امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كنترل اعصاب
[quote='Mahdieh' pid='51305' dateline='1295775577']
سلام به همه دوستان من يك راهنمايي ازتون ميخوام حدود يك ساله كه سينووكس مصرف ميكنم احساس ميكنم كه تو اين يك سال خيلي بد اخلاق وغير قابل تحمل شدم خيلي زود عصباني ميشم و از كوره در ميرم angry خيلي سر دخترم هم داد ميزنم همسرم رو هم ناراحت ميكنم وحتي گاهي اوقات مادرم هم از من ناراحت ميشه confused2نميدونم چه جوري بايد به اعصابم مصلت باشم و اونو كنترل كنم كمكم كنيد به نظرتون بافلوكسيتين واينجور قرص ها ميتونم كنترلش كنم وآروم تر بشمAngel
[/quoteعزیزم منم همینطور هستم با این موضوع مشکل دارم البته دکترم گفته بود یکی از عوارض این دارو عصبی بودن من اونکس را هم تجربه کردم بهتر بود.[/font][/size]
 تشکر شده توسط : movahedi
سلام دوست عزیز من4ساله سینووکس میزنم ولی اصلا اینطوری نشدم
همه چیز دست خودته با امپولت هیچ ربطی نداره
اسم زیبای اباالفضل
نمک زندگیمونه
سحر جان اینکه میگی اصلا کار راحتی نیست منم با این موضوع مشکل دارم سریع عصبی میشم وسر دخترم که خیلی هم دوستش دارم داد میزنم.
سعید دوست عزیزم ما اگه عصبی نبودیمو اروم بودیم مطمین باش به این بیماری مبتلا نمیشدیم دکترم گفت این امپول تورا عصبی میکنه.من قبلا اونکس میزدم این مشکلم نداشتم.اما هزینش واقعا سرسام angry2اوره......
وقتی نمی‌توانیم عصبانیت خود را کنترل نمائیم از چند جهت دچار آسیب می‌گردیم:
▪ عصبانیت توانائی ما را برای خوشحالی از بین می‌برد، زیرا عصبانیت و خوشحالی در تضاد با یکدیگر هستند.
▪ عصبانیت موجب خارج شدن روابط خانوادگی و دیگر روابط از مسیر صحیح‌شان می‌گردد.
▪ عصبانیت موجب کاهش مهارت‌های اجتماعی، سازش و مصالحه شده و دیگر روابط را نیز در معرض خطر قرار می‌دهد.
▪ عصبانیت به معنای از دست دادن کار است، زیرا روابط را نابود می‌کند.
▪ همچنین عصبانیت به معنای شکست در کاری است که در صورت عدم عصبانیت و داشتن خلقی نرم‌تر می‌توان موفقیتی در پی داشت.
‌▪ عصبانیت منجر به افزایش فشار و استرس می‌گردد (و این رابطه دو طرفه است عصبانیت منجر به افزایش استرس و استرس موجب عصبانیت بیشتر است).
در هنگام عصبانی بودن ما دچار اشتباهات بسیار می‌گردیم، زیرا پردازش اطلاعات در آن هنگام برای ما مشکل می‌باشد.
▪ اکنون افراد از خطرات عصبانیت و نیاز برای مدیریت و کنترل آن با سوختن مهارت‌ها و راهکارهای لازم آگاهی یافته‌اند.
برای برخی از افراد مدیریت و کنترل عصبانیت آسان و راحت است.
آنها نیز عصبانی می‌کردند. در واقع همه افراد عصبانی می‌گردند، اما کنترل آن برای برخی آسانتر است. اکثر افراد نیاز به یادگیری و رشد مهارت‌های کنترل عصبانیت دارند.
● مهارت‌های کنترل عصبانیت را در خود رشد و توسعه دهید
تو
ملــودی کـدام تــرانــه ى عـــاشقــانــه ای کــه تمـــام اشتيـــاقــم بـــر وزن نگـــاهت شعـــر مـى شــود..
 تشکر شده توسط : FBF , najva

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جنگل نوردی برای كنترل ام اس ( روزنامه ایران ) hamid 24 15,871 2014/01/20, 04:49 PM
آخرین ارسال: sargol

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست