امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سیستم جدید با ظاهری جدید
با سلام
به قول با کلاس ها
سلام خدمت همه فرشته های ناز ام اسی Smile (16)
بالاخره بعد از هزاران سال تونستم سیستم جدید رو راه اندازی کنم
از دست سیستم قبلی انجمن هم خلاص شدیم
به خاطر بعضی مشکلات امنیتی و انعطاف پذیر نبودن سیستم قبلی مجبور بودیم عوضش کنیم

۱ - اسم های مستعارتون برگشته به حالت اولش ... توی قسمت کنترل پنل کاربر جایی هستش که بتونین تغییرش بدین ولی این نام کاربری اصلیتونه ... فعلا دست نزنین تا قسمت نام مستعار رو فعال کنم

۲ - اطلاعات بیماری هم باید از اول وارد بشه اینم دارم روش کار میکنم که به قسمت پروفایل اضافه بشه

۳ - توی بعضی نوشته ها یک سری کاراکترهای نامشخص مثل یه علامت سیاه دیده میشه : متاسفانه برای این هیچ کاری نمیشه کرد مشکلش برمیگرده به سیستم کدینگ سیستم قبلی که بهتره در موردش صحبت نکنم Angry

۴ - شکلک ها عوض شده و بعضی هاشون چون اینجا تعریف نشده نمایش داده نمیشه ولی شکلک ها هم قراره بیشتر بشه ... شاید نزدیک ۳۰ تا بشه

۵ - تشکر ها هم متاسفانه منتقل شدنی نبود ... حالا دارم روش کار میکنم ایشالا که بتونیم داشته باشیم ولی احتمالش ۵ درصده

۶ - نظر سنجی ها هم به مشکل بر خورده ... چون تعدادشون کمه احتمالا از اول ایجاد بشه و تعدادش از سیستم قبلی منتقل بشه

۷ - بعضی جاها هم شاید عکسی که گذاشتین تو تاپیک نمایش داده نشه

۸ - بعضی از امضاها هم که نوع فونت و رنگ و سایزش تغییر داده شده بود باید دوباره از اول خودتون زحمت درست کردنشون رو بکشین

فعلا فقط همینا به نظرم میرسه
میدونم شاید بعضی هاتون از سیستم جدید شاکی بشین ولی خوب مجبور بودیم چون بیشتر از این نمیتونستیم صبر کنیم رفته رفته تعداد پست ها در روز بیشتر میشد ... و باید تعویض میشد
سعی کنین به بزرگی خودتون اشکالات رو نادیده بگیرین ... اصل نوشته ها و مطالب بود که همشون منتقل شده
باید یه کم با صبرتون کمک کنین تا سایت جدید به صورت کامل و بدون اشکال راه بیوفته

خواهشا سوالاتتون رو هم همینجا بپرسین تا اگه کسی مشکل مشابهی داشت اینجا ببینه

اگه هر گونه اشکالی به غیر اشکالات بالا رو دیدن تو همین تاپیک بهم خبر بدین .......
قربون همتون HeartHeartHeart Shy
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : pariya , hamid , fereshteh , kami , سحــــــــر , Majid , Morteza , mohammad.ali , saffari_mo , محمود , mirali , najva , فرناز , فریده آذرکیش , arezooo82 , رنگین کمان , برگ 7 , glassheart , Maryam95 , پریا حقیقت پور
بابا چه کردی اینجا همون جاست...
خیلی ممنون از زحمات سینای عزیز و
باقی دوستانی که کمک کردن...
اینجوری خیلی کلاس داره..
T a n T a n
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهد
 تشکر شده توسط : Sina , mohammad.ali , Iningdito , پریا حقیقت پور
منم همين الان رسيدم و سايت رو ديدم
واقعا از زحمات بي دريغ سينا عزيز تشكر ميكنم شما نميدونيد ولي من شاهد بودم سينا تا چه حد تلاش كرد براي تبديل سيستم قديم به سيستم جديد .

منم اگه خدا بخواد و وقت كنم سعي ميكنم يه راهنماي كامل براي سيستم جديد بنويسم كه استفاده از سايت راحت تر بشه براي كاربرها

باز هم حرف سينا رو تكرار ميكنم
ممكن هست با اشكالات كوچك و بزرگي مواجه بشيم همون طور كه در اوايل سيستم قبل خيلي ناقص بوديم ولي رفته رفته با صبر و تحمل و ياري همه اين مشكلات برطرف خواهد شد و انشالله سايت ديگه من بعد مشكلي نخواهد داشت
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : Sina , mohammad.ali , suiquidge , arezooo82 , glassheart , پریا حقیقت پور
خيلي باحال تر شده دمت شما رو گرم عمو شينا !!!
یه زحمتی براتون دارم سر نمازایی که میخونید یاد این برادر کوچیکتونم باشید . ...
منو از دعاي خودتون بي بهره نذاريد.ممنون ...
خدانگهدار همتون باشه.
خدا خودش شام تاریک سپید کنه.
دست طبیعت گل عمر مرا نچین.
 تشکر شده توسط : Sina , mohammad.ali , پریا حقیقت پور
سلااااااااااااااااااااااااااااااااامSmileSmile
سینا جون خسته نباشی. خیلی زحمت کشیدی. شرمنده کردیBlush
[/size]انشالله با تحمل دوستان و تلاش شما مدیران عزیز یه سایت حسسسسسسسسسسابی درست میکنیم که همه حالشو ببرنCool
فکرکنم الان این شکلی شدی [تصویر:  exhaustion.jpg]شایدم این شکلی [تصویر:  70840177635796323477.jpg]
شایدم این جوری، این دیگه آخرشه [تصویر:  exp.jpg]
 تشکر شده توسط : Sina , mohammad.ali , glassheart , پریا حقیقت پور
آقاسینا من نظرسنجیم گم شده ؟؟
اونکه واسه سفر مشهد گذاشتم رفته اگه لازمه
بازم بذارم یا میشه برگدوندش!!!Dodgy
T a n T a n
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهد
 تشکر شده توسط : mohammad.ali , پریا حقیقت پور
سینا جون دمت گرم داداش
حسابی زحمت کشیدیییییییییی خسته نباشی
من درد در رگانم، حسرت در استخوانم،چیزی نظیر آتش در جانم پیچید
سرتاسر وجود مرا گویی چیزی به هم فشرد تا قطره ای به تفتگی خورشید جوشید از دو چشمم،از تلخی تمامی دریاها بر اشک ناتوانی خود ساغری زدم
خیلی قشنگ و با کلاس شده آقا سینا خسته نباشید.
عشــق
همین خنده های ساده ی توست
وقتی با تمام غصه هایت میخندی
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

سینا من چراMember خالیمSmile (16)
من درد در رگانم، حسرت در استخوانم،چیزی نظیر آتش در جانم پیچید
سرتاسر وجود مرا گویی چیزی به هم فشرد تا قطره ای به تفتگی خورشید جوشید از دو چشمم،از تلخی تمامی دریاها بر اشک ناتوانی خود ساغری زدم
(2010/01/11, 07:01 PM)voodoo نوشته است: سینا من چراMember خالیمSmile (16)

Senior Member هستي !!
اسم درجه ها هم بعدا درست ميشه
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان