•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كمبود آوونكس
(2012/08/03, 11:21 AM)MFhealth نوشته است: پرسیدم نیست یعنی حداقل به من میگن نیست.
منم اول خوشحال شدم که قحطی اومده ذوق کردم برای اولین بار یه بار در میرم نشد قراره اگه گیرم نیومد بهم سینووکس بدن. امیدوارم دکترم بگه نمیشه سینووکس بزنه بهتره صبر کنید بعد یه چند وقتی رو بی عذاب وجدان از آمپول زدن در می رم. ولی سینووکس رو دوست ندارم.

آره خب اسم هر کسی تو لیستشون باشه معمولا جواب + میدن

منم از سینووکس خوشم نمیاد اصلا بحث رو دارو نیست یه عدم اعتماد کلیه! وقتی ماست رو با شیر خشک میسازن و شیر استفاده نمیکنن من چطور میتونم اعتماد کنم داخل اینا اینترفرونه؟

اثر بخشیش رو هم میتونیم بزاریم رو حساب دارو نما بودن
اصلا شاید هم من خیلی بد بینم ولی حاضرم به جای آوونکس دارو گیاهی مصرف کنم نه سینوکس

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : amirfarhag , MFhealth , مهري
از اينكه اين تاپيك بياد بالا،غصه ام ميگيره..عصباني ميشم...بد و بيراه ميگم

چند وقت بود كه به ما دو تا دو تا آونكس ميدادند اما ظاهرا ايندفعه همونش هم نيست.چند روزه كه مسوول داروخونه خيلي جدي ميگه نداريم و مشخص هم نيست كي مياريم..
دوستاني كه در تهران هستيد شما همچنان مي تونيد آونكس تهيه كنيد؟
 تشکر شده توسط : amirfarhag
من 2 هفته است دارم غصه می خورم امروز مجبور شدم سینووکس بگیرم. اصلا نگاش که می کنم دوست ندارم بزنم. هنوزم نزدم. چند تا سرنگ آوونکس رو نگه داشته بودم. اونا رو نگاه می کنم اینو نگاه میکنم. من اوونکس خودم رو می خوام. دلم واسش تنگ شده جاش تو یخچال خالیه. آوونکسا کجا رفتن؟ بقیه شهر ها مشکله آوونکس ندارن؟
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : nahid , amirfarhag , مهري
بچه ها مامانم هفته پیش با التماس از داروخونه گرفت گفتن فقط 4 تا مونده اونم فقط یکیشو به شما می دیدیم.
سینووکس بهم نمی سازه.تازه وقتی داروم عوض میشه بدنم بهم می ریزه.الهی درد بی درمون بگیره باعث و بانیش.حالا هم مامان رفته اکتاووکس بخره!نمی دونم چی میشه.می ترسم اونم جواب نده.به الله اعصابم بهم می ریزه.angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3rolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyes
 تشکر شده توسط : nahid , amirfarhag , MFhealth , arezooo82
دكتر داروخانه اي كه ما ازش آونكس ميگيريم تعجب كرده بود كه ايندفعه آونكس رسيده!
گفت بايد به فكر جايگزين براي آونكس باشيم...
 تشکر شده توسط : amirfarhag , MFhealth
بخاطر تحریمه یا خودشون نمیخوان خارجی بیارن ؟
دکتر منم از اول پیش بینی میکرد این بشه ها !sad2
دوستان عزیزم استرس و ناراحتی بدتره تو رو خدا خودتون رو ناراحت نکنید.sad2sad2
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , arezooo82 , مهري
این کمبود داروها بخاطر تحریم های مالی و بانکی هست.انتقال پول کار بسیار مشکلی هست الان برای شرکت های وارد کننده دارو و باید پول رو حواله کنن از طریق صرافی ها که هم بیسیار وقت گیره هم هزینه اضافی داره.مشکل الان اینه نه وارد نکردن داروهای خارجی.دیروز هم فاطمه هاشمی رفسنجانی یه نامه نوشته بود به بان کی مون که اقا ما پول نمیتونیم انتقال بدیم بیماران خاص مسکل اساسی دارن
(2012/08/12, 09:58 AM)مهدی نصیری نوشته است: این کمبود داروها بخاطر تحریم های مالی و بانکی هست.انتقال پول کار بسیار مشکلی هست الان برای شرکت های وارد کننده دارو و باید پول رو حواله کنن از طریق صرافی ها که هم بیسیار وقت گیره هم هزینه اضافی داره.مشکل الان اینه نه وارد نکردن داروهای خارجی.دیروز هم فاطمه هاشمی رفسنجانی یه نامه نوشته بود به بان کی مون که اقا ما پول نمیتونیم انتقال بدیم بیماران خاص مسکل اساسی دارن

فاطمه هاشمی رییس بنیاد امور بیماری های خاص هست
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , paeeze , nahid , MFhealth
سلام
امیدوارم همینطور باشه که آقای نصیری میگن.
ولی تا اونجایی که من میدونم طبق قوانین بین المللی،غذا و دارو هیچ وقت مشمول تحریم نبوده،حتی در زمان جنگ.
منم آوونکس مصرف میکنم چند هفته هست که تو استان ما(یزد) اصلا این دارو وجود نداره،آمپولای من تموم شده واقعا نمیدونم چی کار باید بکنم Huh،خصوصا الان که بنظرم در معرض یه حمله دیگه هستم.confused
شاه کلید خوشبختی و تموم موفقیتا خود رو دوست داشتنهicon_questionعاشقونه خودتونو دوست داشته باشین.love28
 تشکر شده توسط : مهدی نصیری , nahid
ما استرس نداریـــــــــــــــــــــــــمSmile (52)

حس میکنم به گوشت قربونی دارم تبدیل میشمangry2

بنده خدا این زلزله زده هایی که ام اس هم دارن.یعنی کسی هست مشکل دارویی اونهارو بررسی کنه؟واسه یه مسکن معمولی در مضیقه اند چه برسه داروهای خاص.وقتی فکر میکنمsad2......

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : nahid , MFhealth , مهري
تو همدان داروی دانترولن کمیاب شده یعنی نیست وای به حال اون بنده خداها که..................................

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 15
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: