•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كمبود آوونكس
(2012/02/03, 03:35 PM)MFhealth نوشته است: من این هفته باید بگیرم. 3 هفته پیش که گرفتم هلال احمر رشت نداشت از داروخونه کیایی گرفتم. می خواستم نسخه جدید رو زودتر بگیرم ولی تا قبلیا رو تموم نکنیم بیمه ما اجازه نمیده نسخه جدید رو بگیریم.
چه قدر بدconfused من بعضي وقتا شده كه اين كارو كردم. تا حالا كه بيمه م چيزي نگفته.اما بعضي وقتام فاصله دوتا نسخه م بيشتر از يك ماه شده. مثل همين دوره قبل. اين به اون درwink2 اميدوارم از اين به بعدم بتونم اين كار رو بكنم. فعلا" در كمين هستمSmile (52)

سینوکس زدم
نمیدونم تلقینی بود یا چی
با اینکه مسکن خورده بودم 4 روز استخون درد داشتم
حتی بار اولم که اونکس زم اینجوری نشده بودrolleyes

تو خونه که همش میگن تلقین میکنی ولی واقعا استخونام درد میکردHuh
"یک راند دیگر مبارزه کن"
وقتی پاهایت چنان خسته اند که بزور راه میروی...
گاهی احساس میکنم از ناراحتی و عصبانیت دارم خفه می شم . همین موقع هست که میتونم همنوع خودم رو که فقط قیافش مثل انسان هست ولی بویی از انسانیت نبرده رو با همین دو تا دستم خفه کنم.
امیدوارم یک روز دستم بهش برسه. اونوقت زجر کشش میکنم. همون کاری رو که با ما کرد.
(2012/02/05, 07:03 PM)kiana نوشته است: سینوکس زدم
نمیدونم تلقینی بود یا چی

چه جالب! اون اواخر چند باری سینووکس زدم و برعکس وقتی که آونکس می‌زدم هیچی نفهمیدم! اون موقع فکر می‌کردم دارم آب مقطر تزریق می‌کنم confusedlaughing3
تلقین هست فکر کنم!
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : kiana
(2012/02/05, 07:03 PM)kiana نوشته است: سینوکس زدم
نمیدونم تلقینی بود یا چی

كيانا جون اگه تا حالا نزده بودي بايد بهش فرصت بدي تا دفعات بعد اين حالتات كمتر وكمتر بشه.

تشکر شده توسط : kiana
توسط یک سری از سرویس های خبرگزاری مطلع شدیم فردا 3 شنبه تعداد محدودی آوونکس در هلال احمر رشت توزیع میشه ,دوستان گیلانی اگر آوونکس میخوان فقط رشت داره نه شهرهای دیگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حالا خوبه تموم شه به خودم نرسهconfusedwink2

من راضیمsmiling

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : MFhealth
(2012/02/06, 09:47 PM)sara.161 نوشته است: توسط یک سری از سرویس های خبرگزاری مطلع شدیم فردا 3 شنبه تعداد محدودی آوونکس در هلال احمر رشت توزیع میشه ,دوستان گیلانی اگر آوونکس میخوان فقط رشت داره نه شهرهای دیگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حالا خوبه تموم شه به خودم نرسهconfusedwink2

من راضیمsmiling

من دیشب زنگ زدم گفت هنوز نیومده تموم شد و معلوم نیست سهمیه بعدی کی بیاد. ولی طی مکالمات تلفنی قرار شده تا فردا یه چند تایی بدن داروخانه دکتر کیایی گلسار رشت. خدا کنه به هممون برسه.
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : paeeze
جالبه به منم امروز همین رو گفتن!

اگه نیست چطور چندتایی رو میدن فلان داروخونه؟من میدونم که دارن ولی نمیدونم چرا نمیدن,به خدا ماهم میخوایم پول بدیم دیگه ,نکنه نگه داشتن واسه نور چشمیاشون؟

گفتن فقط به اندازه سهمیه رشت میاد گیلان ,یعنی بقیه بیمارا برن....

مملکته؟badtastebadtastebadtastebadtastebadtaste

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : MFhealth , kiana , fereshteh
من امروز گرفتم. 20 تومن گرون شده بود(حق بیمه کم شده بود).اگه نگرفتین یه زنگ بزنین به خانم شفائی مطب دکتر حاتمی رشت.
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
(2012/02/08, 10:31 PM)MFhealth نوشته است: من امروز گرفتم. 20 تومن گرون شده بود(حق بیمه کم شده بود).اگه نگرفتین یه زنگ بزنین به خانم شفائی مطب دکتر حاتمی رشت.
يعني همه جا اومده يا فقط اونجا اومده؟ يا قراره بقيه جاهام بياد؟icon_cry

امروز رفته بودم انجمن، يكي از مديراي انجمنمون كه رفته بود تهران و با چند نفري صحبت كرده بود گفته بودن كه كمبود آوونكس بخاطر تحريمها نيست. نظر ايشون اين بوذ كه متوجه شده در يكي دوماه اخير عده زيادي به آوونكس روي آوردن و پزشكها بيشتر از قبل به بيماراشون آوونكس تجويز ميكنن. نميدونم ، چي بگمicon_cry اون چه مهمه اينه كه ما به اين دارو نياز داريم و كمبودش واسه مون شده دردسرconfused
(2012/02/08, 10:31 PM)MFhealth نوشته است: من امروز گرفتم. 20 تومن گرون شده بود(حق بیمه کم شده بود).اگه نگرفتین یه زنگ بزنین به خانم شفائی مطب دکتر حاتمی رشت.
دقت كنين: 20 تومن... يعني همون 20 هزار تومن ديگهicon_crywink2wink2

تشکر شده توسط : MFhealth

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 15
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: