امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قرص liver gol_نوسازی سلول های کبدی
Rainbow 

قرص liver gol

شکل داروئي:
قرص روکشداردر جعبه های 30 عددی .

موارد مصرف:
محافظت کننده کبددرمقابل سموم ( سموم زيست محيطی)،تداخل مستقيم درنوسازی سلولهای کبدی ، صفرا آور ، هپاتيت حاد و مزمن ، سيروز کبدی ، آنتی اکسيد ان .

اجزاء فرآورده:
قرصهای روکشدار حاوی گرانول عصاره خشک ميوه خار مريم(Silybum marianum)ميباشد .

استاندارد شده :
بر حسب 70 يا 140 ميلی گرم سيلی مارين در هر قرص .

مواد موثره:

ميوه خارمريم حاوی فلاوانوليگنان ها مانند سيلی بين ، سيلی کريستين ، سيلی ديانين و مشتقات 2و 3 دهيدروآنها می باشد . مجموعه اين فلاوانوليگنان ها را سيلی مارين می نامند .
آثار فارماکولوژی و مکانيسم اثر: کبد انسان دارای چندين عمل حياتی مهم می با شد که عبارتند از متابوليسم ، هضم و سم زدائی مواد زائد بدن .هر نوع ضايعه کبد موجب تغييراتی در سلولهای کبدی ميشود واز اين طريق قدرت عمل کبد را تحت الشعا ع قرار می دهد .
از آنجائيکه راديکال های آزاد در پراکسيداسيون ليپيدها در انواع مسموميتهای کبدی دخيل هستند ، اثر ضداکسيداسيون بسيار قوی سيلی مارين و سيلی بين ممکن است اثر حفاظتی آنها را درمقابل عوامل سمی گـــوناگون روی کبد توجيه نمايد . اين دو ترکيب بعنوان عامل نابودکننده راديکال های آزاد عمل کرده و فرآيند ها ی پراکسيد اتيو دخيل در ضايعات کبدی ناشی از تتراکلرورکربن ، تاليوم ، اتانول ، پاراستامول و ساير مواد سمی کبدی را پيشگيری ميکند .سيلی مارين فعاليت آنزيمRNA پولی مرازرا درهسته سلولی افزايش داده موجب تحريک سنتز پروتئينهای ريبوزومال ميشودکه اين عمل به نوبه خود قدرت نوسازی سلولی کبد راافزايش می دهد . افزون بر اين بعنوان يک آنتی اکسيد ان مستقيم عمل نموده و راديکال های آزاد سمی را از بين ميبرد(3) .
سيلی مارين در درمان هپاتيـت حاد و مزمن و يروسی هر دو موثر است . در يک مطالعه روی 29 بيمار مبتلا به هپاتيت ويروسی تحت درمان با سيلی مارين نشان داده شده است که سيلی مارين اثر چشم گيری بر روی پارامترهای افزايش يافته اين بيماران مانند سطح بيلی روبين سرم و آنزيمهای کبدی، درمقايسه با گروه پلاسبو ،
اعمال می نمايد .

مقدار استعمال:
يک قرص روکشدار 140 ميلی گرمی يا دو قرص 70 ميلی گرمی 3 نوبت در روز مصرف شود .

عوارض جانبی :

يک اثر ملين ملايم معمولا" با مصرف اين دارو ايجاد می گردد .

آبستنی و شيردهی:
مصرف اين دارو در زمان آبستنی و شيردهی همراه با عوارضی نمی باشد .

به دلیل استفاده از ربیف آنزیم های کبدی من غیر نرمال شده بود و واسه برگشتنش به وضعیت نرمال دکتر به من 2 هفته تزریق نکردن دارو و استفاده از این قرص رو تجویز کردن.البته گفتن میتونمم تزریق رو هم داشته باشم و این قرص رو هم کنارش استفاده کنم
ﭼﻘﺪﺭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ٬ ﺁﺩﻣﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺷﺒﯿﻪ ﺣﺮﻓﻬﺎﯾﺸﺎﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ...
 تشکر شده توسط : شیرین , نازلی , arezoo_azizi , رزمینا , sooorooosh , golshid , min00 , pariya , Yanis , mari , successful , A.Kh
منم بدلیل استفاده از ربیف سال گذشته آنزیمهای کبدم غیر نرمال شد,دکترم دوز داروم رو2روز درهفته ونصفه تجویز کردوقرص liver supportهم مصرف کردم.......بعد از 3ماه انزیمم نرمال شد ولی علایم شبه حمله زیاد داشتم.....بعد از اون الان یک ساله که از قرص مکمل آلگومد استفاده میکنم ودر مورد انزیمهای کبدی مشکلی ندارم.
 تشکر شده توسط : naazanin , golshid , A.Kh
من ربیف نزدم ولی کلا انزیم کبدیم بالا هست الان مدتیه دارم این قرص رو میخورم و انزیمم داره برمیگرده به حالت عادی
یک داروی دیگه هم هست که به من نساخت liver support اونم انزیم ها رو متعادل میکنه
حال همه ما خوب است اما تو باور نکن!
 تشکر شده توسط : naazanin , A.Kh
[من هم فروردین امسال در پی بالا رفتن آنزیمهای کبدی قرص لیور گل مصرف کردم و آنزیمها بعد از دو ماه متعادل شدShy
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
 تشکر شده توسط : golshid , naazanin , A.Kh
من هم بعد از 2 ماه جواب فوق االعاده ای دیدم. با تشکر از شرکت تولید دارو
 تشکر شده توسط : A.Kh
از علایم به هم خوردن آنزیم های کبدی چیا هستش؟
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
 تشکر شده توسط : ghaside
باید آزمایش بدین اونوقت معلوم میشه که آنزیماتون نرماله یا نه!علامتی نداره فقط با آزمایش مشخص میشه
ﭼﻘﺪﺭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ٬ ﺁﺩﻣﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺷﺒﯿﻪ ﺣﺮﻓﻬﺎﯾﺸﺎﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ...
این قرص را چه جوری میشه تهیه کرد؟
آجر میچینم روی هم...
دور تا دورٍ بودنم...

آنقدر که دیواری شود...

تا هیچ احساسی...

نتواند سرک بکشد...

و سر به سرم بگذارد!
 تشکر شده توسط : mojtabasalimi28
ﻧﮕﺎﺭ ﺟﺎﻥ اﺯ ﺩاﺭﻭﺧﻮﻧﻪ ﻧﻴﺎﺯﻱ ﺑﻪ ﻧﺴﺨﻪ ﻫﻢ ﻧﺪاﺭﻩ ...
ﮔﻴﺎﻫﻴﻪ و اﺻﻼ ﺑﻴﻤﻪ ﻧﻴﺴﺖ...
ﺑﻌﻀﻲ ﻫﺎ ﺑﺮا ﭘﻮﺳﺘﺸﻮﻥ ﻣﻲ ﮔﻴﺮﻥ
ﻣﻲ ﺧﻮﺭﻥ ...
ﭼﻮﻥ ﻛﺒﺪ ﺭﻭ ﺗﻤﻴﺰ ﻣﻲ ﻛﻨﻪ ﺩﻳﮕﻪ ﻣﺜﻞ ﻋﺮﻕ ﻛﺎﺳﻨﻲ...
ﺧﻴﻠﻲ ﺧﻮﺑﻪ
 تشکر شده توسط : neghar , kohedard , A.Kh
من دو ماه پیش حمله داشتم که چشمامو درگیر کرد. پالس تراپی پنج روزه بعدم رسیژن یک روز در میون. الان ده روزه رسما یرقان گرفتم معدمم داغونه دکترم برام سوربیتول و مولتی ویتامین نوشته. ولی تو اینترنت خوندم برای پاکسازی کبد لیورگل خوبه و سوربیتول فقط ملینه چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان