امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كاربامازپين
سلام دوستان
من تقريبا سه سال پيش يه دوره عصبي خيلي سختي رو تجربه كردم كه در طي اون در طول نه ماه هر سه ماه يه بار حمله داشتم قبل از اون حمله ها فقط آمپول مي زدم ولي بعد از هر حمله اي يكي دو تا قرص بهم اضافه مي شد تا بعد از يه حمله اي شب ها پاك خيلي اذيت مي شد يه جورايي پرش داشت و گزگز كه هممون آشناييم الان تقريبا دو سال و خورده اي مي شه كه روزي دو تا كاربامازپين ٢٠٠ مي خورم يه بار چند وقت پيش دكترم خواست قطعش كنه با نصف كردن شروع كرد كه بعد از ٥ روز انقدر پام اذيت بود كه نگو كه بهش گفتم گفت به همون طريق ادامه بده.
حالا داستان چيه؟ داستان مامانمه كه هي غر مي زنه كه جحرا اين قرص رو كم نمي كني(آخه پرستاره) بعد من نمي دونم كي بهش گفته كه اين قرص عوارض خيلي بدي داره اونم هي با من دعوا مي كنه كه تو هيچيت نيست تو عشق قرص داري و .... هر چي هم من مي گم مگه تو توي مني؟ به خرجش نمي ره.
حالا مي خواستم بپرسم كسي از شما تجربه اي يا اطلاعاتي در اين زمينه نداره؟Dash2Dash2Dash2Dash2Dash2
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : niloofary , javad6788 , silent
من دو سه ماه بود که گاهی عدم تعادل تو راه رفتن و حرف زدن داشتم.دکتر گفت این همون حالت برق گرفتگیه.
برام دگزا نوشت و همین کاربامازپین.گفت یه هفته شبی نصفی 400 بخور.خوردم خوب خوب شدم.وقتی قطع کردم دوباره شروع شد.دکتر گفت یه هفته دیگه هم بخور.بازم خوب شدم ولی بعد یه هفته که قطع کردم بازم همون حالت برگشت.تا بالاخره امروز گفت سه روز باید بیای پالس!دو هفته هم کاربامازپین رو بخور.
 تشکر شده توسط : niloofary , silent
من هم با اينكه دو ساله دارم مي خورم ولي تا قطع مي كنم گرگز پا عاجزم مي كنه ولي شنيدم عوارض داره ولي نمي دونم چه عوارضي
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : niloofary , silent

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست