امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مراکز تزریق ریتوکسی مب
(2020/04/01, 08:35 PM)glassheart نوشته است: اصفهان رو خبر دارم که میتونن برن مرکز ام اس به آدرس خیابان باهنر- نبش چهارراه هدایت

تهران رو اگر کسی خبر داره بزاره لطفا
شاید امروز اون روزی باشه که در آینده منتظرشم..ما فقط شاید تجربش کرده باشیم که روزمره امروز شاید آرزوی فردامون بشه..305320_JC_thinking
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2018/11/19, 11:17 PM)hessam نوشته است: هزینه تزریق ریتوکسی 
تو خصوصی و دولتی چقدر می شه ؟
و برای چه مدت بستری شدن هست ؟

بنظرم خوده ما مبتلا ها تعیین کنیم و البته مدیریت هزینه داشته باشیم هر جارو انتخاب کنیم به نحو احسن مو ظف ان تزریق ریتوکسی که تو سرم هست انجام بگیره.
تو دولتی که تعرفه اش اینه رایگان باشه فقط معمولا هزینه لوازم جانبی تزریق رو که شامل انژیو کت و اینچیزاست رو پرداخت میکنی بیشترش هم بعهده سازمان بیمه گر هست.
خصوصی بسته به نامه تزریقی که از پزشکت میگیری و کدوم بیمارستان میری داره هزینه ها متغیره،بیمارستان بهمن و پیامبران بلوار فردوس وبیمارستان توس انجام میدن که دکترت باید ببینی کجارو برات صلاح بدونه angry2
کلا همش اسکناس کاغذی و پر بودن کارت بانکی و الکترونیکیت رو میطلبه ،متاسفانه بعضا قیمت دارو خریده شده اتو برا هزینه تزریقت طلب میکنن،
احتیاج به بستری شدن طولانی مدت نداره مگه بار اول تزریقت باشه که پرسه زمانی تزریقات باید سر موعد مقرر باشه.امیدوارم ارامش و اطمینان خاطر از بهبودی برا همگی باشه فقط love28
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

دوستان اصفهانی
من امروز شنیدم در بیمارستان کاشانی بیمار کرونایی پذیرش یا بستری نمیشه.
بدون استرس میتونید برای تزریق زیتاکس برید بیمارستان کاشانی
پیش از آن‌که با خبر شوی
لحظه‌ی عزیمت تو ناگزیر می‌ شود
ای دریغ و حسرت همیشگی
ناگهان
چقدر زود
دیر می‌شود!

تشکر شده توسط : الی کوچولو , پریا حقیقت پور , shokolat
(2020/04/10, 06:01 PM)mj.ny-luise نوشته است: دوستان اصفهانی
من امروز شنیدم در بیمارستان کاشانی بیمار کرونایی پذیرش یا بستری نمیشه.
بدون استرس میتونید برای تزریق زیتاکس برید بیمارستان کاشانی

با سلام
انگار در بیمارستان کاشانی اصفهان هم بیمار کرونایی پذیرش میکنند
پیش از آن‌که با خبر شوی
لحظه‌ی عزیمت تو ناگزیر می‌ شود
ای دریغ و حسرت همیشگی
ناگهان
چقدر زود
دیر می‌شود!

دوستانی که اصفهان هستند میتونن به مرکز ام اس خیابان باهنر مراجعه کنند. بیمار کرونایی که ندارن طبیعتا. کلا نوبت دهیشون هم در شرایط فعلی تعداد محدود کردن که تخت ها پر نشه. من هفته پیش تزریق کردم کلا دونفر بودیم که تزریق میکردیم به علاوه دونفر همراه و یک پرستار wink2
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , shokolat
من بیمارستان شریعنی تو تهران تزریقم رو انجام دادم 
شرکت ارکید فارمد زنگ زدم گفتند کلینیک سینا تخت ایزوله در نظر گرفته شده اگر دکتر های بیمارستان سینا برگه بدن میتونین تزریق کنید .. رو تخت برای تزریق کرونایی بستری نشده .. البته شرایط سینا بهتر از بیمارستان های دیگه نیست ..و با هفت خوانش نمی ارزه 
 شریعتی هم همین شرایط رو داره (تخت ایزوله اتاق جدا ) فقط چند تا دستور العمل اضافه شده
با دستکش باید باشین 
ماسک باید داشته باشین 
بعد از تزریق مستقیم خونه رفتین باید برید حمام 
با افرادی که بیرون زیاد میرن باید فاصله داشته باشین اگر فرد مشکوک در منزل وجود داره در منزل هم باید ماسک زد
شاید امروز اون روزی باشه که در آینده منتظرشم..ما فقط شاید تجربش کرده باشیم که روزمره امروز شاید آرزوی فردامون بشه..305320_JC_thinking
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , mj.ny-luise , glassheart
(2020/04/16, 09:01 AM)i_sh نوشته است: من بیمارستان شریعنی تو تهران تزریقم رو انجام دادم 
شرکت ارکید فارمد زنگ زدم گفتند کلینیک سینا تخت ایزوله در نظر گرفته شده اگر دکتر های بیمارستان سینا برگه بدن میتونین تزریق کنید .. رو تخت برای تزریق کرونایی بستری نشده .. البته شرایط سینا بهتر از بیمارستان های دیگه نیست ..و با هفت خوانش نمی ارزه 
 شریعتی هم همین شرایط رو داره (تخت ایزوله اتاق جدا ) فقط چند تا دستور العمل اضافه شده
با دستکش باید باشین 
ماسک باید داشته باشین 
با افرادی که بیرون زیاد میرن باید فاصله داشته باشین اگر فرد مشکوک در منزل وجود داره در منزل هم باید ماسک زد

ای بابا ما همگی سربازی جنگجو با ام اس هستیم انقدر از کاه کوه نسازیم.بیمارستان سینا وقتی اولین مرکز تخصصی درمانی ام اس رو با یه ساختمون مجهز تو تهران هست چرا ما نتونیم حفظش کنیم؟؟؟
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

(2020/04/16, 09:01 AM)i_sh نوشته است: من بیمارستان شریعنی تو تهران تزریقم رو انجام دادم 
با دستکش باید باشین 
ماسک باید داشته باشین 
سلام. منم چند روزه به دنبال بیمارستانی برای تزریق ریتوکسی هستم. دکتر خودم فقط با بیمارستان خصوصی قرارداد داره که هزینه بستریش بالای 1 میلیونه!! شما چطور شریعتی، پذیرش شدید؟ حضوری وقت گرفتید؟ این هزینه های بیمارستان خصوصی، پول زوره
 تشکر شده توسط : الی کوچولو , پریا حقیقت پور
بیمارستان امیر اعلم که الان قرنطینه است
سلام دوستان 
کسی میدونه برای تزریق زیتاکس باید ناشتا باشم یا نیازی به ناشتا بودن نیست؟

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تزریق ریتوکسی مب -زیتاکس GASEM 53 18,403 2023/09/12, 06:06 AM
آخرین ارسال: Syd
  اثربخشی و عوارض ریتوکسی مب sooorooosh 274 222,808 2022/01/15, 07:04 PM
آخرین ارسال: Kurt
  چگونگی تهیه و قیمت ریتوکسی مب sooorooosh 63 65,561 2019/12/07, 12:03 AM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان