•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لحظه به لحظه تا فتح ام اس
سلام به همه غرور آفرینان
امیدوارم سلامت و پیروز و چون همیشه پر افتخار باشیدagreement2
خدایا حواست هست؟
صدای گریه ام از گلویی در میاید که تو از رگ به آن نزدیکتری
 تشکر شده توسط : shahrzad , fireboud , sooorooosh , FBF , الهام ج , neda.n , hamid , شيدا رها , matinfard , spring , نارنجی مدرسه موشها , earth , zeinabi
شهرزاد من این عکسها رو که تو هم بینشون بودی توی فیسبوک دیدم فکر کردم رفتید Smile
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : shahrzad , fireboud , sooorooosh , FBF , neda.n , hamid , spring , نارنجی مدرسه موشها , zeinabi
(2013/08/06, 09:17 AM)hilda نوشته است: حمید جان 12 تا 2 شب یا ظهر؟؟؟؟؟
اگه ظهر باشه در صورتی که به من مرخصی بدن حتماً میام استقبالتون wink2

ظهر ایشالا
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : FBF , sooorooosh , neda.n , hamid , hilda , شيدا رها , spring , نارنجی مدرسه موشها , zeinabi
انرژی مثبت ما پشت سرتونه مطمئن باشید agreement2
زندگی
 تشکر شده توسط : sooorooosh , fireboud , shahrzad , neda.n , matinfard , hamid , شيدا رها , spring , نارنجی مدرسه موشها , earth , zeinabi
به پیش بروید دوستان من ، بروید و از کوه نوردی معنای زندگی را بیاموزید؛ که باید در زندگی تلاش کرد و راه زندگی را یافت، مواظب بود و درست قدم برداشت و فتح نمود دست نیافتنی ها را و در قله کوه سر بلند دماوند به قل و زنجیر بکشید ضحاک مار به دوش ضعف را، خستگی را، سطحی نگری را، نا امیدی را، ترس را، تفرقه را و از همه آنها مهم تر دید اشتباه جامعه را!!
و من و همه دوستانتان در هر کجایی که هستیم در هر مرحله ای از بیماری و در هر جایگاهی نگاهمان را به آسمان می دوزیم و از خداوند برایتان قدرت ، پایداری و استقامت را طلب می کنیم و شروع می کنیم به فتح خویشتن خویش که اگر بتوانیم و اگر محقق شود پرچم بلندمان را به اهتزاز در می آوریم و فریاد می زنیم که ما می توانیم.
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : sooorooosh , FBF , fireboud , یه غریبه , shahrzad , neda.n , matinfard , hamid , hilda , شيدا رها , Nooranta , spring , مـه ســـا , نارنجی مدرسه موشها , earth , zeinabi
امیدوارم همتون با افتخار و سربلندی دماوند رو هم فتح کنید...امیدوارم یه روز همه بچه های ام اس سنتر،با هم دماوند رو فتح کنیم..از همتون ممنونم که انرژی مثبت به ما میدید..مخصوصا از شما فربود عزیز.....که اولین بار عکسای سبلانت،مسیر زندگی منو عوض کرد و شعار من میتونم رو تو من زنده کرد...واقعا ممنونم.......icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : hamid , FBF , neda.n , fireboud , shahrzad , شيدا رها , matinfard , spring , نارنجی مدرسه موشها , earth , zeinabi
یعنی هیلدا میخوام بهت مرخصی ندن ها!!!!angry
یعنی دلت میاد نیایsad2
بعدشم شرکت شما روزهای تعطیل بازه مگه آخه حرص میدی آدموsmilingwink2
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : hilda , spring , نارنجی مدرسه موشها
شهرزااااااااااااااااااااااااااااااااااد همینو بگوووووووووووووووووووووووو اصلن یادم نبود که عید فطره تعطیله و من قراره مسافرت باشم sadsadsadsad
اصلن حواسم نبود که مسافرم من میخوام بیاااااااااااااااااااااااااااااااااام sadsadsad
خودم پیشنهاد دادم خودمم ضایع شدم چی از این بدتر؟؟؟؟؟؟؟؟ Sad
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : shahrzad , sooorooosh , spring , نارنجی مدرسه موشها
[color=#006400][b]دوستان حال وهوای حرکت دوچرخه سواران زنده شد.
مواظب آن کس باشید. که جز به بارگاه خدا شکایت به جایی نبرد.
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , sooorooosh , matinfard , hamid , spring , شيدا رها , نارنجی مدرسه موشها , earth , zeinabi
مث همیشه با همت وپشتکاری که دارین باعث سربلندی و افتخار ماها هستین
agreement2agreement2agreement2agreement2
ﭼﻘﺪﺭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ٬ ﺁﺩﻣﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺷﺒﯿﻪ ﺣﺮﻓﻬﺎﯾﺸﺎﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ...
 تشکر شده توسط : یه غریبه , neda.n , nazaninamiri70 , sooorooosh , matinfard , hamid , spring , fireboud , الهام ج , شيدا رها , نارنجی مدرسه موشها , earth , zeinabi

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 16
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: