امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طب سوزني و ام اس
(2014/01/05, 01:07 PM)راز(Reihane) نوشته است: برام سوال شده کسی که طب سوزنی انجام میده تو اون دوره احتیاج به دارونداره؟؟

100 درصد احتیاج داره، طب سوزنی نباید خللی در مصرف دارو و تعدیل سیستم ایمنی بدن بوجود بیاره.
سحر اضافه کن به فهم آسمانم
 تشکر شده توسط : رامنا , paeazan
سلام دوستان يه سوال خدمتتون داشتم در مورد طب سوزني كه آيا موثره انجام بدم ؟؟
سلام
من از دکتری که مخصوص طب سوزنی توی اصفهان هست پرسیدم
گفتند هنوز نتیجه ایی نداده طب سوزنی
بیا و همیشه کنارم بمان.کنارم که باشی
یعنی<رسما تعطیلی تمام دردها>
 تشکر شده توسط : sange sabor
از چند نفر شنیدم ک آشناشون ام اس داشته و طب سوزنی انجام داده و جواب گرفته
میگن رد خور نداره
دوس دارم انجام بدم ولی 2دلم
امروز تو اینترت سرچ کردم واستون میزارم نظرتونو میگن چون گفتن چن نفر جواب گرفتن مامانم همش میگه منم برم:استفاده از طب سوزنی توسط افراد مبتلا به ام اس

با توجه به دو نظر سنجی اخیر در ایالات متحده و کانادا، حدود ۲۰-۲۵٪ از پاسخ دهندگان مبتلا به ام اس از طب سوزنی برای تسکین درد، اسپاسم، بیحسی و سوزن سوزن شدن، خستگی، افسردگی، اضطراب و مشکلات روده و مثانه استفاده کرده اند. از این افراد ۱۰-۱۵٪ مایل به ادامه طب سوزنی بوده اند. تاثیر طب سوزنی بیشتر بر روی نوع عود کننده- بهبود یابنده بوده است. طب سوزنی باعث می شود بیمار سریعتر از حالت عود خارج شود. این امر از آن جهت موثر است که هرچه عوارض بیماری برای مدت بیشتری در بدن باقی بمانند، حل آنها سخت تر می شود. طب سوزنی امکان بهبود کیفیت زندگی بیماران را نیز فراهم می آورد. (به عنوان مثال با کم کردن دفعات دفع ادرار)

توصیه هایی برای افراد مبتلا به ام اس

طب سوزنی به عنوان یک راه مکمل و نه به عنوان جایگزینی برای درمانهای استاندارد پزشکی میباشد. عوامل مختلفی مانند احساسات، تغذیه، شرایط آب و هوایی، دارو، ورزش و عوامل موروثی بر روی اثر گذاری این طب موثر است. متخصص طب سوزنی با آگاهی از این شرایط، کمک بیشتر و موثرتری به شما خواهد کرد.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست