدوبیراه از بیماربشنون وچیزی نگن از نظر من غیر ممکنه.شاید دکترای شهر شما اینقدخوبن!!!!!!
 تشکر شده توسط : minoshka , nahid , spring , elham 66 , مرجان مولایی نژاد , laleh
مهتاب جوون من نگفتم که همه دکترهااینجوری هستن بله خیلی هاشون سربیمارهاشون داد وبیداد میکنن وبه بیمارشون میگن حتمابایدفلان دارو رومصرف کنی بعدبیایی پیش من.ولی دکترقره گزلی دکتربی نهایت کم حرفی است یکبارمن سریک چیزی عصبانی شدم وبهش گفتم آقای دکتر الهی شماوبچه هاتون ام اس بگیرین فقط گفت حالا من وبچه هام ام اس بگیریم مگه چی میشه.البته من فقط بهش گفته بودم الهی ام اس بگیرین یک بیمار دیگه هرچی ازدهنش دراومده بود به دکترگفته اون بنده یک کلمه هم جوابش رونداد.حالا من سرچه حرفی عصبانی شده بودم secretبمونه بهتره
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : minoshka , spring , elham 66 , مرجان مولایی نژاد
گچ برهای ساختمان و کابینت ساز ها رو فراموش نکنید....

اگه بدونید خدا بهشون چه صبری داده در مقابل مامان من!!....صبر ایوب!!

یعنی به عینه دیدم که این بنده ها ی خدا انقدر طرح و مدل دادن که آخر خودشون هم نفهمیدن چیکار باید بکنن!!evilgrin0039.gif

هر لحظه منتظر بودم گچ بره با ابزارها دنبالمون کنه!!evilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : arezooo82 , nahid , minoshka , shokolat , nazaninamiri70 , spring , elham 66 , omid_nejad , مرجان مولایی نژاد

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  10 کشوری که بالاترین طلاق را در دنیا دارند paeazan 4 4,974 2014/06/06, 09:28 AM
آخرین ارسال: کارین
Smile آدم‌های موفـق با دیـگران 30 فـرق دارند نازلی 1 3,213 2012/01/07, 03:55 PM
آخرین ارسال: *sharzad.s*

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان