•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لحظه به لحظه تا فتح ام اس
واقعا بهتون افتخار میکنیم.
icon_question
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : neda.n , sooorooosh , fireboud , الهام ج , شيدا رها , matinfard , hamid , hilda , FBF , یه غریبه , earth , arezoo_azizi , kaveh_plus , shahrzad , نازی ی , نارنجی مدرسه موشها , zeinabi
بودن کنار شما بزرگترین و بهترین افتخار دنیا برای منهicon_question46:icon_question

اگه قرار باشه یه مدال افتخار گردنم بندازم دوست دارم اسم همه ی شما رو روش بنویسم

آقا سروش حرف دل همه رو زدی واقعا گل کاشتی
زندگی
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , شيدا رها , sooorooosh , matinfard , hamid , FBF , earth , arezoo_azizi , kaveh_plus , shahrzad , نازی ی , نارنجی مدرسه موشها , zeinabi
این تاپیک نه تنها باید جزء ده تا تاپیک اول باشه بلکه باید تاپیک اول سایت باشهwink2
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : neda.n , الهام ج , یه غریبه , fireboud , matinfard , hamid , hilda , ماه , FBF , hamdam , sooorooosh , شيدا رها , Nooranta , earth , arezoo_azizi , shahrzad , نارنجی مدرسه موشها , zeinabi
بله آرام درست میگه agreement2

بچه ها من یه ایده دارم که اگه بشه خیلی خوب میشه
ایده ی من اینه که بیایم استقبالتون وقتی برگشتین icon_biggrinicon_biggrinicon_question
آیا امکانش هست؟؟؟؟؟ ساعتش یا مکانش جوری هست که بشه اومد استقبالتون؟؟؟؟؟
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : FBF , hamid , neda.n , fireboud , hamdam , sooorooosh , ماه , شيدا رها , Aram , الهام ج , Nooranta , سهند , arezoo_azizi , kheiri.mahdi , matinfard , shahrzad , نازی ی , y.saeedi , نارنجی مدرسه موشها , zeinabi , zohaa
منم تبریک میگم به کوهنوردای عزیزمون که ام اس رو فتح میکنن..
کسی که با ام اسش شاده، فعاله، کارهایی رو انجام میده که آدمها بی ام اس هم همت انجامشو ندارن، دماوند که براش کاری نداره..
این عزیزان اگه دماوندو فتح میکنن به خاطر اینه که قبلا ام اسشونو فتح کردن و حالا قادر به فتح هر قله ی بلند دیگه ای هستن..
فتح ام اس با فتح قله همراهه! این قله میتونه دماوند باشه، میتونه سختی هر کار دشوار باشه، میتونه دید مردم باشه و میتونه ترس احتمالی از یه آینده احتمالی باشه..
میخوام به کوهنوردامون بگم که پایاپای شما ما هم هستیم واسه فتح قله هایی که جامعه واسه ام اس ساخته..
شما همزمان که دماوندو فتح میکنید ما هم هر جا که هستیم سعیمون بر اینه که بهترین باشیم و مثل شما صدای این بهترین بودنموو به گوش جامعه برسونیم تا بیاد به زودی اون روزی که روز شرمنده شدن جامعه رو به خاطر دید الانش به ام اس با هم جشن بگیریم..
برید سمت قله زیبای دماوند و به یاد داشته باشید که چقدر دل همراهتونه و براتون از خدا آرزوی بهترین ها رو دارهicon_questionicon_questionicon_question
نگران منی به تو قرصه دلم
تو کنار منی نمی ترسه دلم
 تشکر شده توسط : FBF , neda.n , hamid , yummy , fireboud , hamdam , شيدا رها , Aram , الهام ج , Nooranta , earth , arezoo_azizi , kheiri.mahdi , matinfard , shahrzad , نازی ی , نارنجی مدرسه موشها , zeinabi , zohaa
من چقدر بیان دوستمون "ماه" رو دوست دارم . سریع قبلی که جملاتش خیلی خوب تو ذهنم هست واسه همایش بود که تو تیزر همایش هم ازش استفاده کردیم
این سری هم با اجازت میشینم جملاتت رو مو به مو حفظ میکنم
واقعا عالیه
واقعا یه تشکر واسه ارسالت کمه

هیلدا جان برگشتمون روز شنبه بین ساعت ۱۲ تا ۲ هست که دنبال همین موضوعی که گفتی هستیم واسه خبرگزاری ها
حضور شما دوستان هم که باعث خوشحالی تک تک بچه های گروه هست
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : FBF , yummy , neda.n , fireboud , hamdam , paeazan , ماه , شيدا رها , یه غریبه , Aram , Nooranta , الهام ج , arezoo_azizi , kheiri.mahdi , matinfard , kaveh_plus , shahrzad , hilda , نازی ی , نارنجی مدرسه موشها , zeinabi
اراده انسان بر هر امری غالب است و اینکه هرکدوم از دوستان به هر نحو ممکن توانایی های والاشونو محک می زنند و نیرو وتوانایی اشون را نشان می دهند جای بسی تحسین و تقدیر است. درود بر همه شما دوستان تواناicon_questionicon_questionicon_question
باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : fireboud , FBF , neda.n , paeazan , sooorooosh , ماه , hadisss , hamid , yummy , شيدا رها , Aram , Nooranta , الهام ج , earth , arezoo_azizi , matinfard , shahrzad , نازی ی , نارنجی مدرسه موشها , zeinabi
خواهش میکنم حمید عزیز. شرمنده نکنین..
مایه ی افتخار منه که جملاتم تو حافظه "فاتحان ام اس" باشه..
همایش کارِ بزرگی بود و من اونجا فقط احساسمو از بزرگی این کار، از بزرگی این سایت و از بزرگی دوستی های خودمونیمون بیان کردم..
در ادامه ی اون همایش این صعود هم خیلی واسه ماها سیگنال مثبت هست و کلمات در توصیفش الکن!
ولی بازم خوشحالم که چینش همین کلمات الکن هم تونسته تا حدی منظور رو برسونه..
نگران منی به تو قرصه دلم
تو کنار منی نمی ترسه دلم
 تشکر شده توسط : neda.n , hamid , yummy , شيدا رها , Aram , fireboud , arezoo_azizi , kheiri.mahdi , matinfard , shahrzad , نازی ی , نارنجی مدرسه موشها , zeinabi
بهتون تبریک می گم که موفقیت هاتون بیشتر و بیشتر می شه و این خیلی موفقیت بزرگیه که کوه با همه استقامتش زیر پاهای شما هاست که ام اس دارید در حالیکه ادم هایی هستند که ام اس رو مساوی ناتوانی می دونند.
تا به الان خسته نباشید و به امید خدا به سلامت برید و برگردید و هر موقع خسته شدید حتماً می دونید که خیلی ها این جا متظر دیدن موفقیت دوباره شماها هستند که کوهنوردی و سختی هاش در برابر اراده ی شما، ام اس و سختی هاش در برابر اراده شما به زانو دراومده.
و مرسی از سروش به خاطر حرف هایی که به همه ام اسی ها گفت...
موفقیت معنی های متفاوتی داره و من خیلی خوشحالم تو جمع ادم هایی هستم که همگی بهترینند.
من صبورتر از هر لحظه ای چشم به راه روزهای آینده ی نیامده ام!
 تشکر شده توسط : neda.n , yummy , Aram , Nooranta , الهام ج , یه غریبه , sooorooosh , parisa2011 , fireboud , earth , hamid , arezoo_azizi , kheiri.mahdi , matinfard , shahrzad , نازی ی , نارنجی مدرسه موشها , zeinabi
امروز داشتم یه مستند در مورد دماوند می دیدم... یه جور غرور، یه جور افتخار، یه حس وصف ناشدنی وجودم رو فرا گرفت... وقتی در مورد ارتفاعش صحبت میکرد، حس کردم این کوه، این ارتفاع، این عظمت، تا چند روز دیگه در مقابل اراده ی شما دوستای خوبم هیچی نداره که بگه... در برابر همتتون کم میاره... شما سمبل استقامت اید نه یه کوه مثل دماوند...
دلم نیومد بهتون نگم که چقدر بهتون افتخار میکنم....
 تشکر شده توسط : yummy , Nooranta , Aram , شيدا رها , الهام ج , neda.n , sooorooosh , fireboud , earth , hamid , arezoo_azizi , kheiri.mahdi , matinfard , shahrzad , hilda , نازی ی , نارنجی مدرسه موشها , zeinabi

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 16
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان