امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شما زیباییدبه شرطی که...........
[/size].....هوش از زیبایی پول سازتر است...........
معمولا افرادی که زیبا هستند نسبت به کسانی که ظاهر معمولی تری دارند با هوش تر و تواناتر تصور می شوند,اما مسئله اصلی این است که این موضوع بیشتر به بهره زیبایی شما ربط دارد.اگر چه تحقبقات نشان می دهد که در میان متقاضیان کار آن هایی که زیباتر هستند بیشتر استخدام می شوند,با این حال شواهد نشان می دهند که هوش وتحصیلات عالی,نسبت به زیبایی,روی سطح درآمد کلی افراد تاثیر بیشتری دارند
... .مهربان ها زیباترند......
یکی از آسان ترین راه ها برای زیباتر شدن طبیعی,پذیرفتن وقبول داشتن مردم وعلاقه نشان دادن به آن هاست.ابراز علاقه ومهربانی به آدم ها از نشانه های اعتماد به نفس است ووقتی شما اعتماد به نفس داشته باشید از نظر ظاهری وفیزیکی هم زیباتر به نظر می رسید.
.....داشتن شخصیت شما را زیبا می کند..........
این شخصیت شماست که روی نزدیکانتان تاثیر می گذاردنه ظاهر شما.طبق مطالعات انجام شده کسانی که اطرافیان شان آن ها راافرادی یاری دهنده,شجاع,مستقل وسختکوش می شناسند در نظر آنها زیباترنیز به نظر می رسند.از سوی دیگر کسانی که بی ادبی میکنند یا پرخاشگرنداز نظر فیزیکی زیبایی کمتری دارند.ویژگی های شخصیتی در تعیین زیبایی فرد همانقدر اهمیت دارند که پوست بی عیب ونقص و صورت قرینه
[size=large]
 تشکر شده توسط : ساغر , paeeze , seyyed reza , shahrzad.s , شفا یافته , najva , عسل راد
چه تحقیقات باحالی .....

من کلی آدم زیبا میشناسم که اخلاق خوبی ندارن و پرخاشگرن.............

ولی درآمد به هوش ربطی نداره,بیشتر زرنگی میخواد که اونم لم داره Smile (16)

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : arezoo_azizi
به قول معروف سیرت زیبا به از صورت زیباست.......

من هم خیلی ها رو می شناسم که خوشگل نیستن ولی خیلی مودب وخوش اخلاقن.........دیگه قیافشون زیبا ودلنشین به نظر میاد
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
 تشکر شده توسط : شهرزاد , arezoo_azizi , عسل راد
من کاملا با شهرزاد(تنها) موافقم.....آدم باید سیرت خوب داشته باشه نه صورت زیبا(یه حرفم از مادر زن یعنی خودمlaughing3)

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   1304032673_art-carton-1.jpg (اندازه: 60.2 KB / تعداد دفعات دریافت: 0)
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : arezoo_azizi
که یه قطره از اقیانوس وجودی من داشته باشید اون موقع زیباترین آدم دنیایید[align=right][b]
اللهم عجل لولیک الفرج
به حق خانم زینب کبری سلام الله
 تشکر شده توسط : شهرزاد , arezoo_azizi , عسل راد

کسانی که زیبایی بیش از حد دارند معمولا نمیتونند افراد موفقی باشند. چون زندگی و شرایط عادی ای ندارند.
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : arezoo_azizi , عسل راد

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست