امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لطفا کمک !!!!خطرات کابل های مخابراتی.....
سلام دوستای گلمicon_question
راستش یه موضوعی بدجور نگرانم کرده خواستم ازتون راهنمایی بخوام.....
خونه ی جدیدی که گرفتیم تو فاصله ی چند قدمیه کابل مخابراته!
و الان بعد 1 ماه که از معامله میگذره خیلیا نظرشون اینه که این کابل ها خطرات جدی برا سلامتی و بخصوص جنین دارهsad2
خواستم ببینم این موضوع چقدر صحت داره؟
آیا از شماها کسی هست که مکان زندگیش نزدیک این کابل ها باشه؟
ممنون میشم از این نگرانی نجاتم بدینsad2
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , همسر یک قهرمان , اميدوار , kohedard
کسی نظری نداره یعنی؟!!!!
من خودم سعی میکنم به سوالات بچه ها حتی اگه نامربوط باشه جواب بدم چون فک میکنم طرف احساس نیاز به جوابه سوالش کرده که پرسیده خب ولی به سوال خودم هیشکی نظر نداد!!!!
بهر حال ناظرین محترم میتونن حذف کنن تاپیک رو.....
 تشکر شده توسط : اميدوار , mahdiye1989 , kohedard
به نظر منم خطرناكه مخصوصاً براى خانم هاى باردار و بچه هاUndecided

تشکر شده توسط : شیرین , اميدوار , mahdiye1989 , kohedard
شیرین جان اینجا رو هم بخون.
و اینجا :
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=...nK0rjZc3Ig
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : شیرین , اميدوار , paeazan , mahdiye1989 , kohedard
شیرین جون فدات شم بهتره که ضرر بکنین روی قرارداد اما خونتون رو جا به جا کنین.مخصوصا تویی که قصدت باردار شدنه
http://boro.niazerooz.com/hot-keys/%D8%A...103103.htm
http://doctoreman.ir/fa/news/6039/%D8%AA...9%88%D9%8A
http://news.af/1393/03/05/1-151/
میدان مغناطیسی زمین هم تاثیر داره
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : mahdiye1989 , nahid , شیرین , kohedard
دکل‌های مخابراتی امواج ناخوشی بر سر شهروندان می‌ریزند

موضوع تهدید سلامت شهروندان از سوی دکل‌های مخابراتی مسئله‌ای است که از شورای سوم شهر تهران نیز مورد توجه بوده و حالا در شورای شهر چهارم با پیگیری‌های صورت‌گرفته مشخص شده که تهدید سلامت شهروندان از سوی این دکل‌ها جدی است.

رئيس كميسيون سلامت، محيط‌زيست و خدمات شهري شوراي شهر تهران روز گذشته در گفت‌وگو با مهر اين موضوع را بيان كرده است. رحمت‌الله حافظي با اشاره به اينكه دكل‌هاي واردشده به كشور، دكل‌هاي استانداردي است اما هنگام نصب آن به واسطه جغرافياي شهر تهران كه داراي پستي و بلندي‌هاي بسيار است، وات خروجي دستگاه‌ها از سوي اپراتورها تغيير مي‌يابد، گفت: اپراتورها براي آنكه بتوانند پوشش كامل‌تري ايجاد كنند وات خروجي را از لحاظ استاندارد خارج مي‌كنند و آن را افزايش مي‌دهند كه اين موضوع براي سلامت شهروندان زيان‌آور و تهديد‌كننده است. اين در حالي است كه به گفته وي 85درصد دكل‌هاي مخابراتي نصب‌شده در تهران نيز بدون مجوز قانوني و غيراستاندارد است؛ ضمن اينكه حدود 4هزار و 217دكل هم متعلق به اپراتورهاي تلفن همراه است.

حافظي درباره مسئوليت نصب اين دكل‌ها نيز اظهار داشت: تعيين استاندارد بودن اين دكل‌ها بر عهده سازمان انرژي اتمي و جانمايي و صدور مجوز نصب آنها نيز بر عهده شركت ارتباطات شهر است. وي با بيان اينكه 185شركت خدمات اينترنتي داريم كه اگر هر كدام براي پوشش اينترنتي هزار دكل در شهر نصب كنند تمام شهر پر از دكل مي‌شود، تصريح كرد: در حال حاضر در دنيا استفاده از تكنولوژي نسل چهارم و پنجم در حال شكل‌گيري است.

رئيس كميسيون سلامت، محيط‌زيست و خدمات شهري با اشاره به اينكه نهادي كه مجوز اين دكل‌ها را صادر مي‌كند ميلياردها تومان دريافت مي‌كند تا اجازه نصب اپراتور جديد را بدهد، تأكيد كرد: انتظار ما از دستگاه‌هاي مربوطه به‌خصوص وزارت ارتباطات اين است كه اگر قصد اجازه فعاليت به اپراتورهاي جديد را مي‌دهد براساس تكنولوژي نسل چهارم و پنجم باشد.
وي با اشاره به مصوبه اخير دولت درخصوص نصب دستگاه‌هاي سنجش اندازه اشعه و امواج در شهر تهران، گفت: اين دستگاه‌ها مانند ايستگاه‌هاي اندازه‌گيري آلودگي هوا، امواج و اشعه را سنجش و امكان پايش و رصد ميزان امواج در پايتخت را فراهم مي‌كند. با اين ايستگاه‌ها ما مي‌توانيم مداخلات لازم را براي كاهش آن داشته باشيم. رئيس كميسيون محيط‌زيست و سلامت شوراي شهر تهران با بيان اينكه شركت ارتباطات شهر طي 2هفته آينده استانداردها و ضوابط لازم براي نصب دكل‌ها را اعلام مي‌كند، گفت: در مواردي كه استاندارد، ايمني و مقاوم‌سازي‌ دكل‌ها رعايت نشده باشد تخلف به كميته ماده 100اعلام مي‌شود تا اقدامات قانوني ازجمله جمع‌آوري دكل‌ها صورت گيرد.

شنبه 21 تیر 1393 - 10:27:08
منبع
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : elham 66 , paeazan , شیرین , kohedard
شیرین جان ایا مطلب شما به ام اس ربطی داره که در انجمن های تخصصی مطرح کردید ؟
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : شیرین
(2014/07/13, 08:48 PM)hamid نوشته است: شیرین جان ایا مطلب شما به ام اس ربطی داره که در انجمن های تخصصی مطرح کردید ؟
شرمنده آقا حمید اگه تو مکان نامربوط تاپیک ایجاد کردم....ممنون میشم حذفش کنین!
 تشکر شده توسط : kohedard

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست