•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
متیل پردنیزولون
سلام 
بله به خاطر داروییه که الان تو سرم شماست 
رژیم غذایی شما بهتره که یه مدت قند نمک و چربیش  خییییییییییلی کم  خیلی خیلی کم باشه 
آب زیاد بخورید و اینکه حتما تحرک داشته باشید
 تشکر شده توسط : glassheart
(2019/01/05, 11:11 PM)ebi1367 نوشته است: سلام من حدود ۲ ساله که ام اس دارم و الان که دارم این مطلب را می زارم بیمارستان هستم و هر روز از الان ۵ روزه دارم سرم میزنم و اسم دارو رو نمیدونم ولی هر وقت که به بیمارستان میام و  سرم میزنم قندم خیلی میره بالا حدود ۴۰۰ میخواستم بدونم این مربوط به دارو میشه یا نه

شما دارید کورتون میگیرید که همون متیل پردنیزولون هست 
از عوارضشم هم همین قندی که خودتون حس میکنید هست. بهتره تو این مدت از مواد غذایی که قند طبیعی دارن استفاده کنید و نمک هم تا حد ممکن استفاده نکنید
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : سها
(2019/01/05, 11:11 PM)ebi1367 نوشته است: سلام من حدود ۲ ساله که ام اس دارم و الان که دارم این مطلب را می زارم بیمارستان هستم و هر روز از الان ۵ روزه دارم سرم میزنم و اسم دارو رو نمیدونم ولی هر وقت که به بیمارستان میام و  سرم میزنم قندم خیلی میره بالا حدود ۴۰۰ میخواستم بدونم این مربوط به دارو میشه یا نه

سلام
بله یکی از عوارض متیل پردنیزولون افزایش قند خونه. احتمالا بعد از اتمام مصرف دارو قند خون نرمال میشه
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : سها , narsis2
سلام من سه روز پست سر هم  روزی دو تا آمپول لیو مدرول ۵۰۰ با سرم زدم الان خیلی حالم بده و بیحالم و چشمام تار میبینن یکم ترسیدم دکترم تجویز کرد اما قبل استفاده سالم تر بودم ?

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست