امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فوبیای ام اس
دقیقا منم ترجیح میدم زودتر بیماریم تشخیص قطعی داده بشه حتی اگه ام اس باشه ,بلاتکلیفی و انتظار خیلی بدهconfusedبگذریم از وقت و پولی که این وسط همش هدر میره بدون نتیجه ,تازه بعضی از دکترام از بس که خیلی باسوادنlaughing3laughing3یهو به آدم یه احتمال شروع یه بیماریهای عجیب غریبی رو میدن که ادم نمیدونه بخنده یا سرشو بکوبه به دیوارangry3angry3angry3جون من سندرم گیلن باره یا گراویس (یادم نیست دقیقا کدومشو گفت ولی یکی از این دو تا بودکه من اصلا نمیدونستم چی هست )رو تو اینترنت سرچ کنین ببین چه چیزایی میگن به منconfusedمن اصلا یک ذره ام از علائم این بیماری رو ندارم حالا باز ام اس یه سری علائمش شبیه ولی اینconfused2
همكار خواهرم گیلن باره داره

فكر كنم ام اس بگيري بهترهSmile

اون الان مسئول يه بخشه و كلي درآمدشه.اصلا هركدومو دوس داشتي بگير.انتخاب با خودتهagreement2
 تشکر شده توسط : rana
اصلا شما فکرتو مشغول نکن که چی هست ، خود متخصص ها این کار رو انجام میدن. فقط پیش دکتر خوب برو که تشخیصش خوب باشه.
بیماری منم از روی ام آر آی فهمیدن ام اسه + کرختی یک سمت بدن که بیش از یک روز ادامه داشت. یعنی عدم تعادل و لرزش و دوبینی و تاری نداشتم. با اینکه تاری یا دوبینی علامت شایع ام اسه ولی من نداشتم و نوار عصب چشمم سالم بود.
تو این شرایط توصیه میکنم موقتا آرامبخش بخورید تا این دلشوره ها روت اثر نذاره و بالاخره از نگرانی دربیای و چیز مهمی نباشه.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : rana
(2012/08/11, 06:36 PM)nahid نوشته است: اصلا شما فکرتو مشغول نکن که چی هست ، خود متخصص ها این کار رو انجام میدن. فقط پیش دکتر خوب برو که تشخیصش خوب باشه.
بیماری منم از روی ام آر آی فهمیدن ام اسه + کرختی یک سمت بدن که بیش از یک روز ادامه داشت. یعنی عدم تعادل و لرزش و دوبینی و تاری نداشتم. با اینکه تاری یا دوبینی علامت شایع ام اسه ولی من نداشتم و نوار عصب چشمم سالم بود.
تو این شرایط توصیه میکنم موقتا آرامبخش بخورید تا این دلشوره ها روت اثر نذاره و بالاخره از نگرانی دربیای و چیز مهمی نباشه.
ممنون ناهید جون.love51ارامبخش که برام تجویز کردن هم لورازپام هم سرترالین 100 بای اضطرابم,ما چون جدیدا مشکلای بیناییم شدید شده این آرامبخشهام زیاد اثر ندارهconfusedدکتر مغز و اعصابیم که الان دارم میرم دکتر خوبیه فلوشیپ ام اسه و تا الان با توجه با آزمایشام ام اسو رد کرد و فقط گفته مشکل گوش دارم حالا مهر که دوباره برم پیشش باز قراره بررسی کنه.اما چون چشم پزشکایی که رفتم(اونا هم فوق تخصص و معروفن) شک دارن که یه وقت ام اس یا یه نوع نوروپاتی باشه برای همین منم اضطرابم شدید شده.
حالا قراره 2شنبه برم آزمایش میدان دید برام خواهش میکنم برام دعا کنید تکلیفم معلوم شهicon_question واگه ام اسم نیست یه درمانی برای چشمام انجام بدن,آخه خیلی اعصاب خرد کنه angry3
هم مدام احساس تکون خوردن داشتن بخصوص موقع خواب انگار رو موج آب باشی,هم سایه دار و برفکی دیدن که سایه ها هم هی بالا پایین بره یا تصویر مثل ضربان قلب چند تا بشه وتار بشه بعد دوباره عادی بشه.confused
 تشکر شده توسط : nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست