امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عوارض تزريق مكرر
عکس عمل میکنه یعنی چی؟
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
یه خاطره ازز یکی از تزریقاتی که انجام میدادم بدونید بد نیست
1بار زمانیکه آمپولم رو آماده کرده بودم ،حین تزریق احساس کردم دستگاهم دجار مشکل شده 2بار ضامن دستگاهم رو فشار دادم و دکمه ی تزریق رو زدم اما تزریق نکرد دوباره آمپولم رو در آوردم و مجدد گذاشتم تو دستگاه و بعد تزریق کردم.حدودا 2 هفته بعد دوباره موقع تزریق روی ران پام دستگاه گیر داشت (البته من فکر میکرم مشکل از دستگاهه دوستانی که بتافرون میزنن میدونن من چی میگم موقعی که میخوام پوکه ی پودر آمپول رو جدا کنیم یه دوراهی هست که مسیر ورود مایع آماده شده به سرسوزن رو باز میکنه اون قسمت کامل نچرخیده بود) بخاطر همین مایع برای تزریق وارد سرسوزن نمیشد.اما سر سوزن وارد رانم میشد ولی تزریقی به صورت کامل انجام نمیگرفت. خلاصه 4 بار اینکارو تکرار کردم و بار پنجم از دستگاه در آوردم و برای اولین بار جرأت پیدا کدم برای تزریق دستی . دستی آمپولم و زدم و موقعی که پیستون آمپول رو فشار میدادم از اون 4 تا سوراخ دیگه ای که از تزریق ناموفقم ایجاد کرده بودم تمام مایع آمپولم داشت میزد بیرون عین کارتونا نمیدونستم اون لحظه باید از دردم گریه کنم یا به اون وضعیت بخندمlaughing3

چه کسی میگوید که گرانی شده است؟
دوره ی ارزانیست!!
دل ربودن ارزان، دل شکستن ارزان!
دشمنی ها ارزان،چه شرافت ارزان! و دروغ از همه چیز ارزانتر!!
قیمت عشق چقدر کم شده است؛کمتر از آب روان و چه تخفیف بزرگی خورده است ، قیمت یک انسان..!!!

تشکر شده توسط : غزل , MFhealth , فرناز , DavidBili
(2012/02/01, 12:04 AM)setare نوشته است: یه خاطره ازز یکی از تزریقاتی که انجام میدادم بدونید بد نیست
1بار زمانیکه آمپولم رو آماده کرده بودم ،حین تزریق احساس کردم دستگاهم دجار مشکل شده 2بار ضامن دستگاهم رو فشار دادم و دکمه ی تزریق رو زدم اما تزریق نکرد دوباره آمپولم رو در آوردم و مجدد گذاشتم تو دستگاه و بعد تزریق کردم.حدودا 2 هفته بعد دوباره موقع تزریق روی ران پام دستگاه گیر داشت (البته من فکر میکرم مشکل از دستگاهه دوستانی که بتافرون میزنن میدونن من چی میگم موقعی که میخوام پوکه ی پودر آمپول رو جدا کنیم یه دوراهی هست که مسیر ورود مایع آماده شده به سرسوزن رو باز میکنه اون قسمت کامل نچرخیده بود) بخاطر همین مایع برای تزریق وارد سرسوزن نمیشد.اما سر سوزن وارد رانم میشد ولی تزریقی به صورت کامل انجام نمیگرفت. خلاصه 4 بار اینکارو تکرار کردم و بار پنجم از دستگاه در آوردم و برای اولین بار جرأت پیدا کدم برای تزریق دستی . دستی آمپولم و زدم و موقعی که پیستون آمپول رو فشار میدادم از اون 4 تا سوراخ دیگه ای که از تزریق ناموفقم ایجاد کرده بودم تمام مایع آمپولم داشت میزد بیرون عین کارتونا نمیدونستم اون لحظه باید از دردم گریه کنم یا به اون وضعیت بخندمlaughing3

ممکنه سرسوزن تون بسته بوده confused2 البته می فرمایید تزریق انجام شده به صورت دستی ولی یک سری بود من سوزن رو 2 بار زدم داخل و در آوردم که تزریق نشد بکنم . هرچی هم دفعه سوم پیستون رو فشار دادم نشد آخر رفتم سورنگ انسولین خریدم با سوزن انسولین تزریق کردم.
یعنی سه بار روی یک نقطه زدم !!!

یک بارم سورنگ از دستم افتاد رو پتوم laughing3 ولی برداشتم زدم دیگه.
کلن میکروبی کار می کنم :60:
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : فرناز
(2011/04/15, 04:07 AM)Soroush نوشته است: سلام به همگى دخترگل بايدقبول كنىكه دردجزعىازبيمارى ماست واين عوارض بهتراز تحمل يه حمله جديده امادرمورد مشكلت عزيزم
١-يه كيسه اب گرم بخر وبعدازتزريق محل تزريق روگرم كن به طورىكه پوستت نسوزه اماگرمارودريافت كنه
٢-هرگز دائماازيك قسمت بدنت براىتزريق استفاده نكن چون ممكنه دچار ابسه بشه كه اون وقت درد بدن كه سهله اسم خودتم يادت ميره بايدحتماتزريق هاروبه صورت چرخشى انجام بدىروىصحبتم باكسانيكه فقط ازقسمت باسن جهت تزريق سفارش كردن هم هست
٣- جهت اون افرادىهم كه خودشون تزريق ميكنن ميتونن يه دستگاه ست تزريق بخرن وبااون به راحتىتزريق رودرهرنقطه ازبدن كه قابل تزريق باشه انجام بدن دردش هم كمتره
سلام به دوستان icon_question
نمی دانم که این جوابها در چه تاریخی برای anaram خانم بوده ولی من آلان که می خوندم اول اینکه anaram جان درپرو فایل خودش نوع مصرف داروشو درمان گیاهی گفتند . اگر هنوزاینچنین هست همان نو ادامه چون من خودم سالها استفاده کردم و مشکلی نداشتم البته زیرنظر دکتر بودم تنها هزگاهی برای دکتر ازمایشهای راکه مینوشت میبردم ولی حالا دیگر نیست

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ولی اینجا تنها جواب دوستتمون اقا Soroush با انچه که خود شرکت توزیع ربیف که اسم شرکت آلان خاطرم نست بگم کاملا در بروشورهای که خودشرکت محلهای تزریق رو+شکل تزریق +بهترین ساعت تزیق + ووووو.... همه را بشکل جامع توزیح داده وبا عمل کرد به آنها منکه هیچ مشکلی ندارم.

انشالله همگی موفق باشید.

رشته ی محبت را باید به ضریح دلی بست که خیال کوچ کردن نداشته باشد .
منم جاهای تزریقم وحشتناک دردمیکنه...مخصوصا ران و شکم!!!
زمانی که اولین تزریق ها رو انجام میدادم کلی گریه میکردم...بعد برام عادی شد و درد نداشت...اما الا بعد 5 سال وحشتناک درد داره
از درد موقع تزریق گریه میکنم....نمیدونم چرا اینجور شده و باید چیکار کنم!confused2confused2confused2sad
وقتی احساس میکنی داری به بن بست میرسی و زندگی خیلی تخیلی شده به یاد بیار که قبلا هم اینطوری شده بود ولی گذشت. این لحظات فرصتهایی برای بزرگ شدن هستند.icon_biggrin
من هم جای تزریقم هم درد می کنه هم بعدش سرخ میشه یخ هم قبل و بعد تزریق استفاده می کنم فایده نداره. کرم هیدروکورتیزون یکم جواب میده اما نه زیاد.این ربیف ناجوره...
 تشکر شده توسط : DavidBili
بچه ها باید به صورت گردشی تزریق کنید چون پرستاری که به من آموزش دادن خیلی به این نکته اشاره کردن
اگه این موضوع رعایت بشه محل های تزریق فرصت خوب شدن پیدا میکنن برای تزریق دفعه ی بعدی
اگرم واکنش پوستی داده محل تزریقتون باید به دکترتون بگین اگه لازم بدونن دارو رو شیفت میدن
 تشکر شده توسط : ghaside
سلام من تازه تو انجمن عضو شدم
الان 6 ماه ربیف استفاده میکنم هنوز علائم بهبودی در خودم ندیدم
شما بعد از گذشت چه مدت تزریق علائم بهبودی رو دیدید>؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تشکر شده توسط : مهدی نصیری
(2012/09/07, 07:23 PM)tinaa نوشته است: سلام من تازه تو انجمن عضو شدم
سلام گلم...................
خوش اومدیicon_question
عزیزم منظورت از بهبودی چیه؟
بهبودیه بیماریت و علائمش یا بهبوده عوارضی که تزریق آمپولت داره؟

زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
(2012/09/07, 07:23 PM)tinaa نوشته است: سلام من تازه تو انجمن عضو شدم

دوست عزیز مصرف داروهای ام اس به بهبودی کمک نمیکنه
و فقط در راستای پیشگیری از حمله اونم به میزان چند درصد هستش.
ﭼﻘﺪﺭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ٬ ﺁﺩﻣﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺷﺒﯿﻪ ﺣﺮﻓﻬﺎﯾﺸﺎﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ...

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تزريق ربيف بعد از 2 ماه وقفه... missmaryam2005 6 6,466 2016/05/24, 05:52 PM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست