نظرسنجی: دیدار ۲۵ تیر را با چه نمره ای ارزیابی میکنید؟ (مخصوص شرکت کنندگان)
10
77.78%
14 77.78%
9
16.67%
3 16.67%
8
0%
0 0%
7
5.56%
1 5.56%
6
0%
0 0%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 18 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سی و هفتمین دیدار ام اس سنتر "۲۵ تیر ۹۵"
سلام دوستان خیلی دلم می خواست منم توو دیدار باشم چند ساله آرزومه ولی قسمت نمیشه عکس هاتون رو که دیدم انرژی گرفتم وخوشحال شدم که بهتون خوش گذشته icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : hadisss , آرزو , hessam , hamid_147 , coffeedot , niloofary , hamid , آنا
سلام
دمتون گرم دوستان
دیدار خیلی خوب و جالب برگزار شد
چقد خوشحالم تونستم باری دیگه کنارتون باشم
از دیدن دوستان قدیمی خیلی خوشحال شدم
و آشنایی با دوستان جدید هم برام جوری بود انگار سالهاست که میشناسمشون و واقعا هم صحبتی باهاشون به دلم چسبید
سعی کردم همه میزها رو چرخ بزنم و دقایقی به صحبت و خوش آمدگویی با دوستان عزیز بگذرونم و فک کنم از اونهایی بودم که از وقت کم نهایت استفاده رو بردم
خیلی برام ارزشمندین
دوستون دارم
مرسی حمید و میهن و عالم و سایر دوستان دست اندرکار که بار اصلی تدارک دیدار بر دوششون بوده
خسته نباشید
و با تشکر از خودم هم
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : آرزو , hamid_147 , نازلی , coffeedot , niloofary , hamid , Sarina_al , یه غریبه , آنا , kaveh_plus , SSA , Masi 93
و اما من تازه رسیدم icon_cry
دیدار فوق العاده ای بود...
دلم برای همه تنگ شده بود...
به نظر من امتیاز این دیدار باید 20 باشه به جای 10
از همگی ممنونم icon_question
 تشکر شده توسط : hadisss , hessam , hamid_147 , coffeedot , niloofary , hamid , Sarina_al , آنا , kaveh_plus , SSA , Masi 93
دیدن دوستای قدیمیlove28
دوستای یکم جدیدHeart
دوستای خیلی جدیدBlush
حرفای دوستان بخصوص پریسای عزیزمhappy0065.gif
همه چیز خیلی خوب بود
مرسی بخاطر همدلیتون و اومدنتون icon_questionicon_questionicon_question
مرسی تیم مدیریت بخاطر هماهنگی ها و همه زحماتicon_questionicon_questionicon_question
گرم بود مثل همیشهN_aggressive (39)
~دلم اغوای تاکستان به لطف مستی انگور
دلم بوی خوش بابونه می خواهد~
 تشکر شده توسط : hamid_147 , hessam , coffeedot , hadisss , niloofary , hamid , Sarina_al , آنا , آرزو , kaveh_plus , SSA , Masi 93
سلام به همه
بعد از مدتها و دوري از دوستان بلاخره منم موفق شدم بيام و ببينمتون نميدونيد چه حس خوبيه كه كنارتونم
از بدون كنارتون انرژي مي گيرم و ياد ميگرم كه محكم باشم شايد باورتون نشه وقتي درگير كارهاي گوشم بودم دكتر گفت شايد تومور مغزي باشه از خود حميد ياد گرفتم كه هرچي هست باشه شاد زندگي كن و به هيچ چيز اهميت نده دكتر با ترس بهم ميگفت منم ميخنديدم گفتم تهش همه ...laughing3
از حرفهايي كه تو اين ديدار زده شد چندين بار بغضم گرفت نه غم باشه ها شادي بود كه شما دوستان چقدر پر انرژي و محكم هستيد
هميشه شاد و سر بلند و پيروز باشيد
به اميد ديدار زود زودlove28
دیونگی یعنی همین اهنگ که واسه تو با عشق میخونم
این همه لحظه های خوبو من به پاکی این عشق مدیونم
love28
 تشکر شده توسط : hessam , hadisss , niloofary , hamid , Sarina_al , آنا , آرزو , kaveh_plus , coffeedot
سلام
دیروز یه روز خیلی خوب بود
من همیشه فکر میکردم قرار گرفتن تو جمعی که همه ام اس دارن شاید روحیمو تحت تاثیر بذاره ولی دیروز توی جمع دوستان واقعا بهم خوش گذشت و از اینکه کنارتون بودم خیلی لذت بردم روز شماری میکنم برای دور همی بعدی!!!!
ممنون از حمید عزیز بابت هماهنگی ها و زحماتی که کشیده بود امیدوارم همیشه سلامت باشی!

عکس خیلی قشنگ شده !!!!
اینکه من تو عکس نیستم علتش اینه که خانوادم از بیماریم خبر ندارن و حمید گفت ممکنه این عکس حتی تو رادیو هم پخش بشه!!!!!
اصلا دلم.نمیخواد مامان و بابام متوجه بیماریم بشن.هیچوقت!!!!!!
 تشکر شده توسط : hadisss , niloofary , hamid , Sarina_al , آنا , آرزو , kaveh_plus , coffeedot , Masi 93
دیروز خیلی روز خوبی بود...
مرسی از همه ی کسایی که صحبت کردن به خصوص پریسا جونBlush
و واقعاً دست تیم مدیریت درد نکنه بابت همه ی زحماتشونicon_question
یه جا تسلیم عشق بودن، همه دیوونگیت میشه
کسی که فکر نمی کردی، تموم زندگیت میشه
 تشکر شده توسط : hamid , hadisss , آنا , آرزو , kaveh_plus , coffeedot
مرسی مرسی از همه دوستان که برا این دیدار و هماهنگی هاش زحمت کشیدن..خیلی خوشحالم ک تونستم تو این دیدار باشم..
عاااالی بود...به امید دیدار مجدد love28
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : hamid , hadisss , آنا , آرزو , kaveh_plus , coffeedot
سلام به گلهای بهشتی روی زمینicon_question
امیدوارم که خوب باشینAngel
میدونم که کلی دور هم حال کردید و خوش گذشته foodanddrink
متاسفانه من نتونستم تو این جمع فوق العاده و صمیمی حضور پیدا کنم sad
ولی میدونم حمید به همراه بچه های تیم مدیریت تمام تلاششونو میکنن که همیشه بهترین باشه برای بچه ها از زحماتشون تشکر میکنمlove51

.
.
.
.
.
. فقط یه موضوعی من کیک گردویی سفارش دادم کی کیک منو خورده زود اعتراف کنه؟fighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gif
خدایا حواست هست؟
صدای گریه ام از گلویی در میاید که تو از رگ به آن نزدیکتری
 تشکر شده توسط : hadisss , hamid , زهره ترنم , آنا , آرزو , kaveh_plus , coffeedot
درود فراوان‌
نمی‌دونم این چندمین پست من در این سایت میشه، البته موقع ارسال مشخص می‌شه اما هیچ‌وقت در سایت فعالیتی نداشتم و متاسفانه افتخار آشنایی با شما عزیزان رو از دست داده بودم.
افتخاریست آشنایی و در جمع شما بودن...
راستش دیروز با شِیرینگ‌های دوستان خیلی تکون خوردم... فکر نمی‌کردم که این زاویه‌های دید هم وجود داشته باشه. چندجایی بغض کردم، چندجایی احساس تنهایی کردم و در نهایت حس قدرت وصف‌نشدنی رو در میان شما دوستان عزیز تجریه کردم. من به شخصه تنهایی خاص و بدی رو در این دوران تجربه کردم... اما هیچ‌وقت به قدرتی که به دست‌ آورده بودم از این موضوع فکر نکرده بودم..... خلاصه میگم... حرفی که می‌خوام بزنم اینه که این جمع و دوستان بزرگترین و مهم‌ترین عنصر زندگی رو بهم یادآوری کرد که اون «شکرگزاریه»... خالص و ته دل با احساس‌ خوب.
از تمام زحماتی که دوستان برای این گردهمایی کشیدند صمیمانه تشکر می‌کنم ... یه خدا قوت و دمت گرم هم به حمید جان عزیز.
 تشکر شده توسط : hadisss , hamid , آنا , آرزو , kaveh_plus , یه غریبه , coffeedot , Masi 93

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جشن بزرگ نوروزی 1399 (دیدار 54) atkh 32 8,620 2020/03/09, 07:45 PM
آخرین ارسال: emerald
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,872 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,233 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  سفر ام اس سنتر به کویر خارتوران 98 hamid 7 3,591 2019/11/15, 08:08 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,923 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,759 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,310 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 7,985 2019/03/23, 06:57 PM
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,141 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  سفر ام اس سنتر به بهشهر mohammadbahreini1990 29 8,954 2018/12/20, 09:28 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست