نظرسنجی: به نظر شما مسافرت آذر ماه کجا باشد ؟
کویر
30.00%
12 30.00%
شمال
62.50%
25 62.50%
شیراز
7.50%
3 7.50%
در کل 40 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسافرت آذر ماه (نظر سنجی)
قابل توجه دوستانی که فکر میکنن کویر فقط ریگ داره تو کویر همه چیز هست (ستاره،آبشار ،کوه، شن یک دست نرم و...)ناهید جون فکر نکنی منظورم شمایید آ wink2
کویر تو آذر ماه فوق العاده سرده خصوصا صبح زود و شبش من دو هفته پیش بودم سرد بود
نازنین شاید بعضی ها دفعه اولشون باشه کویر میرن پیشنهاد میدم بهارشو تجربه کنن
شبlove28آسمونlove28کویرlove28ستارهlove28دب اکبرlove28
تو عید به یه دونه از این آبشار ها تو دل کویر رفتم تو آفتاب گرم کویر آب خنکی داشت یه صحنه فوق العاده نمیدونم چند متر بود بلند بود ولی آبش غرق نمک شور
زندگی
 تشکر شده توسط : eglantine , hamid , chipchip , بی تـــا , nahid , مـه ســـا , zohaa , Maz , nanaz , maryam.N , sooorooosh , nazaninamiri70
(2013/10/15, 08:35 PM)hamid نوشته است: راستش یکی دو ساعت بعد از اینکه اون پست رو زدم ، پشیمون شدم که چرا انقدر زود جو رو متشنج کردم icon_cry ولی خوب دیگه پشیمانی سودی نداشت confused2
باید صبر میکردم الان همچین با اقتدار میگفتم که بله دوستان عزیز همان طور که مشاهده میکنید شمال 12 به 4 برنده این رقابت شد N_aggressive (35)
ببین واقعا کویر اون موقع سال ارزش نداره چون هوا شدیدا سرده و شب های کویر قشنگه که اونم به خاطر سردی هوا باید خانه نشین بشیم Smile (16)
ایشالا سال دیگه به وقتش یه برنامه توپ واسه کویر میزاریم ( البته هنوز 100% نیست ، منظورم اینه که اگه امسال انتخاب نشد )

فعلا بشتابید بشتابید
شمال فقط 2 نفر
از بین کسانی که شمال شرکت کردن به قید قرعه به حمید ( چون حمید زیاد داریم بگم که از نوع رحیمی smiling ) جایزه میدیم icon_biggrinicon_biggrin
حرفت تا حدودی قابل قبوله . البته تا حدودی
ولی اگه مساله سرماس ، چرا جنوبو انتخاب نکردید؟
دریای جنوب خیلی خیلی خیلی خیلی زیبا تر از دریای شمالهlove28
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : eglantine , hamid , chipchip , الهام ج , nahid , fireboud , paeazan , maryam.N , nazaninamiri70 , hilda
آقا شمال کجاست دقیقا ؟confused

1-گیلان ؟
2-مازندران؟
3-گلستان؟

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : eglantine , chipchip , nahid , maryam.N
(2013/10/15, 08:39 PM)anaram نوشته است: ولی اگه مساله سرماس ، چرا جنوبو انتخاب نکردید؟
دریای جنوب خیلی خیلی خیلی خیلی زیبا تر از دریای شمالهlove28
شیراز نزدیک تر از جنوبه ! میبینی که یه نفر هم اوکی نداده ، چون 12-13-14-15-16 و.... ساعت راهه خیلیه به خداااااااااااااا

(2013/10/15, 08:40 PM)paeeze نوشته است: آقا شمال کجاست دقیقا ؟confused
1-گیلان ؟
2-مازندران؟
3-گلستان؟

قبلا گفته شد : گیلان
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : eglantine , chipchip , zohaa , nanaz , maryam.N , hilda
نمیدونم چرا اینقدر گیلان محبوبیت دارهconfused2wink2

من که تهرانم ولی اگه اون موقع ها گیلان باشم حتما میام تو نظر سنجی نمیزنم که آمار پرت نشه

انزلی آستارا نذارین یکم شرقی تر انتخاب کنیدSmile (16)

سجاد کجایی که کلی مهمون داری(شکلک سوت)

چرا شکلکای بیشتر برای من فعال نیستنconfused2؟

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : بی تـــا , chipchip , nahid , hamid , hessam , eglantine
(2013/10/15, 08:43 PM)hamid نوشته است: شیراز نزدیک تر از جنوبه ! میبینی که یه نفر هم اوکی نداده ، چون 12-13-14-15-16 و.... ساعت راهه خیلیه به خداااااااااااااا

توی چشای من نیگا کن .... نه دقیق نیگا کن
چند بار توی زندگیت با ماشین یا اتوبوس از تهران رفته ای شیراز؟ angry2
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : chipchip , nazaninamiri70 , eglantine
قابل توجه خانومه سارا خانوم ، مقصد به خونه شوما نزدیک تره Dodgy تازه رو خونه شومام حساب ویجه باز شده Sleepy

آنارام چقـــــــــــــــــــــــــد نکته سنجه Rolleyes کــــج دریا میخوای برو جنوب Dodgy آقا من نمیخوام اینو ببینم angry3 چرا هیچکی درکم نمیکنه angry3angry3angry3
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , بی تـــا , hamid , Maz , anaram , paeeze , nahid , hamid_147 , nazaninamiri70 , eglantine , hilda , ehsan 10054
خودتونو خسته نکنید
رای ها قبلا شمرده شده !
حمید آذرماه کاری براش پیش اومده بود تو رشت
فکر کرد چه کاریه تنها برم
با یه تور صحبت کرد
با چیپ چیپس کار داره ، می ترسه تنها بره !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , chipchip , بی تـــا , hamid , Maz , anaram , paeeze , nazaninamiri70 , eglantine
داداشم پیشنهاد داد گفت به بچه ها بگو بیان خوزستان اما در چله ی تابستان icon_biggrin
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : بی تـــا , zohaa , hessam , anaram , paeeze , paeazan , nazaninamiri70 , eglantine , hilda
البته
نکته هم در نظر بگیرید
تفاوت دریای شمال با دریای جنوب
دریای شمال:
لب ساحل ایستادی و به دریا نگاه می کنی : هیچی جزء آب گلالود و کدر نمی بینی اگه دریا آرام باشه شاید لبه دریا جلو پا بشه کف ساحل که زیر آب ببینی
دریای جنوب (خلیج):
دریا بیشتر مواقعه با مواجهای کوتاه و آرام
و آب شفاف راحت می توانی کف دریا را ببینی از همه جذاب تر ماهی های هست که تا لب ساحل آمدند دارند شنا می کنند نه ماهی های معمولی ماهی آکواریومی که یک لحظه فکر می کنی شاید یکی داره اینا را اینجا پرورش می ده ولی نه این اینجا دارند زندگی طبیعی خودشان را می کنند و خیلی هم بدون ترس به تو نزدیک می شوند
ولی راه دوره حداقل 10 ساعت مسافرت
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , hadisss , anaram , paeeze , nahid , paeazan , chipchip , nazaninamiri70 , eglantine , hilda

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 14
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: