امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شکایت از افزایش قیمت داروها
برین یعنی شما به طور مثال نمی آیی احمد جان؟

شاید این موضوع یک برارودی بود که چقدر از افرادی که اینجا عضو هستند به این شرایط اعتراض دارند و حاضرند اعتراضشان را بیان کنند

که خوب...
من میگم مهم اتحاد ماباهمدیگر هستش.بعد جاومکان ونوع اعتراض.اگرمن نوعی بگم خوب بابا من که داروم مجانی میوفته یا پول کمی پرداخت میکنم یا اصلا بیمارنیستم.پس چرا خودمو دخالت بدم.به هیــــــــــــــــــــــچ جا نمیرسیم.من میگم زیادتجربه ندارم کجا اعتراض بدیم مفید واقع میشه.پیشکسوت هان عزیز ازشماکمک میخوایم.راهنمائی کنید.مثلا من خودم حاظرم 1بارغیر از دیدارهاکه به دیدن دوستان میام بیام وهمه باهم هرکاری ازدستمون برمیاد انجام بدیم.باید بلندشیم.بخداتازشم دیره.قبول کنید.بیاید وهمه یاعلی بگیم.ازقدیم گفتن 1دست صدا نداره................icon_question
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : پرستو , ساغر
من هستم فرناز جان

ولی در عین حال با این حرفت هم موافقم که یک دست صدا ندارد.
باید دید ما چند نفریم؟
 تشکر شده توسط : فرناز , ساغر
سلام بیمه برای شماهم تخفیفشو کم کرده؟امروز رفتم دارو بگیرم قیمت دو برابر شده اصلا تو خونمون یه غوغایی بود که بیا وببین همش میگفتن تو معتاد به دارویی تو داری پولمونو میخوری اصلا تو دارو نخور خوب شدی دلم گرفت هنوزمیه دختر  18سالم نه کاری نه چیزی  خانوادمم خیلی سخت گیرن برا شماهم زیادش کردن?
(2020/05/27, 01:13 AM)Mobarz نوشته است: سلام بیمه برای شماهم تخفیفشو کم کرده؟امروز رفتم دارو بگیرم قیمت دو برابر شده اصلا تو خونمون یه غوغایی بود که بیا وببین همش میگفتن تو معتاد به دارویی تو داری پولمونو میخوری اصلا تو دارو نخور خوب شدی دلم گرفت هنوزمیه دختر  18سالم نه کاری نه چیزی  خانوادمم خیلی سخت گیرن برا شماهم زیادش کردن?

سلام. داروت چیه؟
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
(2020/05/27, 09:38 AM)الی کوچولو نوشته است:
(2020/05/27, 01:13 AM)Mobarz نوشته است: سلام بیمه برای شماهم تخفیفشو کم کرده؟امروز رفتم دارو بگیرم قیمت دو برابر شده اصلا تو خونمون یه غوغایی بود که بیا وببین همش میگفتن تو معتاد به دارویی تو داری پولمونو میخوری اصلا تو دارو نخور خوب شدی دلم گرفت هنوزمیه دختر  18سالم نه کاری نه چیزی  خانوادمم خیلی سخت گیرن برا شماهم زیادش کردن?

سلام. داروت چیه؟

دیفوزل دی متیل فومارات 240 شصت عدد چشکارکنم واقعا
(2020/05/31, 01:20 AM)Mobarz نوشته است:
(2020/05/27, 09:38 AM)الی کوچولو نوشته است:

سلام. داروت چیه؟

دیفوزل دی متیل فومارات 240 شصت عدد چشکارکنم واقعا

چاره ای نیست! به دکترت بگو یه داروی ایرانی برات بنویسه که ارزونتر باشه
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : A.Kh

سلام 
با انجمن ام اس تماس بگیر که کجاها می تونی تخفیف بگیری
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : A.Kh , yas8866
سلام دوستان 
روزتون زیبا 
من تاحالا سینووکس رایگان میگرفتم با بیمه و حواله دارو 
دیروز رفتم گرفتم شده 325 
گفتم یه تعهدی بیمه تاحالا پرداخت میکرده دیگه پرداخت نمیکنه . 
کسی خبر داره چرا ؟ 
میخام بدونم واقعا اینطوره یا باید کار خاصی بکنم 
چون من تا پارسال تحت پوشش بیمه پدرم بودم بیمه تکمیلی و ازطریق اون دفترچه بیمه بیماران خاص هم داشتم 
ولی الان بیمه خودمم 
البته هر دوش تامین اجتماعیه 
ممنون
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
 تشکر شده توسط : hessam
(2021/07/20, 07:05 PM)yas8866 نوشته است: سلام دوستان 
روزتون زیبا 
من تاحالا سینووکس رایگان میگرفتم با بیمه و حواله دارو 
دیروز رفتم گرفتم شده 325 
گفتم یه تعهدی بیمه تاحالا پرداخت میکرده دیگه پرداخت نمیکنه . 
کسی خبر داره چرا ؟ 
میخام بدونم واقعا اینطوره یا باید کار خاصی بکنم 
چون من تا پارسال تحت پوشش بیمه پدرم بودم بیمه تکمیلی و ازطریق اون دفترچه بیمه بیماران خاص هم داشتم 
ولی الان بیمه خودمم 
البته هر دوش تامین اجتماعیه 
ممنون
سلام
افزایش قیمت در تاریخ 1400.4.2 در لیست بیمه ثبت شده به حتما زیاد زمانی که شما دارو دریافت کردید مابالتفاوت قیمت قدیم و قیمت جدید تحت پوشش بیمه قرار نگرفتهبوده از شما دریافت شده 
فکر کنم  از معاونت غذا ودارو یک حواله بگیری رایگان بشه 
چون داروهای ایرانی تحت پوشش خوبی قرار شده بدند سینووکس هم که ایرانیه
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : yas8866

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاع از قیمت داروها hamid 1,061 733,599 2023/07/08, 01:07 AM
آخرین ارسال: علی008
Rainbow آیا تشعشع بالای موبایلها سبب افزایش آمارابتلا به ms شده است ؟ montazer 9 6,898 2016/05/31, 03:51 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  حذف یارانه بعضی داروها paeeze 50 28,986 2011/03/13, 10:42 PM
آخرین ارسال: earth

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست