امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فراتر از ام اس
بتسی و دان
زن و شوهر

ما می توانیم ببینیم که چه چیزی امکان پذیر است.
دان برای 20 سال با MS زندگی کرده است.. او اجازه نمی دهد MS او را از انجام کارها متوقف کند. دان و بتسی تا آنجا که می توانند سفر می‌کننند.
دان می‌گوید:"من انتظاراتم را تعدیل می‌بخشم ، بنابراین می توانم از زندگی لذت ببرم"من فعال می مانم بنابراین روی MS بیش از حد متمرکز نمی‌شوم..” این مهم است که MS خود را درک و اجازه ندهید شما را شکست دهد "
پس از گذشت چهار سال از پیشنهاد بتسی ،دان شرکت در برنامه "شما فراتر از MS هستید" را پذیرفت و جهت حضور فعال در این برنامه ثبت نام کرد.

بتسی گفت :"یک روز او به من در محل کار زنگ زد و گفت من قصد دارم در این برنامه، شرکت کنم.
آیا فکر می کنی می توانی وقت کافی برای این کار داشته باشی.
دانه ای که کاشته بودم چهار سال بعد رشد کرد.
آنها موافق بودند که نمی توانستند چنین فرد متخصص میان رشته ای(میان‌رشته‌ای اشاره به حوزه‌های نوین در دانش دارد که بیش از یک زمینه محض را مورد مطالعه قرار می‌دهد. )در هیچ جای دیگر پیدا کنند ، در حالیکه برنامه "شما فراتر از MS هستید" این فرصت را به بار آورده بود.
یکی از چیزهایی که دان در این برنامه یاد گرفت تنظیم صندلی دوچرخه سواری خود و انجام یوگا بود، او می تواند دوچرخه خود را سوار و از پای چپ خود به طور موثر تر استفاده کند.
بتسی می گوید برنامه شما می توانید ارزشش چند برابر هزینه هایی است که صرف کرده ایم.
او می افزاید: "من هرگز با گروهی مواجه نبوده ام که چنین داستان های مشابهی به اشتراک گذاشته شود. این پنج روز بهترین و تعالی بخش ترین روزهایی است کهمن تجربه کرده ام. "
بتسی از اشتراک گذاری تجربیات و گوش دادن به شرکت کنندگان حامی برنامه نیرو یافت
بتسی گفت"این برنامه الهام بخش بود و ما خدا را شکر می کنیم که آن را یافته ایم.
ما بر اثر چالش هایی که با آن روبرو هستیم قوت می یابیم.

استاد یوگا به خانه آنها می آید به طوری که دان و بتسی می توانند با هم یوگا انجام دهند.
بتسی گفت:" بدون وجود سختی های زندگی روابط شما توسعه عمیق نمی‌یابد،او می گوید:"دان بدون من نزد متخصص مغز و اعصاب نمی‌رود. گفتگوی صادقانه و باز، کلیدی برای مدیریت MS است. "
بتسی گفت: "دان الهام بخش است." "او به طرز زیبا و معنی داری به MS می پردازد.

ترجمه ی :
همدم

منبع:
http://www.MultipleSclerosis.com
باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : paeazan , Kamyar , ساسان , محبوب64 , آنا , برگ 7 , maryam.N , neghar , مینا غلام نژاد , مریم۷۲ , leili-asmaneh , منصور91 , مهوش , fireboud , omid_nejad , mahmah
خیلی مرسی همدم عزیز.عالی بود

دان می‌گوید:"من انتظاراتم را تعدیل می‌بخشم ، بنابراین می توانم از زندگی لذت ببرم"من فعال می مانم بنابراین روی MS بیش از حد متمرکز نمی‌شوم..” این مهم است که MS خود را درک و اجازه ندهید شما را شکست دهد "

به شدت با این قسمت موافقم agreement2
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : ساسان , محبوب64 , برگ 7 , hamdam , maryam.N , neghar
ممنونم خیلی عالی بودicon_biggrinlove51
آجر میچینم روی هم...
دور تا دورٍ بودنم...

آنقدر که دیواری شود...

تا هیچ احساسی...

نتواند سرک بکشد...

و سر به سرم بگذارد!
من الان اینقدر درگیر زندگی و بچه م شدم که اصلا وقت نمیکنم به ام اس فکر کنم!!!هم خوبه هم بد.وجودشو قبول کردم ولی دیگه اجازه فکر دیگه ای به خودم نمیدم.چیزای بهتر ومهمتری هستن که بهشون فکر کنم...
اما خدا روشکر تا حالا اروم و بیصدا با همدیگه زندگی کردیمagreement2
 تشکر شده توسط : mahdiye1989
موافقم,مرســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیicon_question
خدایا شکرت....
"این مهم است که MS خود را درک و اجازه ندهید شما را شکست دهد " [size=xx-large]

دکتر منم میگن نباید خیلی رو ام اس متمرکز شی اگه سمتش بری و جذبش شی اونم تو رو جذب میکنه، دکترم میگن انقد رفتی دنبال ام اس که رسما انگار فلوی ام اس داری، نرو دنبال این چیزا دخمل خوبashamed0006.gif
خدای درهای باز، خدای درهای بسته، ما را از این آستانه بگذران.

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شناگر 86 ساله‌ی مبتلا به بیماری ام.اس فراتر از انتظارات و باورها! hamdam 18 12,641 2015/07/07, 06:27 PM
آخرین ارسال: helli

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست