نظرسنجی: دیدار ۲۵ تیر را با چه نمره ای ارزیابی میکنید؟ (مخصوص شرکت کنندگان)
10
77.78%
14 77.78%
9
16.67%
3 16.67%
8
0%
0 0%
7
5.56%
1 5.56%
6
0%
0 0%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 18 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سی و هفتمین دیدار ام اس سنتر "۲۵ تیر ۹۵"
طی درخواست های رسیده نسبت به حضور بنده در دیدار باید بگویم: Smile (16)
اول درخواستها رو بگم: Cheshm-posht2
حدیث تو نیای نه من نه تو
حدیث تلاشتو کن
حدیث تو میتونی
حدیث پاشو بیا
...
..
.........
حدیث تو نیای ماهم نمیاییم Smile (16)
این آخری دیگه شبیه لاف اومدن شد نه icon_cry laughing3

منم تریپ رفاقت و مرام N_aggressive (35)
گفتم حدیث وقتی دوستان اینقد دلتنگتن خب پاشو برو Sleepy Cheshm-posht2

-خب بسه دختر سرسنگین باش دیگه Dodgy
پسفردا میخوای تو روی دوستان نگاه کنی N_aggressive (37)

از دیدار مجدد با دوستان قدیمیم و همچنین آشنایی با دوستان جدید بسیار خوشحالم icon_biggrin
پیش به سوی تهرااان icon_biggrin
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : آنا , fariba 68 , elham 66 , یه غریبه , SSA , nilo0far , kaveh_plus , hamid_147 , coffeedot
سلام دوستان
خوش بگذره
که مطمئنم کنار دوستان قطعا خوش میگذره
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : یه غریبه , hadisss , nilo0far , kaveh_plus , coffeedot , hessam
(2016/07/13, 10:05 PM)hadisss نوشته است: طی درخواست های رسیده نسبت به حضور بنده در دیدار باید بگویم: Smile (16)
اول درخواستها رو بگم: Cheshm-posht2
حدیث تو نیای نه من نه تو
حدیث تلاشتو کن
حدیث تو میتونی
حدیث پاشو بیا
...
..
.........
حدیث تو نیای ماهم نمیاییم Smile (16)
این آخری دیگه شبیه لاف اومدن شد نه icon_cry laughing3

منم تریپ رفاقت و مرام N_aggressive (35)
گفتم حدیث وقتی دوستان اینقد دلتنگتن خب پاشو برو Sleepy Cheshm-posht2

-خب بسه دختر سرسنگین باش دیگه Dodgy
پسفردا میخوای تو روی دوستان نگاه کنی N_aggressive (37)

از دیدار مجدد با دوستان قدیمیم و همچنین آشنایی با دوستان جدید بسیار خوشحالم icon_biggrin
پیش به سوی تهرااان icon_biggrin

در شادي هاتون شركت و جبران كنيم حديث ث ث ث ث ث ث happy0065.gificon_questionicon_biggrinparty0048.gif
دیونگی یعنی همین اهنگ که واسه تو با عشق میخونم
این همه لحظه های خوبو من به پاکی این عشق مدیونم
love28
 تشکر شده توسط : hadisss , coffeedot , hessam
امروز روز دیداره
مطمئنم خوش میگذره
جای منو هم خالی کنینicon_question
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : hadisss , یه غریبه , coffeedot , hessam , زهره ترنم , kaveh_plus
خیلیییی خوش بگذره به همتونicon_questionlove28icon_biggrin
جای نیومده ها رو هم خالی کنیدrolleyes
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : آنا , coffeedot , elham 66 , یه غریبه , hessam , hadisss , زهره ترنم , kaveh_plus
Smile (16)Smile (16)Smile (16)
Smile (16)Smile (16)
Smile (16)

نه خستهSmile (16)
 تشکر شده توسط : یه غریبه , hessam , hadisss
فکر کنم اولین نفری باشم که پست میذارمSmile (16)
خیلی عالی بودagreement2
جو بچه ها حسابی صمیمی و دوست داشتنی بودhappy0065.gif
با خیلی از بچه ها از نزدیک آشنا شدم
آقا حسام گل و علی آقای اصل بچه تهرون اصفهونی wink2آقای مهربون سایت و پریسا خانم که حرفای قشنگی زدوبقیه بچه ها ...
از آرزو خانم هم تشکر میکنم که همش جلو کولر واسم جا میداد laughing3میخواست یخ بزنمscared0012.gif
و داداش امیدش نذاشت من دوتا منو ام را داشته باشمSmile (16)
بالاخره تونستم ناظرهای سایت و از نزدیک ببینمSmile (16)
حمیدجان عزیز که نذاشت عکس و بپیچونمsmiling
دست تیم مدیریت مخصوصا آقا حمید درد نکنه....همیشه موفق و پایدار باشید
 تشکر شده توسط : یه غریبه , afsaneh , hessam , kaveh_plus , hamid , حمید , آنا , coffeedot , hadisss , آرزو
سلام
خیلی عالی بود wink2
و حسابی کنار دوستان خوش گذشت icon_questionicon_questionو دوساعت بود که از مشکلات و و دلواپسی های روزگاردور بودم angelangel
جای دوستانی که نبودند واقعا خالی بود BlushBlush و جای آن دسته از دوستانی که به دلایلی که حمید تو دیدار گفت هم خالی بود ashamed0006.gifashamed0006.gif
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : hamid , آنا , coffeedot , آرزو , Mehdi Marjani , kaveh_plus
سلام به همه

اتفاق های این دیدار واسم جالب بود :
1 - یکی دو ماه از قولم واسه دیدار گذشته بود . تو این مدت چند جا رفته بودم دنبال کافه ولی هیچ کدوم خوب نبودن . خیلی اتفاقی یه روز وقت گذاشتم و تو اینترنت سرچ کردم و چند تا کافه پیدا کردم . جالب ترین نکته ش این بود که به کافه ای که خودم خیلی میرم رسیدم (نمیدونم چرا اصلا یادش نبودم) رفتم کافه و صحبت کردم و خیلی هم استقبال کردن

2 - به بچه های مدیریت گفتم و اونام اکی دادن و یکم سر ۷-۸ تا پله کافه شک داشتیم که بازم دوستمون در کافه که خیلی خیلی انسان شریفی بود گفت اصلا مشکلی نیست. بچه ها رو میفرستم کمک. قبلا هم عزیزان با ویلچر اینجا اومدن

3 - گفتیم همیشه گله بوده که همدیگه رو معرفی نمیکنیم خیلی بده و .... دنبال میکروفون بیسیم رفتیم که دست به دست بچرخه و همه خودشون رو معرفی کنن. یکی دو بار در لحظه های آخر کنسل شد. گفتیم بخریم smiling قیمت گرفتیم حداقل 700 تومن Smile (16) یه جا پیدا کردم برای اجاره با کلی تلاش و ..... بالاخره امروز صبح رسید دستم

4 - دیدم فیش میکروفون به سیستم صوتی کافی شاپ نمیخوره . با hamid_147 صحبت کرده بودم و گفته بود که داره و میاره ولی شک داشتم. حدود ساعت ۱۵ بود که زنگ زدم بهش و کار داشت نتونست جواب بده . خلاصه کل منطقه رو گشتم . بیشتر از ۷-۸ تا مغازه رفتم و نداشتن . همه جا بسته بود. بیخیال شدم گفتم یه چیزی میشه دیگه به سمت کافه حرکت کردم یه مغازه دیدم رفتم پرسیدم داشت Smile (16)

5 - تو کافه هر چی تلاش کردیم بیسیم وصل نشد که نشد.

6 - خیلی اتفاقی بروشور نمایشگاه نقاشی ام اس سنتر که سال 92 برگزار شد رو برداشته بودم که نکاتی که قراره بگم رو یادداشت کنم. رو بروشور یه متن نوشته بودیم که آخرش این جوری تموم میشد : بارها و بارها با خودم اندیشیده ام ، اگر ام اس نداشتم چگونه زندگی میکردم. به خودم گفتم چه سوژه خوبیه برای رادیو ام اس سنتر. تو دیدار گزارش بگیریم با همین موضوع.

7 - وقتی میکروفون وصل نشد و علنن نزدیک بود به خاطر بی برنامگی نابود شیم smiling یه نگاه به نکته ها کردم و تصمیم گرفتم موضوع بحثمون این سوال باشه

همه اینا رو گفتم که بگم، خیلی اتفاقی اینا کنار هم قرار گرفت . دم خدا گرم که خودش جور چین رو به بهترین شکل درست میکنه
بدون کوچک ترین شکی میگم از دیدار واقعا راضی ام. اگر شما خیلی راحت میایید به دیدار 10 میدید به خدا من خیلی راجبش فکر میکنم. تا حالا نشده ۳-۴ روز اول رای بدم. (الانم باید فکر کنما smiling) ولی واقعا از دیدار راضی بودم
به جز ۳-۴ تا دیدار اول سایت، به جرات میگم اولین دیداریه که از همین الان دارم واسه دیدار بعدی لحظه شماری میکنم. واقعا دلم واستون تنگ شده
انگار چندین ساله که باهم دوستیم (دوستایی که امروز برای اولین بار میدیدمشون)

چقدر احساساتی laughing3laughing3laughing3

برای تشکر نمیتونم اسم ببرم. واقعا خیلی از بچه ها کمک کردن خیلییییییییییییییییییییی
قشنگ ترین لحظه دیدار هم به نظر من لحظه ای بود که pari3a حرفای دلشو زد. واقعا بی نظیر بود . کاش میشد اون جملات رو قاب گرفت
یه تشکر هم از نیلوفر و مادر مهربونش بابت گل های نارنجی زیبایی که برامون آورده بود
آخرین حرفمم تشکر از دوستامون که مسافت طولانی فقط به خاطر دیدن دوستانشون اومدن (خوزستان . گلستان . البرز) این دوستا که چند صد کیلومتر میان که فقط شما رو ببینن، هر جایی پیدا نمیشن به خدا

تعدادی از دوستان به دلایل شخصی در عکس حاضر نشدند
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : آنا , hessam , glassheart , samaneh , coffeedot , kaveh_plus , majid1 , نازلی , hadisss , SSA , آرزو , elham 66 , Mehdi Marjani , الهام ج
سلام به همگى. منم اومدمSmile (16)
ديدار خيلى خوبى بود. دوستان جديد رو ديدم. دوستان قديمى رو بعد از مدتها ديدم. كلن خيلى خوب بود. به خاطر رسوندن سفارشها نتونستم خيلى پيش بچه ها باشم ولى بودن توى جمع دوستان انرژى خودش رو داشت. مرسى از همتون كه اومديدBlush
 تشکر شده توسط : نازلی , hadisss , SSA , آرزو , majid1 , coffeedot , hamid , Mehdi Marjani , آنا , kaveh_plus

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جشن بزرگ نوروزی 1399 (دیدار 54) atkh 32 8,616 2020/03/09, 07:45 PM
آخرین ارسال: emerald
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,870 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,231 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  سفر ام اس سنتر به کویر خارتوران 98 hamid 7 3,589 2019/11/15, 08:08 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,917 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,759 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,306 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 7,981 2019/03/23, 06:57 PM
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,138 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  سفر ام اس سنتر به بهشهر mohammadbahreini1990 29 8,952 2018/12/20, 09:28 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست